reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Witajcie dziewczyny,

nie dałam rady wcześniej, biegam od Piotrusia do Julki jak nie jedno to drugie ale całe szczęście wszystko z lekka się normuje :)
Julia Anna urodziła się 10tego o 15:05, jak pisałam zrobili cesarkę bo na ktg zwalniało tętno malutkiej podczas skurczy. Wszystko odbyło się tak szybko że nawet sie dobrze nie zorientowałam co sie dzieje, lekarze byli bardzo mili i troskliwi w szkoku byłam że ich sie tylu zleciało :)
Julka w końcu zaczęła ładnie przybierać i z jedzeniem też sie trochę normuje ale potrafi jeść dosłownie co godzinkę przez pół godziny :)

oj znowu woła, no to innym razem pa
 
reklama
witam:)

pluszaczek niech się Julia zdrowo chowa:)

Dziewczyny kiedy przeszłyście z gondoli na spacerówkę bo Hania ostatnio takie sceny odstawia na spacerach że tak sobie myślę, że ona to juz chyba chciałaby więcej widzieć ale boje się jesczce tej spacerówki...

Dziś czytałam o glutenie i czuje się głupsza niż wcześniej, ma być 2-3 g glutenu raz dziennie?czyli np kaszka manna do mleczka raz dziennie?

Dziś Hania miała po raz pierwszy zatwardzenie, normalnie kupka jak plastelina:) Zastanawiam się po czym może to po rannej kaszce-dostała ją pierwszy raz zrobiona na gęsto z jabłuszkiem. Nie chciałabym rezygnować z tej kaszki bo tak jej smakowała
 
Juhu,

marttini - no kto spokojny jak nie Ty? ;P

e_v - z tym kładzeniem na brzuszek, że na początku nie będzie Majcia lubiła ale się przyzwyczai to ja mogę polemizować. Mój ryczał jak oparzony za każdym podejściem do leżenia na brzuszku. Przeszło mu dopiero jak nauczył się przewracać z plecków na brzuch :) Teraz zasypia zwykle na brzuszku z dupką do góry (tak jakby na klęczkach) :)
To jeszcze od jednej ciotki spóźniony :*

i dla Zuzki :*

Wera - tak - gluten może być raz dziennie np w kaszce mannej. My przeszliśmy na spacerówkę ok 5 miesiąca. Skoro Hania taka ciekawa to spróbuj ze spacerówką - najwyżej jak nie podpasuje to z powrotem do gondoli wrócicie.

Dzisiaj byliśmy na dzikiej ochli - ale mnie komary pożarły - coś strasznego! A byliśmy tylko chwilkę. Chcieliśmy Bolowi pokazać mini zoo a tu klops- jakieś boisko tam zrobili :/

Dziewczyny jutro już poniedziałek :( buuuuuuuu
 
łączę się w bólu z Tobą, bo też nie lubię poniedziałków :(
no a co do leżenia na brzuszku to fakt, każde dziecko inaczej. Dominika z początku nie chciała za bardzo, a teraz poogląda wszystko, a jak jej się główka zmęczy to kładzie ją sobie i zasypia :) no ale teraz to już starszak jest, wcześniej też tak kolorowo wcale nie było ;)
dobranoc :*
 
no to jeszcze buziole ode mnie dla Domi i dla Zuzanki!!!

wera ale to normalne, ze kupa sie zmienia jak podajesz inne jedzenie niz mleko:) a 2-3g gluteny to taka plaska lyzeczka juz ugotowanej wychodzi (przynajmniej ja tak daje).

katoryba rowniez lacze sie w bolu, ze jutro pon. mam mnostwo zalatwiania na jutro, ble:(

vii kiedy idziesz skladac papiery po zasilek?
 
reklama
Hejo:) Filip właśnie zaspał na 8 do żłobka:) Obudził się o 6, zmieniłam mu pieluchę, wypił mleczko i śpi dalej. Nie mam serca go budzić, pójdzie na 9. Lepiej niech ma dobry humor:) A ja jestem w domu rano, to bez różnicy mi czy na 8 czy na9. O jakiś deszczyk pada...ale chyba ładnie dzisiaj będzie:)

Filo miał 4 miesiące jak zmienił wóz na spacerówkę.

Nigdy tak nie przestrzegałam tego glutenu w gramach...do zupek ewentualnie wkruszałąm sucharka, bo manny nie chciało mi się gotować, ale potem chyba i tak dostawał coś z glutenem w ciągu dnia...raczej na pewno, bo biszkopty i chlebek często ma w rączce...

Katoryba gdzie i ile za metr płaciliście za wykładzinę? A jaką ona ma szerokość?

Buziole:*
 
Do góry