reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

my dzis sie nie wyrobilismy i spaceru nie bylo:)

vii nie wiem o kim piszesz ale Krol, ktory wlasnie przyjmuje na westerplatte "zeswirowal". chodzilam do niego i w pewnym momencie taki opryskliwy sie zrobil, nieogolony, wymiete koszule, niemily. ale to bylo kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz.
 
reklama
ormiańska teoria została obalona ;) no ale następnym razem i tak nie powiem ;) wolałabym żeby nie wiedzieli, ale to był dzień mamy więc pojechaliśmy złożyć życzenia a prosto od nich do szpitala i A. wypeplał ;))

a dziś nie daje mi spokoju jedna rzecz - co dajecie do picia swoim dzieciaczkom? bo tak popatrzyłam na skład herbatki hipp a tam sam cukier :( a potem się dziwię że Dominikę każdy soczek kwasi :/
co prawda ona nie wiele pije - daję jej wodę lub herbatkę właśnie, w sumie może jakieś 50 ml dziennie.
no ale zaczęłam się zastanawiać czy może nie lepiej jej herbatę owocową dorosłą zrobić? nic na ten temat nie wiem :/
 
sallis - ja nie daję herbatek Hipp właśnie przez tą glukozę. Daję małemu herbatę owocową zwykłą albo soczek i to zawsze z dużym dodatkiem wody

Kurcze to co z tym westerplatte? Ktoś jeszcze coś wie? a tam przyjmuje dermatolog dziecięcy czy takich w ogóle nie ma?
 
katoryba też do króla chodziłam i zawsze w kolejce jakieś małe dzieciaczki czekały. On swoją renomę wypracowana ma i jak np przyjmuje od 8 rano to jak nie chcesz potem kilku godz w kolejce czekac to warto pojechać na 7 rano i kolejkę sobie zająć
 
Hejo:)
Kasia ja chodzę na Westerplatte. Faktycznie przyjmuje tam Król, jako lekarz dobry specjalista, ale jako człowiek do bani...Ale przyjmuje na zmianę z Panią Leś-Zaczyńską. Też dobry fachowiec i bardzo miła. Jedyny minus, to to, ze tam nie da zapisać się na godziny. Przychodzisz i musisz stać w kolejce. O ile dobrze pamiętam to w pon. rano jest Zaczyńska, po południu Król, we wtorek na odwrót i taka przeplatanka do końca tyg. Wychodzi, że piątek rano jest Zaczyńska.
 
katoryba - chyba do wiekszosci dermatologow nie ma zapisow bo oni sa bez skierowania, wiec wszedzie trzeba swoje wysiedziec. ta babka kolo mrowiska serio bardzo fajna byla wiec moze tam uderz

sallis - majka tez raczej niewiele pije, tez mamy herbatki z hippa ale to rumiankowa i koperkowa jakby brzuchol bolal, wode nie zawsze chce, czasem daje jej z bobovity rumianek z winogronem, to ladnie pije choc i tak rozcienczam

a ja mam z kolei do was inne pytanie :) bo mloda zaciekle cwiczy umiejetnosc samodzielnego siedzenia, no ale czasami jak tak siedzi i przypomni sobie jakie jej stopy sa swietna zabawka to sie sklada wpol i zaczyna je jesc ;) no i jak tak patrze to sie boje czy ona sobie jakiejs krzywdy z kregoslupem nie zrobi w ten sposob?
 
Marzena - Jachu też tak sobie wkłada stopy do buzi, jak nie ma pieluchy. Śmiejemy się wtedy, że obgryza sobie paznokcie u stóp:)

Katoryba - to jutro na spacer na sankach uderzacie? A może ta wysypka od jakiś skarpetek lub papci. Na obu nogach jest?

Gogoja - Błażejek intensywnie poznaje świat:). Teraz nabroi, to później będzie spokojny.

