reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej ho,

i co, już się wypadało, wyburzyło???

Gogoja - powodzenia! Wkrótce ujrzysz Synka :-)
Vii, Madzioszka - jednak zlot na jeden dzień u Katoryby hihi :)
Vii - oby to zęby, a na to wygląda :)
Anias - nie zazdroszczę godziny przebudzenia... Szkoda, że już koniec wakacjowania się nad morzem, ale fajnie, że wracasz hihi :)
Wera - zrobisz usg, pewnie trochę poćwiczycie z córcią i będzie OK :) Piękna waga i wzrost Haniulki! :-)
Beti - zdolny chłopak z Dawidka, majsterkowicz hihi
Emri - pozytywny smutek, ciekawe doznanie...
Katoryba - myśli o drugim dziecku się już przewijają :) Turystyczne z przewijakiem miały być w Dariuszu, chyba firmy Baby Design, możesz sobie na ich stronie zobaczyć czy by Ci odpowiadało. A 140x70 jest faktycznie przyszłościowe, no ale nie każdy ma właśnie tyle miesjca... Do zobaczyska! :)

Godzina 5 minut 40 kiedy pobudka zagrała... Tylko to nie rezerwa a Lena się obudziła :/ Do 7.20 były śpiewy, rozmowy, wygibasy w łóżku. Dostała przedwcześnie butlę śniadaniową i łaskawie do 8 pozwoliła sobie i mi na sen. Gdy zobaczyłam ciemne chmury za oknam, byłam wniebowzięta! Czekam aż ona teraz padnie, to i ja się położe; i chętnie nie pójdę na spacer!!!
 
reklama
jeju paula trzymaj sie!!! zaraz bedzie po wszystkim i bedziesz mogla przytulac juz nie tylko Adasia:) twoj sen na to wyglada, ze proroczy z tym spotkaniem:) daj znac ktorej z nas jak tam sytuacja jak juz w szpitalu bedziesz!
 
Hejo:) Już dzisiaj robiłam podejście do bb, ale post mi wcięło:/

Paula trzymajcie się ciepło:) Będzie dobrze:) A Adaś z babcią zostanie czy mąż mógł wziąć wolne w pracy?

Vii no u nas były takie kupy-woda na tego ząbka pierwszego. Teraz chyba idą dolne jedynki, bo też sadzi jak z torpedy te kupska...dziewczyny a jak długo rośnie ząb na długość? Bo ten górny się przebił, pod palcem czuję, jak dobrze zajrzeć to widać, ale kiedy będzie większy???

Filo dziś zaliczył pierwszą drzemkę w żłobku:) Akurat była burza, nie było jak wyjść stamtąd, to jak Filo spał byłam na sali, gdzie bawią się dzieci. No i zrobiłam furorę:) Dwie dziewczynki zaczęły mówić do mnie mamo, układałam z dzieciakmi klocki, tańczyliśmy w kółeczku, w pewnej chwili było koło mnie chyba 3/4 grupy:) Babka śmiała się, ze powinnam iść do dyrekcji prosić o etat:) No takie zamiary już miałam, ale akurat wtedy żłobek był zamknięty.

Beti a jak jedzonko u Was?
 
emri ale o co z jedzeniem ci chodzi konkretnie? :) mysle, ze ok. maly je raczej wszytsko co mu podam choc na razie caly czas jedziemy na warzywach ale znow gluten wprowadzilam i zobaczymy jaka bedzie reakcja. a na nastepny tydzien znow proba z miesem. musze tez mlodemu wprowadzic jakas kaszke albo kleik z owocami na drugie sniadanie zamiast piersi. tylko musi to byc na wodzie bo mm poki co jest bebe. sa w ogole jakies kaszki bezglutenowe na wodzie? jedynie sinlac mi sie nasuwa. a moze kleiki mozna zamiast na mleku to na wodzie co? bo pozniej to bede mu dawac tez porcje manny na wodzie z owocami:)
 
Paula trzymam kciuki! Adaś pewnie przeżyje to lżej niż Ty ale Ty też dasz sobie radę!

Beti Dawid chce uciekać z łóżeczka może mu niewygodnie?

Emri składaj o etat a nóż się załapiesz:D masz powołanie do dzieciaczków:D

Katoryba dzięki za spotkanie:D
 
Witajcie:)

W końcu mogłam na BB wejść, bo P. mi blokował laptopa, a teraz padł w tym upale podczas usypiania Jaśka. Dużo się dzieje:).

Paula - trzymam kciuki, żeby wszystko poszło szybko i szczęśliwie. Obyś była na patologii jak najkrócej:). Ciekawe jak Adaś zareaguje na siostrzyczkę:).

Gogoja - również trzymam kciuki o szybkie i szczęśliwe rozwiązanie.

Vii - Hania wygląda super z tymi okularami, a jak szczęśliwa:) A o co chodzi z tym drugim becikowym?

Marttini - czy to jakiś poporodowy rytuał z tym obcinaniem włosów? Mi zaczęły wypadać i są teraz wszędzie. Jak tak dalej pójdzie to będę wyglądać jak mój P. Dodatkowo Jaśko załapał, że można ciągnąć mnie za włosy i pomaga mi osiągnąć efekt łysej pały:) Zresztą swoje włosy też ciągnie, zwłaszcza przed snem, ale jemu jakoś nie wypadają, tylko zrobiły się teraz bardzo jasne, a miejscami chyba nawet rude.

Katoryba - Fajnie, że już bierzesz pod uwagę drugie dziecko:)Ja już poważnie zaczęłam myśleć o drugim dziecku, ale niestety P. jest zdania, że kilka lat trzeba poczekać:(. Kiedyś chciałam mieć 5 dzieci, ale niestety musiałabym wyjechać do Szwecji, żeby dać radę je utrzymać. Ograniczyłam się już do dwójki:(.

Madzioszka - fajna "fucha":). Mam palącą mamę, ale nie mieści się w tym limicie wiekowym:(

Dziewczyny za Waszą radą zorganizuję jakiś obiad po chrzcie. Myślałam o tej pierogarni "Po Byku". Tylko ona jest bardzo blisko kościoła, ale ostatecznie mogę poprowadzić gości dookoła:).

Emri - a co jest nie tak z "naszą" parafią? Ja nic nie wiem, bo ta parafia jest "moja" od półtorej roku.

Anias - ale masz rozrywkową córę:). Zamiast spać, woli pąsać:)

Miłej i spokojnej nocki:)
 
Ostatnia edycja:
Vii tak myślę co napisałaś o tym łóżeczku naprawdę chcesz Hanie tak długo trzymać w turystycznym? ono nie ma ograniczeń wagowych jakiś? w sumie to 2 latek chyba już może spać nie w łóżeczku. tak mi się przynajmniej wydaje
 
Juhu,
emri - Mysza mi pokazywała jak to wyrko Mikiego wygląda ale Bolo jeszcze za mały na takie coś. On tak się wierci w łóżku, że masakra, wylatywałby z tego :/ tak myślę, że chyba jednak stanie na turystycznym i jak będzie troszkę większy to zakupimy coś takiego jak Miki ma a teraz jakiś rok jeszcze niech się buja w turystycznym - takie na wyjazdy zawsze się przyda.
L4? nie wiem... poczekam jeszcze trochę może... nie wiem sama co robić :( Tylko póki co nie mam jeszcze umowy w oryginale nawet (tylko w scanie), więc w takiej sytuacji to nie bardzo jeszcze...
Dawaj, dawaj z tym żłobkiem! składaj papiery!

Marzena - misia pandę? czarno-białe :) a widzisz... ;)

Beti - ale numer z tymi szczebelkami :o teraz to już na bank kupuję turystyczne ;P swoją drogą - jak on to wykręcił?

anias - to Ty ciągle nad morzem? ale Ci dobrze... kurcze tak się zastanawiam jak wygląda raczkowanie do tyłu? jakoś sobie wyobrazić nie mogę ;P

Dziewczyny wyjdzie na to, że wszystkie nasze maluchy w tym samym czasie będą miały ząbki :)

Wera - nie przejmuj się bioderkami, Bolo niby też coś miał nie tak a skończyło się ok :)

vii - w łóżeczku turystycznym do 3 lat? z tego co czytałam to tak do ok 1,5 roku dziecko w takim sypia... i ma jakieś obciążenie max też, chyba 15kg. Więc do 3 lat to raczej nie bardzo.

gogoja, paula - trzymajcie się tam! we dwie zawsze raźniej :) tyle szczęścia w nieszczęściu :/

zawalka - mi włosy wypadały od 3 do ponad 5 miesiąca. Potem zaczęły odrastać i w rezultacie mam teraz takie pipcie przy skórze :/
Ta parafia była moja przez prawie 30 lat i powiem jedno: jest sztywna na maxa i proboszcz zero przychylności.

Dzięki za odwiedziny, dzisiaj Bolo miał raj :) 3laski na jednego faceta :)
 
reklama
eech nooo i wcięło mi posta...więc w skórcie

gogoja, Paula - trzymajcie się dziewczyny - już niedługo będziecie tulić swoje maleńśtwa:)
zawalka, katoryba - ja ścięłam włosy...dość miałam zamiatania, odkurzania i wygrzebywania mocih długich włosów zewsząd;/;/;/


...jutro przyjeżdza mama w odwiedziny...jejku tyle napisałam a teraz nie chce mi się!

dobranoc1111
 
Do góry