reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

eMka80 - witaj :-) Napisz coś więcej o sobie :-D
hmm... zawsze mam z tym problem :-) Jestem z ZG. Mam fajnego emka i pieska :) Rozpoczelam 20tc, w brzuszku nosze Syneczka (najprawdopodobniej). Jest to moja 3 ciaza, dwie zakonczyly sie na wczesnym etapie. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko dobrze się skończy. Jesli to za malo informacji, to prosze o konkretne pytanie, tak bedzie mi latwiej :zawstydzona/y:
 
reklama
:-)
Co do szkoły rodzenia przy szpitalu - dziewczyny pomóżcie - ja chodziłam 3 lata temu :-) Było fajnie :-)
Wystarczy co napisałaś :-) no może jeszcze w jakich rejonach na spacery Cię wyciągać :-)
 
witaj eMKa80 :)

my zaczęliśmy SR, ale po 3 spotkaniach zrezygnowaliśmy... zajęcia prowadzi inna pani niż rok temu i szczerze strasznie przynudza... fajne były ćwiczenia na piłkach i workach sako :) aż później sama zakupiłam taką piłkę :) nr już nie mam, ale może któraś z dziewczyn ma... szkoła kosztuje 50 zł i radzę się szybko zapisać, bo ciężko z miejscami...

Beti oszalałaś z tym grzebaniem ;) dobra jesteś ;)
 
Kordek zaiste mam na 23.03. jest jeszcze mama która ma na 17. nie chcę przekręcić niku ale coś z morella było:-) Zdaje się że ona miała problemy odnoście korekcji laserowej wzroku i CC. Tak coś kojarzę.

Beti szalona kobieto! w ciąży zachciewa się Tobie jeszcze gimnastyk i wkładania palców w niewymowną? Będziesz moim guru:-)

Izuniek z tymi terminami to wiadomo jak jest. Fajnie by było jakbyśmy się spotkały na oddziele. Byłby szał. Ula dyżurna mamusia:-D

Witam nową mamusię:D

Jestem nieszczęśliwa bo w piekarni nie mieli chałki. Jak można tak ciężarnej robić:-D
 
Cześć dziewczyny :)

jejku może w końcu wiosna nam idzie :) oby, oby

Beti widzę, że ty jakąś zaawansowaną gimnastykę wykonujesz ;) pogratulować zdolności

emka widzę, że w końcu ktoś z podobnym terminem jak ja ;) a może i takim samym, bo ja mam na 11 lipca. Do szkoły rodzenia przy szpitali zapisałam się już z 3 tyg temu i dostałam termin na 23 maja na godz 16, więc radzę zapisać się jak najszybciej.
 
Cześć dziewczyny :)

jejku może w końcu wiosna nam idzie :) oby, oby

Beti widzę, że ty jakąś zaawansowaną gimnastykę wykonujesz ;) pogratulować zdolności

emka widzę, że w końcu ktoś z podobnym terminem jak ja ;) a może i takim samym, bo ja mam na 11 lipca. Do szkoły rodzenia przy szpitali zapisałam się już z 3 tyg temu i dostałam termin na 23 maja na godz 16, więc radzę zapisać się jak najszybciej.
Moj termin wedlug om to 9 lipca :) a jak bedzie zobaczymy :)
Mozna do tej szkoly zapisac sie telefonicznie? Jesli moglabys podac mi jakies namiary to bede bardzo wdzieczna
 
emka no to może się gdzieś na porodówce spotkamy ;) co do namiarów to na stronie szpitala, jak wejdziesz na oddział położniczy to jest numer tel, ale ja mimo kilku prób nie mogłam się dodzwonić i w końcu poszłam i zapisałam się osobiście. Szkoła rodzenia jest na parterze w tym budynku gdzie porodówka
 
emka no to może się gdzieś na porodówce spotkamy ;) co do namiarów to na stronie szpitala, jak wejdziesz na oddział położniczy to jest numer tel, ale ja mimo kilku prób nie mogłam się dodzwonić i w końcu poszłam i zapisałam się osobiście. Szkoła rodzenia jest na parterze w tym budynku gdzie porodówka
zycze Ci by Dzidzius byl donoszony do samego konca :) bo nasz raczej czerwcowy bedzie, chyba ze doktor zmieni zdanie odnosnie cc. Zaraz poszperam za numerem do sr ale mysle ze sie nie zalapiemy skoro taki termin dostaliscie 3 tyg. temu
 
reklama
667971705 Regina Zielińska, ta co prowadzi SR. Kilka zajęć było ciekawych, choć babeczka rzeczywiście potrafi przynudzać. Ale zaprasza też innych prowadzących, więc coś z tego można wynieść.

dopiero weszliśmy;) Póki co mały wisi na cycu i wali kupale, najbardziej lubi przy jedzeniu;)))
 
Do góry