reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

siwa z tego co pamitam to Wojtus to od poczatku lubil sobie zjesc:) no i mialabys mu teraz odmawiac? taki typ poprostu, a mamy maja to do siebie, ze zawsze myusza sie o cos martwic;)

zawalka w wlasnie nie patrzylas na allegro zestawow ikeowych mamut? bo one sprawdzone sa

marzena a do jakiego zlobka zapisaliscie mala?

emri i co w koncu z Filem? ospa?

sorki, ze ja ta was zaniedbuje ale jedna reka poprawiam magisterka a druga niancze malego. do tego jutro jest impreza, ktora organizuje- wieczor panienski i tez mialam z tym troche roboty. papa
 
reklama
Hejo:)

Beti nie, nie ospa, paciorkowce...Filcio wyciągnął sobie je z gardełka i poprzenosił na ciało. Ciężko było to zdaiagnozować, ale udało się:) Już zdecydowanie lepiej wygląda, leki działają:)

Katoryba nie wiem o co chodzi, ale my do żłobka składamy podanie. Chociaż większe szanse mają rodziny, w których oboje rodziców ma zatrudnienie, a najlepiej to korzystać z MOPS-u, mieć 4 dzieci i być samotną matką...

Dalej nie wiem co, gdzie i jak, bo nie czytałam...Buziole:*
 
Witajcie:)

Dzięki dziewczyny za Wasze opinie w sprawie krzesełek i stolika:). Po rozmowie z Katorybą postanowiłam wstrzymać się jeszcze z zakupem tego typu rzeczy i sprawdzić czy w ogóle Jachu korzystałby teraz z nich. Prawdopodobnie Jachu dostanie ten pierwszy zestaw, ale na drugie urodziny:)

Izuniek - Na Sinlacu jest napisane, że stosuje się też go u dzieci z problemami w przybieraniu na wadze. Ja mam go podawać dwa razy dziennie, a nawet częściej. Także myślę, że raz dziennie tak nie tuczy. Chociaż nie wiadomo ile Lenka by ważyła, jakby go nie jadła;)
Beti - Jakoś niezbyt mi się podobają te komplety z serii mamut:). Udanej zabawy jutro!

A mi jakoś tak dziwnie, bo jak wieczorem wróciłam do domu, Jachu już był wykąpany i spał sobie. Tatuś sobie poradził pierwszorzędnie. Pierwszy raz nie było mnie przy kąpieli Jasiurka i na dobranoc go nie ucałowałam.

A wiecie może gdzie najtaniej ten Sinlac kupić?
 
Dzień dobry:) WEEKEND:D:D

U nas sukces mała ma własny pokój i tam ładnie śpi:D dziś nawet już dostała naklejki na ściany i słodziutkie zasłony w misie:)

Zawalka pierwszy raz jest dziwnie ale z czasem jakoś lepiej z tą rozłąką z dziecem. W końcu kiedyś trzeba się odpępowić nie?:D
Co do wagi Jasia ale co z nią nie tak? Bo chyba coś przeoczyłam? od od początku był chudy nie szalał z szerokością a z długością przecież. Ma jakąś drastyczną niedowagę? Na siłe nie utuczysz, może mu brakuje jakiś witaminy?

Beti a propo wagi jak Dawidek po żelazie?

Anias dobrze, ze w ogóle zaglądasz;p Nadia widzę ostro pomaga mamie:D

Katoryba żłobek sprawa mega śliska ja sama nie wiem czy jest sens składać bo skoro oni chcą jak emri pisze matkę z czwórką dzieciów:D

Emri... no ładnie Filo to sie zawsze musi jakoś załatwić choróbskiem. Zdrówka!

Izuniek a co to nie łaska rano wstawać;p;p

Siw@ heh keidy to było z tym mlekiem:D wiem tyle, że w tym mniej więcej wieku Becik była już na mleku 2, zdaje się, że zaczynaliśmy przechodzić na 2 właśnie jakoś w połowie 5 miesiąca. Pamiętam tyle, że ona jadła jedną porcję mniej niż na opakowaniu było napisane. Do tej pory je jedną mniej. kaszki zdaje się wprowadziłam kolo 6 miesiąca bo miałam dość wstawania o 4 z mlekiem:). Chociaż później jak wprowadzałam jej coraz więcej pokarmów to schodziliśmy z ilości mleka na rzecz stałego jedzenia.
 
zawalka - no co ty? a nie czekal na jedzonko? jak ja wrocilam to majka z tatusiem przy oknie czekali ;) a z ikei nie tylko mamut jest, sa takie ladne biale albo drewniane, widzialam u coreczki kuzyna i fajnie wygladaja

beti - zapisalismy sie do smoczusia ale oni sie przenosza z zacisza, no ale na 6h tylko

emri - oj zdrowka dla filcia :*

siw@ - kurcze to duzo wojtek je, majka w tym wieku jadla mleko z piersi 5 razy i pol sloiczka warzywek. pic raczej nic wiecej nie pila, chyba ze brzunio bolal to herbatke koperkowa. a owoce i kaszki dostawala jak 6 miesiecy skonczyla. no ale kazde dziecko inne... ona w sumie spore porcje zjada a jest drobniutka i po kontrolach i badaniu krwi pediatra stwierdzila ze po prostu taki urok po mamie ;) wiec pewnie wojtka tez taki urok ;)

my mega zalatany dzien...niestety nie wszystko udalo sie zalatwic a zmeczeni jestemy potwornie. a z zakupow mala wyniosla miedzy innymi koszulke barcelony :) nie moglismy sie oprzec jak zobaczylismy ;)
 
Zawalka to podrzuć mi Jaśka ja się nim zajmę :D
Ja chętna na jakąś kawę, cokolwiek.. bo chyba mam jakąś deprechę, ech.
Siw@ to ile teraz Wojtuś waży?
Zaległe buziaki dla Alci!!!
Nnita toż to J taka maleńka?! :p
Karolka jak tam Zuza?
Madzioszkaa oby więcej takich sukcesów..

U nas intensywnie.. ojj i to bardzo..
 
reklama
Hej po weekendzie!
Wracajcie bo forum zasypia:)
Powiedzcie mi dziewczyny czy mogłybyście polecić mi jakieś foteliki najlepiej w wadze 9-25 lub 9-36 żeby był na dłużej i oczywiście w rozsądnej cenie bo kruchutko u nas niestety, udało się może którejś z was kupić jakiś dobry fotelik tak do 400zł?
Z góry dzięki za odp. :)

Na allegro jest coś takiego :
http://allegro.pl/caretero-diablo-2012-9-36-organizer-oslonki-6xkol-i2250712597.html

Wydaje mi się że jest ok. ale nie za bardzo mam rozeznanie co jest w tym wszystkim najważniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry