reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

dobry wieczór Mamuśki....

Powodzenia dla Pauli i dla Gogojii..... już niedługo bedziecie tulić maleństwa ....

Ja tak na chwilkę..... muszę wprowadzić małej gluten bo to ostatnie chwile na to ..... gdzie mogę kupić kaszkę manną z glutenem już w kilku sklepach byłam i nie widzę :( płaską łyżeczkę proszku mam dawać do zupki?? Betii chyba Ty jesteś teraz w tym temacie ekspertem....
 
reklama
Hejo:) My już gotowi do żłoba, normalnie czuję się jakbym już Fila do szkoły prowadzała;)

Anulka gluten występuje w ziarnach zbóż, m.in. w pszenicy, a z niej robi się kaszkę manną. Takze zapewniam się, że każda ma w sobie gluten:) Do zupki dodaj zwykłej ugotownej kaszki, do deserków możesz wkruszyć biszkopta, sucharka, możesz też dac do rączki chlebka, dużo możliwości, herbatniki są jeszcze. No i są te gotowce kaszki, z bobovity jest na pewno manna, ja daję też mleczną owsiankę. Z nestle są z biszkoptem, z ziarnami zbóż i wszystkie one zawierają gluten.

Beti do głowy przychodza mi tylko kaszki takie zwykłe, wiesz nie te typowo dla dzieci. Jest kukurydziana, są ryżowa, ja wsypuję je do zypki czasami zamiast ziemniaka. Bo te gotowe na wodę zawiwrają w sobie mm, A żadne mleko mu nie wchodzi??? Nawet takie mieszane z Twoim???
 
Hej ho...

Katoryba - dzięki za rodzinne, głośne spotkanie ;) Mieszkanie w pełni popodziwiać będę innym razem, ale i tak widziałam, że przytulne macie gniazdko! :-)
Marttini - przyjemnego czasu w towarzystwie mamy! :)
Zawalka - ta "nasza" parafia ma za to fajnego wikarego (a nawet dwóch normalnych by się znalazło), z ktrórym narazie wszystko super udawało Nam się załatwiać. Proposzcza chyba nigdy nie widziałam :p
Paula - zaciskam kciuki za pozytywny pobyt w szpitalu! :) Chwila i będziesz tuliła dwójkę Waszych dzieciątek!!!

My po rozmowie w żłobku. Z wniosków głównych: zmieniamy mleko na Bebiko (bo takie tam dają), zmieniamy pory karmień, by dostosować się do żłobkowych, czyli wracamy do butli w okolicach godz. 5:30, by dziecię "szło" najedzone i wytrzymało do śniadanka po 8:30. Trzeba wybrać się na zakupy wyprawkowe i podpisać pieluchy :p A dnia 5 września Lena zostanie w żłobku już na ponad 2 godziny, a ja musze wymyśleć, co w tym czasie będę robiła...
 
hejka z rana,

paula, gogoja - dacie rade, razem na pewno bedzie weselej i czas oczekiwania wam szybko zleci i niedlugo bedziemy swietowac pojawienie sie nowych maluszkow :) no i majka nie bedzie najmlodsza :p

beti - no widze dawid majsterkowicz, jak typowy mezczyzna ;)

zawalka - no ja tez scielam wlosy bo mi sie suszyc co rano nie chcialo :p ale potem zalowalam i do teraz sie nie moge przyzwyczaic

emri - no skladaj cv do zlobka, wtedy to juz w ogole nie balabym sie tam majki poslac :)

a nasza mloda dziala w systemie "co drugi dzien mam zly" wczoraj znowu problemy z zasypianiem, placz i tylko tulenie i kolysanie uspokajalo. poczytalam ze kolki czasem sa powodowne mlekiem i przetworami w diecie matki wiec chyba odstawie na jakis czas i zobaczymy. tylko teraz nie mam co jesc bo ja non stop platki na mleku, twarozek, jogurty, kawa z mlekiem itp :) w ogole wczoraj to sie mega przestraszylam bo podawalismy malej wode koperkowa i sie nia zakrztusila i zaczela kaszlec i powietrza zlapac nie mogla :( normalnie najgorsze 10s w moim zyciu :/
 
hejka :)

Izuniek jaki zlobek?

Ja tez nie lubie tej parafi:p Tylko mi zadna nie odpowiada ja chodze tylko do Franciszkow a szczegolnie na msze dla dzieci:p

Dzis zapowiada sie super pogoda wiec ogarne i wybywam :) milego dnia zycze

Mysza buziaki dla szkraba z okazji 5 miesiecy:)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry!

Emri to żegnamy wraz z Tobą naszego pierwszego szkolno-żłobkowego dzieciaczka:D Ależ one rosną:D

Vii masz racje dużo zależy od tego jak będzie Hani wygodnie w tym łóżeczku. Nie ma sensu zmieniać na siłe.

Marzena a może Majcia nie ma kolek ale ma same gazy? jak zachowuje sie jak przy kolce a nie ma jej stale to może to 2, spróbuj jej przy takim ataku podać plantex duo kosztuje chyba 1 zl saszetka. Nam przy Betce pomagało.

Izuniek coś się nie upomniała o kaske;p Na szczęście daleko do siebie nie mamy:)

u nas noc dziwna. Betka padła już w aucie to ją tylko przełożyłam do łóżeczka o 1 obudziła się z płaczem utuliłam ją a po 2 znów płacz dostała herbatkę o spała do 5 o 6 butla i szalała do 7.30 w końcu zasnęła i do 9. JA sama obudziłam się z mega bólem głowy i bólem gardła, żeby mi się tylko jakaś choroba nie załapała. Chyba odpuszczę chyba sobie dziś spacer.

Miłego! mam nadzieje że będzie padać:)
 
Ktos mi polecal zdjecia 100 za 29zl no i na tej stronie jestem i tam robie pokolei wszystko i dochodze juz do przelewu a zdjecia kiedy mam dodac? Czy ktos juz tam robil?
 
Sto lat dla Elizy!!! :-*

Madzioszka - upominam się: oddawaj kasę!!! :p Wychodź na spacer!!!
Ja wczoraj kichałam jak szalona i chwilowy napad kataru przed snem miałam :/
Karolq8 - żłobek "Wisienka" :)
 
reklama
Do góry