reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Witam się poweekendowo! :)

Faktycznie, wystarczyły 2 dni, a tu jest co czytać :) My odpoczywaliśmy sobie u moich rodziców, też na spacery się wyprowadzaliśmy. Dziś słonko też zachęca do wyjścia, więc chyba pozałatwiam kilka spraw...

A piżamy do karmienia widziałam, na deptaku w sklepie mniej więcej na przeciw Teatru, po schodkach za kinem. Chyba sobie kupię, bo też nie przepadam za podciągającymi się koszulinami...

A poza tym jesteśmy po wizycie u gin, Maleńka skończyła 30 tygodni i waży 1,5 kg. Widzieliśmy jej śliczne usteczka jak otwierała :D
Ciekawe czy my - forumowe Marcóweczki - spotkamy się na jednej sali :) Żadna nie planuje pojedynczej sali poporodowej? :>

Korzystajcie z pogody!!! Na spacerki marsz! :p
 
hehe Myyszaaa nie wiem, czy się doturlam, bo spacer dla mnie to już problem... autobus całkowicie odpada, a i do auta ciężko wsiąść... ale w sumie chętnie bym gdzieś sobie wyszła ;) ktoś jeszcze się pisze ?? ;)
 
Vii - ja niestety obstawiam tern 27.01 (data z sentymentu) Przepraszam;) Albo 18-19 nie wiem sląd mi się to wzieło;) Pomyslałam o tobie i mi naszło.
Ja bym chciała miec czwartkowe dziecko:-D Czwartkowe sa spoko;)
Mogę niedyskretnie zapytac w jakiej częsci ZG mieszkasz?

Izuniek - ja sie zastanawiałam nad pojedyńczą ale mi odradza kilka osób. Niby na wspólnej rażniej a jak ja będe po CC to i jakaś mamuśka się ulituje i mi pomoże wrazie wielkiej niemocy. Mam nadzeję na to:tak:

Co do piżamy to zdecydowałam że do szpitala jednak koszulina bo najwygodniej a w domu to albo taka se spodenkami sobie kupie, albo koszula i spodenki od innej. Chyba, że mnie jakaś urzeknie swoim wyglądem:-)

Ja się chętnie piszę o ile mogę na spacerek;-) Trzeba się czasem wyprowadzać wspólnie, żeby nie było lenistwa.
 
Witajcie laseczki,
Wczoraj nie zaglądałam, bo nasz mały tak świruje, że bania mała... Od wczorajszej nocy do teraz jest taki marudny, że już nie wiem co z nim zrobić. Je co 1-2h, między jedzeniem nie śpi tylko kima na kilka minut, zaraz się wierci strasznie ryczy. Cały czas chciałby przy cycu siedzieć, no ale ile można? Zaraz mu się ulewa jak za długo je... Jakiś bardziej strachliwy się zrobił (nie wiedziałam, że można jeszcze bardziej), wcześniej jakieś nagłe dźwięki mu zwisały a teraz od razu się wzdryga (albo ryczy). Nie wiem czy mu się ten skok 5 tyg. zaczął czy jak... Ja jestem tak niewyspana, że chodzę po ścianach. Nie mogę nawet odespać, bo co przymknę oko to on za 3 min zaczyna wydawać jakieś dźwięki i muszę wstawać, więc w dup* z takim spaniem.
Wczoraj byliśmy na spacerze i to pamietnym... wracalismy na sygnale alarmowym :/ ciekawa jestem jak ja dzisiaj z nim wyjdę - pierwszy raz sama bo tatusiek już do pracy wrócił :/

kordek
- herbatkę dajemy małemu na rozluźnienie jelitek i uwolnienie powietrza. Drętwienia miałam też chwilowe ale to normalne, nie przejmuj się tym.

zawalka - ja nie mialam kontroli z ZUSu (przepracowalam 10mies przed zwolnieniem). Koszule szpitalne nie są brudne - zawsze są wyprane. Mogą mieć ewentualnie takie ślady, plamy. Ja nie korzystałam w ogóle ze swojej w szpitalu - szkoda jej.

