reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii nie imałam nigdy dziadka to nie wiem że to nie razem:) Ale za to mam z głowy.:)

Emir uważaj bo się wszystkie zwalimy i nie ogarniesz;p Z czego masz egzamin?

Myyszaaa czy ja też mogę poprosić o masaż kostek? ;) tylko moich bo jak widzę chcesz i dziecku masować:p

Marzena mam nadzieje, że z dzidziusiem wszystko ok i że czujesz się lepiej już.
 
reklama
zajecia sa 2 razy w tygodniu. a po czym marzena ty sie tak zatrulas? zeby cie tak dlugo trzymalo?! ja kiedys po kebabie wymiotowalam ale kilka razy w ciagu dnia i przeszlo mi.
vii serdeczne zyczenia z okazji imienin!!!:happy: obys urodzila szybciutko! ty tez apmg!
katoryba faktycznie jak bylam ostatnio u kolezanki, oktorej pisalam, ze miala sporo problemow z placzacym synkiem to tez zwrocila mi uwage, ze koper zwieksza gazy i u ich synka pogarszal tylko sytuacje. i tez mowila, ze maly mial uczulenie na jakis skladnik jej mleka i do tego miala jeszcze nadwrażliwe piersi na bol po pomimo uplywu czas bol nie ustepowal.
martini pisz ile wlezie bo calkiem dobrze sie twoje wywody czyta:) normalnie moglabys poradnik napisac:)
izuniek a ty gdzie chodzisz do SR?
mysza no mam nadzieje, ze bedziesz na spotkaniu bosmy sie dawno nie widzialy! tobie brzuch urosl na pewno bo ostatnio mialas brak brzucha:) a mi sie powiekszyl:) takze emri ja tez na bank bede.
 
Cześć dziewczyny:)

vii - wszystkiego najlepszego i szybkiego porodu:)

Z rana miałam jechać do babci, ale tak fatalnie się czuję, że nie wiem, czy w autobusie nie zwymiotuję. Cała noc nie przespana. Chyba coś mi zaszkodziło w tym Focusie. Jeszcze kręgosłup cholernie napierdziela.
Idę dalej się położyć.

Miłego dnia babki
 
No niby nic konkretnego mi nie zaszkodziło tylko jakiegoś wirusa złapałam. Podobno coś teraz krąży (przynajmniej tak twierdzą lekarze) więc strzeżcie się bo nic przyjemnego. Dobrze, że u mnie dopiero 16 tydz i brzuszka brak. Maleństwo całe szczęście całe i zdrowe. Najgorzej to wszystko tatuś przeżywa ;)
 
Myyszaaa - ja nie wiem, jak Ty sobie wyobarażasz masaż kostek dziecka w brzuszku? :-D Będziesz macać przez skórę czy inną drogą chcesz złapać stópki? hihi

Beti - my chodzimy do Ksenii, jestem bardzo zadowolona z zajęć :)

W kwestii sensacji dziecięcych w związku z karmieniem piersią - odstawienie danego pokarmu powinno podobno trwać do 3 tygodni, żeby móc stwierdzić, że to faktycznie szkodziło...

Radzę serio uważać na zdrówko teraz. Faktycznie coś jest w powietrzu, dorośli i dzieci dostają gorączki, w okolicach 40 st.!! Choróbsko rozkłada i pokłada w megaszybkim tempie.
A walczącyc z żółądkiem życzę szybkiego powrotu do normalności. :-)
 
Witam się i Ja:tak:

kilka razy już sie tu wcześniej udzieliłam i znikłam na jakiś czas:confused2:
No, ale teraz postaram się odwiedzać częściej:tak: To widzę, że będe tutaj trzecia na maj:tak: chodź mam końcówke maja, więc mogę przenosić na czerwiec;-)

I faktycznie jakieś wirusy wiszą.. Mój Ł. z dnia na dzień dostał 39 stopni gorączki, bóle pleców, żoładek.. Chodź mu to przeszło.. Mam taką nadzieję..:tak:

