reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Karolqa- dziś to raczej nie lody a ciepła herbata z pysznym sokiem (ew. kawa na pobudzenie) ;)
Vii - a Lena zasnęła o 10:30 i śpi...Szok! Uwielbiam "regularność" jej drzemek :p Dziś chyba już sie nie wyrobię w odwiedziny... O obiedzie muszę pomyśleć :/ Popołudniu jedziemy do teścia i szwagierki w odwiedzinki... Innym razem kawa, albo na placu zabaw się spotkamy hehe
Nnita - z trudami ubierania bywa różnie, u nas cierpliwości Leny starcza do chwili, gdy wypada już tylko kurtkę zapiąć!



Alicjo - wszystkiego najlepszego Roczniaku kochany!!! Nieustającęj radości i uśmiechu każdego dnia, pociesznych chwil w gronie wspaniałej rodzinki!!! :-* :-* :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alcia zdrówka i radości:D Aby mama w końcu odpoczęła:) Rośnij nam maleństwo:D

Dzień dobry:)

Vii nie odstraszy będę! przed 15 nawet ino obiad wciągnę i będę;d

No ładnie z tym żłobkiem;/ sama się zastanawiałam ale widze, że dupa będzie;/
Gratki dla zębiatych:D jeszcze chwila i nas pogryzą te nasze dzieci, chociaż mnie już Groszek ugryzła.

Izuniek dawaj na kawe obiad jest dla wapniaków;p Konia może zje daj jej i zobaczysz:D:D


Oświadczam wszem i wobec, że czarula zostaje:D przynajmniej do wyjścia następnych zębów:D


Ps, Moja szałaputka zasnęła dziś złożona w pół pod fotelem! na misiu sie złożyła i zasnęła:D
 
Kurcze to mnie zmartwiłyście z tym żłobkiem :(

karolq - no nie za bardzo mam jak tą pieczątkę zdobyć ale jeśli nawet to co oni tego potem jakoś nie wersyfikują? Rozumiem, że Ty tak zrobiłaś?
Dzwoniła do Ciebie pani z Dany?

nnita - a Ty pracujesz w ogóle? czy tak samo jak ja składałaś?
Bolo zawsze się wiercił przy przebieraniu ale wydaje mi się, że jak był młodszy to gorzej to szło - teraz jakiś doroślejszy się wydaje z tym - da się zagadać co się robi akurat, albo jakąś śmieszną miną albo wierszykiem albo kremikiem/zabawką w łapkę :)

Izuniek - super, że lek zaczyna działać :) a jak maszyna? pomaga w gotowaniu?

Dorzucam do bolowej listy przebojów (obok wklejanej już przez Madzioszkę Gruszki):
Bajkowa Drużyna - "Cukierki, cukierki" - YouTube
Zuchy - Cztery Slonie - YouTube
i zachęcam do podrzucania nowych przebojów :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Dzisiaj byliśmy u naszej pani doktor i Jachu waży 8640 i ma 73cm - taki długi patyk:)Mamy kupić Sinlac i mu podawać dwa razy dziennie. Pani dr stwierdziła, że Jachu po rodzicach taki chudzinka. Mój P. w śmiech i pochwalił się, że w ostatnie 3 miesiące zrzucił 15 kg i wcale taki chudziutki wcześniej nie był:). A ta gorączka, którą Jachu miał całą Wielkanoc, to była prawdopodobnie na zęby, bo całe górne dziąsła rozpulchnione, ale kiedy będą - nie wiadomo.

Nasza dzisiejsza solenizantka Alunia dzisiaj po raz pierwszy zaczęła raczkować. Marttini śmiała się, że na roczek raczkuje:) I włoski jej ładnie urosły.

Katoryba - a co Ty z tym żłobkiem? Przecie Bolo nie musi tam uczęszczać. Do mnie dzwoniła pani z Dany i jesteśmy w grupie basenowej na 9.00.