Sallis - ja daję Jaśkowi do picia wodę Żywiec niegazowaną lub soki z kartonika ze słomką z Bobovity - nie rozcieńczam ich, a czasami pije ode mnie z kubka herbatę miętową. Pije bardzo mało, ale ile dokładnie to nie jestem w stanie powiedzieć. Szalałyście dzisiaj na sankach? Jachu po Waszej wizycie poszedł dalej w kimono. Zapraszamy częściej:) A, moja mama zachwycona Dominiką. Stwierdziła, że jednak dziewczynki są spokojniejsze i fajniejsze.

Kto dzisiaj ulepił bałwana?:)
 
hejka ;)

salis u nas też się nie sprawdziło ;) rodziłam z mamą i od momentu odejścia wód do pojawienia się malucha na świecie minęło 4 godziny ;) B. też mało pije tak ok 50 ml wody lub rozcieńczonego soku 1:1, dzisiaj moja babcia dała mu świeżo wyciśnięty sok z jabłka marchewki i banana i nawet wypił z 60 ml naraz .... szkoda że nie mam sokowirówki w domu bo też bym mu robiła takie ;/

katoryba a widzisz Boluś przekorny i woli jak mamusia karmi ;)super spaceros nie oglądniesz się a Boluś na nartach będzie śmigał ;) my odpuszczamy sanki bo boję się że małego przewieje ;/ troszkę mi żal ale zdrowie najważniejsze ;) powiem ci że aż się boje jak stanie się mobilny to chyba dom w pierzynę obróci ;)

marzena ja też się zastanawiałam nad tym nawet się dzisiaj pediatry zapytałam .... B. czasami jak zaryje nosem w łóżko to aż mi serce staje ;/ tylko że on aż tak się nie zegnie bo mu brzuchol przeszkadza;) a Majcia już sama siada ( oczywiście pytam się nie żeby jakieś porównania robić czy coś ;))?? bo B. nie może wykombinować jak to zrobić i strasznie się wścieka że mu nie wychodzi i tylko błagalnie wyciąga rączki żeby go posadzić ;p

my po szczepieniu pani tak sprytnie zrobiła zastrzyki że ani ja ani B. się nie spostrzegliśmy ;) Błażejo rwał dzisiaj dziewczyny w przychodni aż miło ... gadał do nich a jak jakaś od powiedziała lub podeszła do niego to tak uroczo się wstydził i tulił się do mnie ;) jednak mamusia jeszcze najfajniejsza jest ;)

edit: zapomniałabym, dzsiaj w przychodni obiło mi się o uszy że dzieci chodzące do żłobków mają szczepienia na ospę za darmo coś poszperałam w necie i znalazłam coś takiego Polska: Obowiązkowe szczepienia przeciw ospie wietrznej nie dla przedszkolaków - WydzialSzczepien.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzena nic sie nie bój! syn też zjada stopki paluszki piętki :-D najgorsze przerazenie z nim miałam takie że swoje przyrodzenie tak wyciągnął że sie zdziwiłam ze tak mozna -no ale każdy z lekarzy to go komentuje że chłopak bogato uposażony hahahaah

a my dzis sanki zaliczyli! jaaaacie jak fajnie! syncio z córcia na sankach! cuda malina! pozniej on do wózka a ona sama i zjedzanie z górki! ale wesoło! normalnie cudownie !

sallis mi sie sparwdziła teoria -nic nikomu nie mów i urodzisz jak ja w 10 min :-D wi:-Dec troche z teoria sie zgadzam hehehe
a co do picia to daje raz dziennie herbe -mega słaba - a tak to cyc u młodego nieraz soczek ale mega rozwodniony z wodą-mam swoje wytwory wyobrazni w słoikach i tym sie posiłkuje najczesciej ;)

katoryba dermatolodzu na kase chorych to kolejki niestety -ja byłam w mrowisku -babka fajna teraz znów sie wybieram -z córą bo ma skóre skłonna do atopii ale bez azs -dam znac jak bede po

gogoja bo mamusie dla synków to są królowe :-D:-D:-D więc cieszmy sie póki możemy hihihi



 
Do góry