Madzioszka - w szpitalu nie trzeba podawac nazwisk położnej i pediatry (tego wybiera sie dopiero po urodzeniu dziecka).
Hehe, ostatnio z vii sprawdzałyśmy w jakim dniu się rodziliśmy z naszymi tatuśkami i wszyscy oprócz mnie byli z czwartku ;) nie polecam poniedziałku - poniedziałkowy Bolcio nie jest spokojnym dzieckiem :|

apmg - Ja szukam tez teraz pizamy do karmienia z dlugim rekawem i jakos znalezc nie moge :/ wszedzie sa koszule a jak juz sa pizamy to z krotkim rekawem... wklej mi proszę, która konkretnie kupilas, bo cala masa tam pizam a nie mam kiedy przejrzec wszystkiego :( zobaczę jeszcze tam gdzie pisze Izuniek, tylko kiedy i jak? pojęcia nie mam - dlatego wolałabym zamówić z neta.

vii
- no i moje przepowiednie się nie sprawdziły. To może inaczej - ja urodziłam 3 dni przed terminem to Tobie na kiedy wypada? 24-3=21 :) czy za moje przepowiednie już podziękujesz? ;)

Beti - ja sobie rozwarcia nie sprawdzała ale czytałam gdzieś, że laska sobie zbadała i wiedziała ile ma. No ale nie wiem czy bym była w stanie sobie sama zbadać ;)

Jeśli chcecie się umówić na spacerowanie to ja też się piszę, bo knajpa odpada :/
 
Ostatnia edycja:
Katoryba termin z OM mam na 27 dopiero :( także z twoich obliczeń byłby to 24, dopiero :( to za tydzień i w dodatku poniedziałek ;) może faktycznie zrobi mi imieninowy prezent, a babciom niespodziankę w ich święto ;) tak czy siak już się doczekać nie mogę...z może by tak dzisiaj ?? mija nam 10, 5 roku razem :) też ładna data... ale póki co nic się nie dzieje... Biedny Bolcio... on się tak samo denerwuje jak i Wy, albo i bardziej... ciekawe czy mu te płacze szybko przejdą...

Madzioszkaa
mieszkam na os. Słonecznym...
 
Witajcie laseczki,
Wczoraj byliśmy na spacerze i to pamietnym... wracalismy na sygnale alarmowym :/ ciekawa jestem jak ja dzisiaj z nim wyjdę - pierwszy raz sama bo tatusiek już do pracy wrócił :/
Jeśli chcecie się umówić na spacerowanie to ja też się piszę, bo knajpa odpada :/

Spacerek z Mikim to u mnie jeszcze zakazany :-( Ale jak sama to po 18 :-) Dziś taka śliczna pogoda:-) KatoRybko - ile razy wracałam na sygnale :-D Seryjnie - czasami miałam wrażenie że on to specjalnie robi :-D

Pozdrawiam :-)
 
Witam dziewczyny,
dopiero teraz trafiłam na to forum i jestem pozytywnie zaskoczona ilością informacji :) muszę się porządnie wczytać a to zajmie trochę czasu :) może jest jakaś lipcowa mamusia, bo ja mam termin wyznaczony na 11 lipca.
Ruszam do czytania i mam nadzieję, że się niedługo lepiej poznamy :) No i powodzenia wszystkim ;)
 
reklama
Vii - to my prawie sąsiadki:-p prawie robi różnice. Ja na piastwoskim.

Dobrze, że mam park za oknem to powroty na ewentualnym sygnele będą szybkie. Zdaje się, że jeszcze zdążymy i na spacery i na knajpy wie wybrać:-D a pózniej sala zabaw z biegającą gromada :-)

Witam nową mamę.
Czy wam też się tak nic niechce dziś? Niby łada pogoda ale coś nie halo z mobilizacją mam. :wściekła/y:
 
Do góry