reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

czesc dziewczyny!!
witaj eMKA!!
CHCIALAM SIE POCHWALIC ZE W SOBOTE ODPADL NATASZCE KIKUT:)\I DZISIAJ MAMY 3 DZIEN WERANDOWANIA.MALA TROSZKE LEPIEJ Z BRZUSZKIEM, ZACZELAM PIC HERBATKE KOPERKOWA I POMOGLA:)
CO DO SZKOLY RODZ. JA SIE NIE ZALAPALAM NA TA PRZYSZPITALNA I CHODZILAM DO OAZY ALE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA-CHOCIAZ PRZY PORODZIE TO I TAK ZAPOMNIALAM JAK MAM ODDYCHAC POLOZNA MNIE KIEROWALA:)
MILYCH WALENTYNEK ZYCZE!!!
 
reklama
emri bardzo Ci dziekuje. Nie zalapiemy sie w normalnym trybie, ewentualnie w weekendowym i mam zadzwonic tak w marcu dowiedziec sie co i jak

apmg Twoja twarzyczka wydaje mi sie byc znajoma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny !!!

Kordek, Izuniek, Madzioszkaaa Ja też mam termin na 17 marca. 36 tydzień u mnie od piątku już 37. Tak czytam co piszecie o bólach pachwin, kości łonowej i o skurczach. Ja oki co nic z tych objawów nie mam nadal na baseniku pływam :)

Brzuch sama nie wiem czy już się opuszcza czy też nie. Jakoś to dziwnie u mnie wszystko przebiega.

Właśnie wózki oglądam i foteliki. Chyba na maxi cosi sie zdecydujemy, Słyszałam, że bez fotelika nie wypuszczają ze szpitala z dzieciaczkiem to prawda???

A jak tam marcowe kobietki już spakowane jesteście?? Ja spakowana jestem i mam nawet listę rzeczy do wzięcia do szpitala, gdyby ktoś chciał to mogę wkleić :)

Kurcze jak ja już nie mogę się doczekać kiedy do parku wyruszę na spacerek z wózkiem. Póki co z brzuszkiem spaceruję!!
 
Madzioszkaa między wami jeszcze ja jestem z terminem 17.03 ale jestem na dobrej drodze do cc wiec myślę, że będzie wcześniej. A tak w ogóle ślub brałyśmy tez w tym samym dniu :-)
 
Cześć Moorella byc może że się spotkamy na porodówce lub na roomingu :) ja też termin na 17.03 ale u mnie niestety nie ma wskazań póki co na CC bo ciśnienie, wzrok, cukier i inne mam ok Boję się bólu i porodu :(
 
anulka.b.p dużo nas marcóweczek szczególnie na połowę miesiąca :-) Porodówka może być przepełniona :-)
Mnie niestety strasznie dokuczają bóle pachwin, skurcze łydek a w szczególności bezsenność :-(Brzuch mam wysoko, do porodu daleko a w nocy sama się budzę od swojego chrapania :-D
Nie słyszałam nigdy, żeby nie wypuszczali ze szpitala bez fotelika. My kupiliśmy fotelik Recaro razem z isofixem. Jest naprawdę fajny ma najwyższe oceny w testach bezpieczeństwa. Można zobaczyć w tobim.
 
Ha! Wiedziałam, że coś z morela:D Wybacz jak przekręciłam:-) Ja mam na 23.03 ale będę mieć CC. więc pewnie nie dotrwam do 23 chciałabym właśnie na 17. Ładnie nie tylko porody ale i śluby się tu dublują:-)

Na pewno się spotkamy jakoś na budynku będziemy biegać z transparentami BB. :-D takie marzenia:D
Ja jestem niespakowana jakoś luz mamy póki co, wprawdzie o tym myślę oraz częściej ale nie idzie nadal, mam poszykowane wszystko wystarczy wziąć torbę i wrzucić ale wydaje mi się że mam jeszcze mnóstwo czasu.

Katoryba co powiedział lekarz?
 
W oczekiwaniu na moją Walentynkę coś stworzę:)

Katoryba kupiłam leżaczek na zielonych płozach. Jak po wizycie? Pewnie nic konkretnego...albo, że trądzik niemowlęcy...Ja o w też smaruję kremem Oilatum, codziennie po kąpieli. Położna mówiła, że nie pomoże ani na trądzik ani na skazę. Jedynie może spowodować, że te krostki nie będą taki szorstkie, bo ten krem bardzo ładnie nawilża. Zastanawiam się czy nie zrobić Filipowi testu na alergie na krowie mleko, ten alergen kosztuje tylko 34 zł. Tylko, że trzeba pobrać krew, a bardzo mi go szkoda, bo w szpitalu kłuli go co chwilę,a tu zaraz jeszcze szczepienia... O dziwo u małego wysypka też zmalała, na jednym policzku już prawie nie ma. Nabiał jem, wit. D też podaje, bo boję się, że zafunduje mu jakąś krzywice. Póki co kupy spoko. Może to rzeczywiście trądzik, a kupy z krwią to wynik niedojrzałego układu? Tak czy owak krosty i inne duperelki na ciele naszych pociech to temat bez końca...

Vii zazdroszczę zmywarki... Nie wiem, kiedy my uzbieramy na naszą kuchnię...Czy w ogóle zaczniemy coś odkładać...Póki co mamy projekt, blaty i kuchnię do zabudowy:(

Anulka też słyszałam, ze nie wypuszczają, ale to bujda jakaś. My jak wychodziliśmy to nie było komu odpowiedzieć na nasze do widzenia:)

Dziewczyny, ale się namnożyłyście na tą wiosnę:) Już nawet nie liczę ile tych dzieciaczków nam przybędzie:)))
 
Moorella my się zdecydujemy na maxi cosi peble bo tez maja najwyższe oceny na 2010 rok i tez z baza do izofixu kupujemy. Baza Family fix maxi cosi o tyle jest fajna ze na nia wpina sie foteliki do 4 roku zycia :)

Madzioszka ja urodziłam się 17 grudnia i też lubię datę 17tego :)

Emri to aż tak źle jest na naszej porodówce że nie umieją choć troszkę klasy pokazać? Przykre.
 
reklama
hej wszystkim:):):):)

poczytalam, ale nie dam rady wszystkim cosik odpisac:)

u nas kicha na calego - niestety zapalenie oskrzeli i antybiotyk;/;/;/myslalam, ze nie jest tak zle, ale strasznie kaszel mnie meczy, nie daje nawet spac - wiec poszlam do rodzinnej..no nic trudno, trza dziada wyleczyc - i oby najszybciej jak sie da!!! bo chorowanie z brzuszkiem nie jest fajne;/ dobrze, ze Bartun juz OK i byl dzisiaj z dziecmi - wiec mialam jak isc do lekarza i troszke odpoczelam.
 
Do góry