reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

już mnie z rana obudzili pod pretekstem życzeń, a docelowo usłyszałam "czy to już?" aaaaa oszaleje...

w nocy znowu miałam kilka takich bóli... ale nie regularnych i minęły jak zasnęłam... także dupa... czekam dalej...w dodatku coś mi ciśnienie świruje i potrafi być np. 132/97... nie wiem czy z tym powinnam jechać do szpitala ?? bo w końcu wraca do normy... nie chcę żeby mnie przez to na patologii trzymali...

miłego dnia Wam życzę :)

Apmg a jak tam u Ciebie ?? dzisiaj masz termin :)
 
reklama
Aaa przypomniało mi się jeszcze przed wyjściem:-) Dziś dzień babci i dziadka

To ja życzę nam przyszłym babciom wszystkiego najlepszego i naszym mężczyzną szczególnie tym nadopiekuńczym obecnym dziadkom:-) więcej zrozumienia na nas i luzu:D


Vii oddychaj:-) tylko spokój Cię uratuje. Miłego!
 
Madzioszkaa dzień dziadka jest jutro ;)

a tak liczyłam, że moim rodzicom w tym roku przyjdzie już obchodzić to święto, a tu kicha...

Myyszaaa czyli z tym ciśnieniem nie muszę się meldować w szpitalu ?? bo z tego co czytałam w ciąży ciśnienie nie powinno być wyższe niż 140/90... już sama nie wiem...
 
Hej;)
Vii najlepsze życzenia imieninowe ode mnie i moich mężczyzn;) A najważniejsze regularnych skurczybyków życzymy;)))

Katoryba spróbuj robić tak jak pisze Marttini, z tego co widzę to Wasze problemy są bardzo podobne, mam nadzieję, ze pomoże;) Sklep z tymi wędlinami jest obok piekarni Grono, nazywa się Delikatesy mięsne. Może poszukaj też w Żubrze, tam też mają dobre wędliny, przynajmniej kiedyś tak było.

Marttini ja mieszkam obok Mrowiska, więc mamy do siebie blisko. Masz ochotę na kawę, wpadaj śmiało;) Bo ostatnio to tylko Filipa odwiedzają. Zauważyłyście, że prawie wszystkie mieszkamy w jednej części miasta;)))

A właśnie zapraszam do nas zainteresowane mamy w przyszłym tygodniu;)))
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry bardzo wyspany :happy:

Vii - wszystkiego najsłodszego! :-* Przypomniało mi się, że masażystka wspomniała na zajęciach w SR o możliwości przyspieszenia porodu (tylko nie wiem czy chodziło o wywołanie porodu czy popchnięcię akcji w szpitalu) przez masowanie/uciskanie wewnętrznej strony kostek! Więc jak coś to dziś możesz sobie u męża zamówić masaż ;-)
 
Hej;)
Vii najlepsze życzenia imieninowe ode mnie i moich mężczyzn;) A najważniejsze regularnych skurczybyków życzymy;)))

Katoryba spróbuj robić tak jak pisze Marttini, z tego co widzę to Wasze problemy są bardzo podobne, mam nadzieję, ze pomoże;) Sklep z tymi wędlinami jest obok piekarni Grono, nazywa się Delikatesy mięsne. Może poszukaj też w Żubrze, tam też mają dobre wędliny, przynajmniej kiedyś tak było.

Marttini ja mieszkam obok Mrowiska, więc mamy do siebie blisko. Masz ochotę na kawę, wpadaj śmiało;) Bo ostatnio to tylko Filipa odwiedzają. Zauważyłyście, że prawie wszystkie mieszkamy w jednej części miasta;)))

A właśnie zapraszam do nas zainteresowane mamy w przyszłym tygodniu;)))

Ja wam dam jedną część miasta:-D ja zawsze daleko :-D Ale z tego zaproszenia skorzystam :-D Może w końcu na jakieś spotkanie dotrę :-)

Dzień dobry bardzo wyspany :happy:

Vii - wszystkiego najsłodszego! :-* Przypomniało mi się, że masażystka wspomniała na zajęciach w SR o możliwości przyspieszenia porodu (tylko nie wiem czy chodziło o wywołanie porodu czy popchnięcię akcji w szpitalu) przez masowanie/uciskanie wewnętrznej strony kostek! Więc jak coś to dziś możesz sobie u męża zamówić masaż ;-)
hmm których kostek ? ;-D naszych czy dziecka :-p
 
ja się dziś tylko witam i uciekam bo trochę spraw do załatwienia jest :))
Vii wszystkiego najlepszego w dniu Twoich imieninek :)))
pozdrowionka i miłego dnia Mamuśki
 
Jejku jejku ile wy piszecie :)
Niestety nie było mnie kilka dni po w pon trafiłam do szpitala z okropnym zatruciem pokarmowym :/ w ciągu jednej nocy wymiotowałam 12 razy i jeszcze do tego biegunka. Niby dolegliwości ustąpiły ale jeszcze żoładek średnio działa. Albo mi się ciągle odbija albo jelita się skręcają mimo że dieta lekko strawna.

W tym natłoku informacji już się pogubiłam co kto pisał ale widziałam, że mam sąsiadki z zacisza :) no i pacjentki dr labera :)

A tak swoją drogą to jak byłam teraz w szpitalu to wydaje mi się, że hołowczyc jest ordynatorem, przynajmniej miał tak na plakietce ;) gąsior też się mną zajmował bardzo miły i spokojny facet.

A mam jeszcze do was pytanie dziewczyny. Ile razy w tyg są zajęcia w szkole rodzenia w szpitalu? bo udało mi się zapisać ale pani była tak zajęta że tylko podała mi termin pierwszego spotkania i już musiała uciekać ;)
 
reklama
Jejku jejku ile wy piszecie :)
Niestety nie było mnie kilka dni po w pon trafiłam do szpitala z okropnym zatruciem pokarmowym :/ w ciągu jednej nocy wymiotowałam 12 razy i jeszcze do tego biegunka. Niby dolegliwości ustąpiły ale jeszcze żoładek średnio działa. Albo mi się ciągle odbija albo jelita się skręcają mimo że dieta lekko strawna.

W tym natłoku informacji już się pogubiłam co kto pisał ale widziałam, że mam sąsiadki z zacisza :) no i pacjentki dr labera :)

A tak swoją drogą to jak byłam teraz w szpitalu to wydaje mi się, że hołowczyc jest ordynatorem, przynajmniej miał tak na plakietce ;) gąsior też się mną zajmował bardzo miły i spokojny facet.

A mam jeszcze do was pytanie dziewczyny. Ile razy w tyg są zajęcia w szkole rodzenia w szpitalu? bo udało mi się zapisać ale pani była tak zajęta że tylko podała mi termin pierwszego spotkania i już musiała uciekać ;)

Ojć nie ciekawie :-( A więc odpowiem ja - 2 razy :-)

Dziewczyny na grupie założyłam wątek dla mojej pamięci:-D Wyślijcie mi dane które uzupełnić

Pozdrawiam
 
Do góry