reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Emir nie ma sprawy mogę podrzucić Tobie to co mam, z metodologi wprawdzie mam mało i znikomo bo miałam to szczęście nie pisać egzaminu w zamian za projekt badawczy.
Nie, jestem z pracy socjalnej. pisałam zdaje się kiedyś:-p odgrzebię jutro notatki i zobaczę czym mogę Tobie pomóc.

Anias Twoja kruszyna zdaje się, że jest wodnikiem;) one uwielbiają kąpiele. Dobrze żeś pospała sen jest ważny dla mamusiek;)

Ampg chyba rzeczywiście się uwija zw terminie;-)

Dobranoc mamusie:D
 
reklama
marttini - ok.30 do 70ml dziennie czy przy jednym odciąganiu? wiem o czym myślisz pisząc o bezsilności przy płaczu - właśnie nasz Bolcio zaczyna się uspokajać po 2,5h płaczu... w fazie kulminacyjnej już sama nie wiem czy on płacze bo faktycznie tak go boli czy już jest tak nakręcony, że ciężko mu przestać. W końcu dostał viburcol i grip water a teraz tatuś włączył mu suszarkę na dobranoc.

Dobranoc dziewczynki.
 
Madzioszkaa- starszy synek jest wodnikiem i fakt uwielbia wodę a mała to koziorożec a parzystokopytne chyba nie bardzo za wodą są he he dobrze, że Nadia to taka odmienna parzystokopytna :-D

Katoryba-odpowiadając na pytanie. Mam czasem problem z określeniem czy Nadia jest najedzona. Jeszcze w szpitalu wydawało mi sie, że się nie najada moim pokarmem.Teraz widzę, że jak ma dość to wypuszcza cyca z buzi. Zasypiając przy piersi też puszcza cyca ale się reflektuje i szuka dalej. A jak ma dość to wypuszcza nie rozglądając się na boki;)
Mała aktywnie ssie także wtedy gdy jest zdenerwowana albo płacze.

Dzis zaczynamy podawanie witaminy K. Mój małż kupił jakąś w kapsułkach, które się wyciska do buźki.
W poniedziałek czeka nas wizyta położnej. Do 4 tygodni ma przyjechac też pediatra.
Wczoraj w przychodni szczeka nam opadła . Ceny szczepionek są kosmiczne:szok: Powinni zwiększyć kwotę becikowego:tak:

Vii- śniło mi się, że urodziłaś:)

miłego dnia kochane stare i nowe mamusie:)
 
Witam się i ja :)

właśnie zjadłam pyszne śniadanko zrobione przez męża :)

nadal jesteśmy w dwupaku... także Anias Twoje sny nie są prorocze... super, że Nadia się ładnie rozwija :) to daje nadzieję, że dziewczynki są grzeczne :)

Katoryba strasznie współczuje płaczu Bolusia :( domyślam się jak się musicie męczyć patrząc na jego cierpienie...

miłego dnia Babole moje :)
 
Witam się i ja;)

Anias dobrze, że dochodzisz do siebie, bo po zabiegu to trochę trwa. Ale chyba czujesz się w miarę? Nadusia śliczna babeczka;)

Katoryba 2,5 godziny płaczu, aż mi serce pęka...nie wiem co bym zrobiła...życzę Wam wytrwałości;) i oby czas szybko leciał. A między naszymi chłopakami jest dokładnie 2 tyg. różnicy;) A Twój i tak starszy o rok;)))

Madzioszka ja też jestem z pomocy społecznej, bo teraz to się tak nazywa;) dasz radę na spotkanie odkopać notatki? będę wdzięczna;)

Vii cóż... no trzymam kciuki dalej;))))wkurzające to jest nie?? oj pamiętam swoje wyczekiwania, codziennie depilacja, przygotowania i nic;)
 
Cześć Mateczki i Ciężaróweczki :-)

Ja tak ----> przelotnie hihi

Katoryba - często kładziesz Bolcia na brzuszku? Lubi w ogóle taką pozycję? Może by sobie sam ulżył kręcąc się w takim ułożeniu (?). I tak mi się przypomniało, że pisałaś o stanikach do karmienia. Przetestowałaś dwa różne modele :) jakieś wnioski, któryś wygodniejszy, praktyczniejszy?

Wczoraj w "GL" był artykuł o USG bioderek, wniosek taki że wszystko w prywatnych gabinetach, choć niby na Wyszyńskiego napisali do NFZ o zwiększenie kontraktu... Czyli i tak tłok...

Słonecznie pozdrawiam Babeczki ;-)
 
Witam panie!

Anias przepraszam za pomyłkę nie wiem co mi się ten wodnik wcisnął:D a może to taki wyjątkowy parzystokopytny? :-D

Emir znalazłam ogólne notatki z metodologii i opracowane zagadnienia z antropologi jakie nam podała. Mogę się podzielić:) Antropologie mam nawet na kompie to mogę Tobie wysłać jeśli chcesz. Metodologię niestety mam ogólnie popisaną i rozpisane od jednaj znajomej ale to mogę również dać a nóż się przyda.
Możemy się np umówić ja się wyprawię na spacer i Tobie podrzucą. Mrowisko nie jest aż tak daleko;)

A fakt to pomoc społeczna ja kończyłam prace socjalną i im tak zostało z nazwą już:) Czyli jesteś na 4 roku, musiałyśmy się mijać na energoli;p

Ja dziś tylko na chwilę i uciekam, jestem dziś jak dr jekyll i mr hyde w jednym. Mam takie rozchwianie emocjonalne, że się wściekam na to żem wściekła a za chwile mi z tego powodu smutno. Coś hormonki szaleją;/

Z tego wszystkiego piekę sobie ciasto, może pomoże.
Mam nadzieję, że u Was zdecydowanie lepiej. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
To Gratulacje dla Vii :-) pewnie jest szczęśliwa. A jednak nie zawsze dziewczynki są przenoszone. Ciesze się, że Haneczka już jest z nami:D

Anias trzeba się Ciebie bać z tymi snami;D
 
reklama
Do góry