Vii Wszystkiego najlepszego w dniu imieninek i żeby malutka była z wami jak najszybciej:tak:
 
witam witam i ja dzisiaj:):):)

vii - wszystkiego naj z okazji imieninek:) ja również dzisiaj obchodzę i juz bardzo miło je spędziłam:):):):)

właśnie tak z postów wywnioskowałam, że wiele z Was mieszka w okolicach "zachodniej" Zielonej Góry:)fajnie - naprawdę:) bo może i się wciąż gdzieś mijamy, a nawet nie wiemy:)

zdrówka tym co chorują...niestety potwierdzam, że coś wisi w powietrzu - tzn jakiś wirus żołądkowy - mój Bartuś tydzień temu 3dni wymiotował i miał biegunkę, mnie jeden dzień złapało - ale przeszło, zwykły wegiel najszybciej pomógł. Bartuś chodzi do Klubu Malucha - i tam też pustki - wiele dzieci nie chodzi bo chore;/
 
marttini to Tobie również wszystkiego Najlepszego w dniu imieninek:tak:
I fajnie, ze już dobrze mija dzionek:tak: .. Bo Mi się dziś nic chce.. Chyba ta pogoda..:-( Dobrze, że mam z wczoraj rosołek..

I teraz trzeba uważać na te chorubska.. strach wyjśc.. nawet do sklepu jakieś.. tyle teraz tych zarazków..:crazy:

Edit;
To ja mieszkam w innych rejonach..:-p bo koło Owocowej(ryneczku):-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie,
vii, marttini - wszystkiego naj naj naj imieninowego :)

marttini - dzięki za zainteresowanie naszymi problemami i za obszerną wypowiedź. Z tym mlekiem to już położna mi mówiła, żeby ściągać pierwszą fazę - już robiłam tak kilkakrotnie ale zawsze udało mi się wycisnąć tylko kilka kropelek ręcznie, bo mały tak płakał, że dawałam za wygraną. Ale poszłam za Twoim przykładem i wczoraj wieczorem używając laktatora trochę spuściłam i dzisiaj też. Różnica nie jest taka jak u Ciebie, ale ogólnie maluch jest spokojniejszy. Nie wiem czy wynika to z systematycznego podawania Saba czy spuszczania mleczka, czy wszystkiego na raz. Wczoraj był o niebo lepszy niż zwykle i dzisiaj też nie mogę narzekać. Płacze dużo mniej, co mnie bardzo cieszy. A napisz mi jeszcze jakiego składnika Twojego mleka Twój synek nie tolerował? Jakiś konkretny czy ogólnie chodzi o tą pierwszą fazę?
Z melisą spróbuję. Jeśli chodzi o herbatkę to widzę, że maluchowi pomaga a nie szkodzi. Wczoraj wieczorem jak płakał 2h (wiem że był najedzony i miał sucho) dałam mu troszkę cycka i właśnie herbatkę i za jakieś 15min już spał. Ale ta herbatka jest słodka i zapycha malucha (w składzie przede wszystkim glukoza jest), więc kupiliśmy dzisiaj wodę koperkową (grip water) i już raz podaliśmy i też był spokojny.
Suszarki oczywiście używamy (co by było gdyby nie suszarka), albo samej suszarki (na początku żeby go uspokoić) a później żeby trwał w tym spokoju włączam mu nagrany na tel. dźwięk suszarki ;) swoją drogą nie rozumiem fenomenmu suszarki 0 w jaki sposób łagodzi ból brzuszka i zebrane gazy? ;P każdy sobie radzi jak umie ;P w kocyk czasem lubi czasem nie żeby go zawijać - nie ma reguły.
Piszesz, że to może potrwać do 4 mies? Osiwieje jak Boga kocham...

zawalka - kielich bananowy... nie pisz tu takich rzeczy bo zaraz klawiaturę zaślinię :/
Biedna Ty z tym wirusem... ja też słyszę na około, że masa ludzi choruje na tą grypę żołądkową. Oby nas to ominęło.
Coraz bardziej zastanawiam się nad szczepieniem na rotawirusy.

emri - dzisiaj mężu był w żubrze i zakupił jakąś wędlinę z mała ilością konserwantów, ale całkiem bez to chyba nie ma :/

Mysza - nie bój ja za pół roku będę z Twojej części miasta, więc na spacerki będziesz miała z kim chodzić :)
 
Do góry