reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hejo:)

Gogooja oj nie dobrze...trzymam kciuki za Was!

Marzena ja też polecam Zyrafę, tam jest tego mnóstwo:) Oststnio kupiłam tam też zabaweczkę za 7 zł, wrzuca się kulki, one wylatują bokiem, a przy tym wydobywa się dźwięk. No i tak jak Katoryba pisze, czarno białe, bo najlepiej skupiają wzrok, u nas królowł gryzak biedronka, czerwono-czarny tez miał wyraźne barwy.

Katoryba kurcze coraz gorzej...ja wiem, że łatwo się mówi, ale idź moze na l4 i szukaj roboty? Zwariujesz i nerwicy się nabawisz...biedna Ty:( A co do łóżeczka, jak przenosiliśmy Fila to na poważnie zastanawiałam się na taką sofkę, co rozkłąda się na podłodze. Mamy taką, ale ona ma już dziury i okropnie się śpi...Mysza ma taką typowo dxziecięcą u Mikiego w pokoju:) Z boku można czymś zastawić, nawet jakimiś poduchami, po złozeniu jest więcej miejsca. Nasze chłopy coraz większe, to i pewnie zaraz będzie trzeba wyminiać łóżeczka na coś doroślejszego. Sama podchodziłałabym do tego sceptycznie, ale widziałam u znajomych, ze takie coś sie sprawdza, 10 miesięczne dziecko tak spi

Zmykam, buziole:*
 
reklama
hej lasencje,

gogoja - powodzenia i do zobaczenia juz z synkiem

katoryba - moze faktycznie wysylaj cv i czekaj na rozwoj sytuacji

beti - tak wiem, twoj kroliczek stoi na razie w lozku przy majci i czeka na jej zainteresowanie :) i swoja droga mialam zapytac gdzie te przepiekne skarpetunie kupilas :)

dzieki laski za info o zabawkach. tak pytalam juz przyszlosciowo bo zanim sie wybiore do sklepu i cos kupie to jeszcze minie troche czasu ;) poki co to wgapia sie w misia pande :)

wczorajszy wieczor i nocka wporzo, moze ona tak co 2 dzien bedzie marudna ;) zobaczymy...
 
dzień dobry!


Vii może to faktycznie ząbki?

Emri Filo sie już odpępowił czas na Ciebie:D

Gogooja pomyślnego i szybkiego rozwiązania!

Katoryba Emri ma rację uciekaj stamtąd bo się nabawisz jakiejś choroby jeszcze.

Beti zapytasz przyjaciółkę o badanie?

U nas pięknie, tylko mała się rano nakryła kołdrą tak że nie umiała się wyswobodzić i płakała o pomoc. Napędziła mi stracha.

Miłego ponoć wery upalnego!
 
gogoja wspolczuje ale zobaczysz bedzie dobrze i co najwaznijsze wyglada na to, ze juz za moment synek bedzie z toba:)

emri to ja musze tez zajsc do zyrafy po jakas zabawke. a widzial ktos moze tam cos grajacego ala pianinko?

vii lacze s w bolu z marudnym dzieckiem. w nocy kazalam mezowi wstac bo autentycznie mialam takiego nerwa i mysli mordercze;) na moje oko to zeby. u Filipa tez byla sraczka i marudzenie:)

madzioszka niestety kol raczej nie ma glowy teraz do spotkan itp bo ma mega problemy w malzenstwie. a innej palacej nie znam chyba. za to facetow to na peczki:)

marzena skarpetki z pepco:)

a ze smiesznych rzeczy to wam powiem, ze wczoraj w dzien polozylam mlodego spac i gadal sobie i uslyszalam taki stuk ale slysze, ze zyje wiec nie poszlam do niego. obudzil sie i patrze a tam szczebelek wykrecony lezy na ziemi:) moje dziecko postanowilo wyjsc z lozeczka;) a no i tylko go klade na brzuch to on od razu robi (tuz nad ziemia zanim go poloze) przewrot ne plecy:)
 
Ostatnia edycja:
witam

za oknem ciemno a miałam nadzieję ze pranko ładnie mi wyschnie na balkonie. Wczoraj Hania miała szczepienie-waży 5300 i ma 63cm, musimy iść na usg bioderek bo ma jakąś różnicę między jednym a drugim

Vii stawiam że to ząbki-marudzenie wodnista kupa-zgadzałoby się

Katoryba ja mam turystyczne łóżeczko coneco jest podwieszane i ma świetny sztywny przewijak z którego jestem bardzo zadowolona

Gogoja trzymaj się! ja tydzień spędziłam na patologii ale poznałam tam bardzo fajna dziewczynę z którą cały czas utrzymuje kontakt

Dziewczyny a gdzie ta Żyrafa jest?
 
Gogooja-trafnych decyzji lekarskich zyczę-bo z tym u nich róznie na patologii:) no i szybkiego rozwiązania:)

Beti-przed wyjazdem widziałam tam coś podobnego do pianina Bola cena około 10 zł

dziś wracamy do Zielonki:(((( nadal bez zębów, Nadia jest mega marudna:/ wszędzie jej pełno i łobuzuje, wczoraj sprawdzała zawartość babcinych szafek. Bardzo lubi zabawę w schodzenie z łóżka i sprężynkowanie koło niego na nogach-dodam tylko, że mama za tą zabawą nie przepada a już najmniej o 4:30:) Nadal ostro trenuje raczkowanie w przód (nie wychodzi to najlepiej) aczkolwiek woli przemieszczanie do tyłu-wiadomo szybciej i łatwiej usiąść :-D

zmykam do pakowanie miłego dnia babole
 
anias to licze, ze bedziesz ze swoim lobuzem w piatek:) a 4.30 to faktycznie ciezka sprawa:( coz tak to jest z ta dzieciarnia. u nas 2 noce z rzedu o 2 pobudka i krzyki i skrzeczenie ak jakies dzikie ptaszysko:)

ale zaraz lunie!
 
reklama
Do góry