Siwa - jak jesteś zdecydowana na basen to możesz zadzwonić, na którą możecie przyjść, bo raczej nie będzie to problem, że Was nie było na pierwszym spotkaniu. Może Wojtek pokocha "pływanie";)

Izuniek - no to dobrze, że table pomagają. Oby udało się już na zawsze pozbyć tego naczyniaka:)

Madzioszka - czy Twój groszek, nie powinien być fasolką:p

Outstanding - a może oddam Ci na trochę Jacha na podtuczenie?:)

Jachu usilnie przytrzaskuje sobie rączki szufladami ze swojej komody, bo wyczaił, że jak płacze to dostaje cyca do pociamkania. Ryczy i podnosi mi bluzkę, jak nie chcę mu udostępnić cyca i dalej do szuflad wraca. Cwaniak mały.

Miłej nocy wszystkim:)
 
hejo =)
no jaka kiepska pogoda była...........
katoryba ja na wychowawczym jestem, przed tym przeszłam jeszcze przed ciążą na pół etatu, i stąd wiem że nie ma szans bo mi pani w żłobie powiedziała. Ale jak powiedziałam że od września zamierzam na cały etat pracować, to poleciła to dopisać do podania i wtedy dopiero podanie nabiera jakiejś mocy.

Dla Aluni od J. moc buziaków :* :* :*
 
Witajcie
Nie mam natchnienia ostatnio ale się sprężę:/ Wojti w dzień ucina sobie drzemki max. 20 min, ja w tym czasie robię kilka rzeczy na raz, a i tak się nie wyrabiam z niczym. Jakieś mega absorbujące to moje dziecko, tylko z nim siedzieć i siedzieć. W ogóle to mam focha na niego bo nie śmieje się do mnie na głos, a do mojego taty i sióstr męża brechta na maxa ( że niby co? że oni są fajniejsi?) Za tydzień mamy szczepienie i aż się boję ile waga pokaże bo nosić go na rękach to już średnia przyjemność, poza tym jedzenie to jego miłość, dzisiaj mu pierwszy raz dałam obiadek ze słoiczka(1/2 na początek) myślałam że nie będzie mu szło a on po opędzlowaniu wszystkiego co mu zaoferowałam stękał o jeszcze:D Nie wiem co z niego wyrośnie, ale na pewno szczypiorkiem to on nie będzie:) Póki co nie jest wybredny, je owocki, pije soczki, póki co jedynie śliwkowy z hipp mu nie zasmakował, ale to może mieć po mnie, bo ja za śliwkami nie przepadam zbytnio:)
vii, katoryba- coś się w tej buzi chyba dzieje bo rączki pcha jak szalony, zakupiłam mu dentinox, ale jakoś do mnie nie dociera że to już zęby by były. Spanie nadal ma takie że przeważnie o 4 w nocy ląduje u nas w łóżku i najlepiej śpi w ramionach mamusi, jak wstanę on się budzi, pieszczoch kochany.
zawalka- my odpuścimy ten basen, daleko jeździć, a z kasą krucho, teraz kilka stówek mąż w auto wpakował, Wojtkowi trzeba fotelik wkrótce zmienić więc nie ma z czym szaleć. Może dobrze że nas nie było, nie miałam okazji się napalić:/
nnita- mój przy ubieraniu potrafi w taką histerię wpaść jakby go ktoś ze skóry obdzierał.
No zrehabilitowałam się i wyrobiłam normę na co najmniej 2 dni w pisaniu.
Spokojnej i przespanej nocki kobitki:*
 
reklama
Dla Aluni buziaczki 102 :* od D. i drugie 102 od cioci :*

nie mam ostatnio mocy. kompletnie.
tak więc vii o dzisiejszej kawie przeczytałam za późno, ale na następną się wpraszam.

zawalka - zazdroszczę takiego piórka :) ja już dźwigam 11kg....
 
Do góry