reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

vii to taka artystyczna dusza w Tobie siedzi-opaski bardzo fajne-jakby co to się do Ciebie zgłoszę z zamówieniem:)
Krzesełka bardzo ładne ale fakt 600 zł to trochę sporo- ja myślałam żeby kupić takie by póżniej mogło służyć za stoliczek i krzesełko tylko że minusem jest że takie krzesełko sporo miejsca zajmuje
Marzena a cóż to za ciasteczka musli?Jak idzie walka z ciemieniuchą czym ją zwlaczacie?
 
reklama
hejooo...

PAULA - gratulacje:):):)niech się Hania zdrowo chowa - wszystkiego naj dziewczynki i czekamy na Was:)

my dzisiaj ledwo dychamy - po całym mieście z dziećmi, potem jeszcze wizyta u mojej babci a teraz muszę się przygotować na jutrzejsze korepetycje (poprawki na studiach);) - ale damy radę:)

Alcia waży 6230g i ma 64cm wzrostu - wskoczyła na 50centyl:)wszystko w porządku - a że tak szybko rośnie (z 3go na 50ty) co do wzrostu mogę jej już urozmaicić dietę - więc jutro ugotujemy marchewę:)

zmykam....
dobrej nocki :* szkoda, że karmelowe jakoś nei uchowało się w lodówce:p
 
Ostatnia edycja:
Jakaś rozpusta z tym piwkiem, ja Wam dam!!! Ostatnio próbowałam tego Ciechana miodowego, co Katoryba tak zachwalała...no i niestety...chyba pójdziemy z torbami, bo mogłabym je pić cały czas:) Pycha!

Martini no widzisz, jak Alunia szybko odbiła centyle:) Niedługo będziesz marudzić, że na 75 jest;)

My dzisiaj też po ważeniu, Filo już unormowany, w końcu nadszedł czas, kiedy nie rosną dzieci tak szybko:) Waży 9,3kg.
 
Ostatnia edycja:
marzena zakup super-ja mam taki fotelik co beti wkleiła i powiem ci że po 2 latach wyglada jak nowy :) zero pękniec swietnie wygląda bardzo sobie chwale go :)

paula gratuluje hani!

vii opaski swietne! juz mam swoje typy dla córy :) a ty zdolna babka

a wy piwkujecie -ja własnie karmi popijam :)
 
zmówiły się wszystkie i smaka robią na piwko :((

Paula - gratulacje !!! a dla najmłodszej Hani całuski :* rośnij zdrowo!

vii - opaski przepiękne !!! mam nadzieję że i dla nas starczy?

beti - krzesełko dodałam do ulubionych, bo bardzo fajnie wygląda,a chrzciny całakiem niedługo ;)

zawalka - całuski dla Jasiulka od nas :**

madzioszka - a gdzie Ty się podziewasz? coś przeoczyłam chyba...

a my urządziliśmy sobie dziś pierwszą dalszą podróż z Domi, byliśmy aż we Wrocławiu ;) ale spoko, dziecko przetestowane, może jeździć :) w jedną stronę całą drogę spała, a z powrotem bawiła się i ani myślała zamknąć oczy. ale spokojna była a to najważniejsze.
a tak swoją drogą to jeden dzień mnie nie ma a tu tyle naprodukowane, że hej!
padam na nos!
dobranoc :)
 
kurde ja tu kawke zbozowa od rana pije a wszystkie sie o piwie rozppisuja :p a jak lubicie smakowe to polecam sklep kapsel kolo matki boskiej, maja duzy wybor ja uwielbiam lubuskie limonkowe, jagodowe, magnusa sliwkowego i czeresniowego opata ;)

zawalka - calusy dla jaska :*

beti, szczesliwa - chyba bedziemy miec takie same foteliki bo jakos ten mnie najbardziej przekonuje, a jak wspomnialam M ze ty beti w tym dawida wozisz po domu to az mu sie oczy zaswiecily i chce wyscigi robic :)

martinii - super alcia przybiera :)

e_v - fajnie ze wyjazd sie udal, my planujemy jakos za miesiac wybrac sie do poznania i mam nadzieje ze mloda zniesie to tak dobrze jak domi

wera - z ciemieniuszka duzej walki nie ma, bo to takie poczatki a nie jakies zaawansowane stadium, smarowalismy 3 razy oliwka i wyczesywalismy i juz prawie ni ma, a batoniki musli takie domowej roboty z platkow owsianych, orzechow, wiorkow kokosowych, zurawiny, dyni, sezamu i mleka slodzonego....slodkie mniam ;)

moze dzis bedzie ladnie jak na ostatni dzien lata przystalo :p
 
Hej ho,

wsypałam się :D choć i tak pobudka na mleko była, przed 3, a potem już tylko odnotowałam, że M. podaje lekarstwo i spałyśmy dalej do 7! Chyba jednak porcja nocna zaistnieje w naszym życiu, a śniadaniowa kaszka wypadła idealnie w porze żłobkowej, czyli o 8.30, więc dziś jest OK. :)

Laski! Alkoholizm się szerzy :p I ochota na smakowe się robi coraz większa...
 
reklama
dzień dobry:)

Jestem jestem. wróciłam w poniedziałek z Krakowa, mnóstwo przygód miałam jadąc i wracając. Padłam jak długa, wczoraj nie miałam nastroju na pisanie.

Paula spóźnione gratulacje dla Haneczki:)

Zawalka nic mi w tej obecnej chwili nie wiadomo o wyjeździe. Może Ty coś wiesz:>? Pogadam z W. jak się w końcu nasze drogi spotkają na odpowiednim gruncie i dam znać:) Całuski dla Jasia:)

Marzena ja też mam takie krzesełko, rewelacja, wprawdzie nie jest nowe dostałam od kuzynki i stało kilka lat na strychu ale nic mu to nie zaszkodziło:)

Vii jaka sprawa z policją? chyba coś mi umknęło...

Martinni ślicznie Ala rośnie, tak jak Emri pisze zaraz 75 centyl i jazda:)


Moja Betka nadal ząbkuje, wczoraj tragedia spała 30 minut przez cały dzień wieczorem zasnęła przytulona. dziąsełka są czerwone i niby już jakieś guleczki wyszły ale nadal nic... Za to pełza w tempie ekspresowym:) Zastanawiam się nad kupieniem kojca myslicie ze warto?

Miłego dzionka!
 
Do góry