reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
witam nowa mamusie:)
ja akurat kupilam meble dzieciece, biale. lozeczko, szafa i regal z przewijakiem aha i polka wiszaca. jest to seria hensvik z ikei, najtansze jakie znalazlam z dzieciecych. przewijak mozna odmontowac jak nie bedzie potrzebny i mysle, ze mebelki starcza malemu az pojdzie do szkoly. a pozniej te sprzedam albo oddam komus i kupie takie bardziej chlopiece albo mlodziezowe:)
katoryba cos mi sie wydaje, ze ten twoj maluszek to niestety cierpi na kolki:( u chlopcow to ponoc bardzo czeste a ja tez synka bede miec i obawiam sie tego. trzeba probowac roznych metod az w koncu cos zadziala. mojej kolezanki synek tez byl taki marudny a wrecz jak mowila plakal na okraglo, ze myslala, ze oszaleje. pomysl sobie, ze zawsze moze byc gorzej:)
emri a kiedy planujesz pierwszy spacer? piszesz, ze odciagasz malemu mleczko to znaczy, ze bola cie piersi czy co?
 
Beti - sama składałaś mebelki? Słyszałam różne opinie na temat prosty ikei:-D Chyba praktyczniej jest kupić meble które starzą na dłużej.
Jak stojak pod wanienkę kupiłaś?

Katoryba - w radiu mówili, że dziś najgorszy dzoeń roku. Ja nie wiem czy faktycznie tak jest. Wiem jedno ja dziś cierpie na 2 poważne choroby na czekanie (cały zas czekam na coś, Vii ma jej stan poważny Czeka na Hanie:-D ) i na zbieractwo (zbieram się do wszystkiego ale jakoś nie idzie).

Ja jestem za wyjściem, nie żebym miała najbliżej:-) , park jest w sumie duży;) Jak nic się nieprzewidzianego nie wydarzy to będę:)
 
madzioszka kupilam materac i stelaz dzis na osadniczej w ABC. stelaz kosztowal 55zl iwec tyle co na allegro:) a co do mebelkow to skladalam doslownie sama, lubie takie wyzwania:) maz mi tylko pomogl przy ciezkich elementach:-)
vii ja sie z toba zgadzam, ze chodzenie na dluzsza mete to juz nie dla nas:)
 
Vii spokojnie to dojdziecie i ja was odprowadzę. W tempie jakim ja sie poruszam to w sam raz zejdzie cały czas na spacerowanie;p

Beti - duzy wybór mają na osadniczej? musze się wybrać w końcu na zakupy bo już czasu coraz mniej a ja byłam tylko w dzieciencym ekspercie w bobas ale nic mi nie podpasiło. Albo jestem stara albo wybredna nie wiem co lepsze;) W każdym razie mało decyzyjna jestem. Wezme małża on będziedecydował a ja placić to chyba najlepsze wyjście;)
 
Witaj Marzena 86:)

Ja dzisiaj skorzystałam z pięknej pogody i poszłam na spacer. Wybrałam się w okolice Zacisza przy lesie. I jak już byłam pod koniec spaceru, taka zrelaksowana, nawdychana świeżego powietrza i wychodziłam z lasu koło stadniny koni na Zaciszu, podszedł do mnie facet z plecakiem i powiedział: "Dużo płacę za seks. Chcesz zarobić?". Dziewczyny, żebyście widział moją minę i mój wybieg z lasu. Cały mój dobry humor uleciał i zastanawiałam się później, jak ja musiałam w tym lesie wyglądać. Już więcej sama nie wybiorę się do lasu...A nogi to mi chyba zaraz odpadną.
Od jutra ma już się popsuć pogoda. Ja napewno długo ten spacer zapamiętam...:)

A Wy spotkałyście się dzisiaj?
 
Zawalka a może on ma fantazje o miłości z ciężarną;-):-D Powaliłaś mnie:-) czemu humor uciekł? Pomyśl, że nawet obcy faceci na Ciebie lecą! To bardzo pozytywne:-) Nie spotkałyśmy się coś o środzie bękamy ale jak będzsie to się okaże. Dołączysz?
 
reklama
ale masakra. co za zbok!!! nie dziwie sie, ze sie przerazilas! a mieszkasz na zaciszu? bo ja mieszkam za stadnina koni:)

jeszcze mam pytanie o zus:/ jak czesto wam placil swiadczenia? bo ja dzis dostalam jakies nedzne pieniadze i w dodatku tylko za czesc zwolnienia tzn. mam zwolnienie od 23.12-18-01 a zasilek dostalam za okres 23.12-31.12??? tez tak mialsycie na raty? i w dodatku na pewno za malo dostalam i nie wiem co mam teraz zrobic?!
 
Ostatnia edycja:
Do góry