reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Rzucam się na niemożliwe.
Wedle mnie wychodzi tak:
Kordek - zastrzel a nie pamiętam
Morrella, Anulka - 17.03
ja- 23.03
Izuniek - 25.03
Mysza - 26.03
dlalej to nie wiem. I same dziewuszki tak? Ładnie;p
 
reklama
o jej ale natworzyłyście :)

marttini współczuję choroby... ale lepiej brać antybiotyk i się wyleczyć, choroba jest znacznie bardziej niebezpieczna dla dzidziusia... wszystko będzie dobrze...

faktycznie dużo Was na ten marzec :) i co poważnie same dziewczynki ??

a my dzisiaj poszłyśmy to tatusia do pracy... jak wychodziłyśmy było słoneczko, a wracaliśmy już prawie biegiem z folią na wózku tak zaczęło wiać... na szczęście Hania nie zmarzła tylko my ;) poza tym moje kulturalne dziecko u G w pracy jak podszedł do niej szef puściło strasznie głośnego bąka ;) myślałam, że padnę z śmiechu ;)

a w ramach walentynek zamówiliśmy pizze i będziemy grać na tym kinekcie ;) a Hania będzie grzecznie spać :)
 
nie no miesiąc dobroci dla kobiet;) JA wiem że dzień kobiet tam jest po drodze ale laseczki nie szalejcie;)

Vii Twoja córa to aparatka nie pogadasz;D Wybacz ale miałam wizualizacje jak gracie na tym kinkiecie ale on wcale nie był do xboxa:D tylko taki wieszany na ścianie:-D
 
Jasne :-) Dla całej Zielonej Góry :-D Na grupie mogę zrobić :-D Tylko nie wiem kto jeszcze nie ma dostępu a się chce tu z nami udzielać :-D
Edit
Informacja na grupie umieszczona w wątku urodziny :-)
 
Ostatnia edycja:
Heloł ponownie,
emri - zgadłaś - lekarka nic konkretnego nie powiedziała. Jej zdaniem to wygląda raczej na trądzik i czasem tak jest u dzieci, że się tak te krostki zlewają. Nie wygląda to raczej na alergię bo nie ma nic w zgięciach rączek i nóżek ani na brzuszku ale jednocześnie kazała obserwować bo może jednak :/ mówiła, że mogę nabiał ale nie aż tak żeby od razu sam nabiał tylko jeść ale jogurcik spokojnie można. No i mam smarować oilatum a jak nie będzie pomagało to clotrimazol też można.

vii - i jak folia? Pasuje?

Beti - niezła jesteś z tą "dowcipną" historią ;)

emka
- witaj :)

Madzioszka - ale mi zrobiła s smaka na chałkę... jutro idę do rzepki po tą z rodzynkami mniam mniam :p
 
reklama
Do góry