reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

dobry wieczów:)

Marzena spokojnie jeszcze nie raz Ci się Majcia zegnie aż miło. Czasem od samego patrzenia bolą mięśnie:D
Moja B. bije rekordy ona dziennie wypija zazwyczaj 500-600 mil, pije różnie herbatkę powiedzmy w sumie 150 wody i troche granulatu albo zwykłą wodę.

gogoja B, już na podryw idzie nie za szybki:>? :D

My dziś ze spaceru to mieliśmy wyjście przed klatkę. z relacji W wynika, że młoda pakowała się w zaspy w najlepsze, bo przecież najlepiej iść tam gdzie nie ma miejsca. Ja robiłam za bałwana:D
 
reklama
ale miło poczytać o waszych rozrabiakach:) Mój to na razie jak to kiedyś pięknie ujęła vii taki <fiflaczek> a ja się doczekać nie mogę aż się zacznie na głos śmiać, póki co to tylko bezdźwięcznie dziąsła szczerzy:) ciekawe ile poczekam na jego pierwszy brecht:D a wczoraj jak się rozgadał to tak jak Majcia marzenkowa, bita godzina gugusiania, ale on ma słodki głosik:) szkoda tylko że północ sobie wybrał wczoraj na rozmowy:)

pozdróweczki
 
Witojcie!
Ja na krótko...
Co do dermat:nerd:ologa to również słyszałam o królu dobre rzeczy- no ale różnie bywa.

My zaliczyliśmy spacer- super sypało a jakie widoki w lesie-poprostu cudnie- towarzystwo do tego bombowe- chciec tylko spacerowac :) nnita- jak nóżki Jagody-cos chusta pomogła-ogrzała?

Co do dawania picia- my jeszcze na samym mleku jedziemy-moim! :p

A Lila ma dwa zęby-znaczy powoli wychodzą-ale widac i już kąsa.
 
Ostatnia edycja:
I my dziś sanki zaliczliśmy:):) pięknie zimowo się zrobiło:):)
co do picia...Alcia bardzo, bardzo mało pije;/ - Bartuś najchętniej tylko wodę - albo soki takie domowej roboty z wodą, - czasem kupię bobofruta - ale i tak muszę rozcieńczać.Boję się tylko właśnie, że Ala za mało - no ale cóż...

ps
ciekawy artykuł co do tego szczepienia - jak zawsze "politycznie", jakies ustawy itd..jak dla mnie - po prostu dużo mniej dzieci chodzi do żłobków - więc "Państwo" sobie policzyło, że w połączeniu z przedszkolami za dużo by wydało;/ jak dla mnie to głównie żłobki i przedszkola powinny być objęte takimi szczepieniami jak już...
 
I my mieliśmy wyjście sankowe - popołudniowe długie :) Bolo siedział jak sztywniak ale podobało mu się. Jak popędziliśmy po ubitym śniegu to chichrał się na całego :)

zawalka - Jutro chyba wózek jednak bo sama boję się na dalekie trasy tak - a 10 kółek wokół bloku nie chcę robić ;P A Ty jutro spacerujesz czy pichcisz bez spaceru? Ta "wysypka" jest tylko na jednej łydce - też myślałam początkowo, że to od proszku może, niedokładnie wypłukana skarpeta czy co, ale to chyba już za długo trwa...

oleczka - gratki za 2go zęba :) będzie kąsanko ;P

Marzena - spoko dzieciaczki są elastyczne :)
Czyli tam koło mrowiska też jest system kolejkowo-wystaniowy?

szczesliwa - a jak przyjmują koło mrowiska (godziny dni)?

gogoja - heh e Błażej podrywacz :) jakbym Bola widziała - każda kasjerka w sklepie jest jego. Nawet panie w recepcji na basenie wyrywa ;P
Super, że szczepienie migusiem. A jakie wymiary stwierdzamy?
Relacja z MT: mam już drugi pas naramienny, na więcej nie miałam już siły. Nie dam rady do szafingu - zresztą nie wiem czy w ogóle pójdę :(
 
hej ho,

troche mnie uspokoilyscie z tym zginaniem, bo tak jak madzioszka napisala mnie az miesnie bola ;)

karolq - no jak na plecach lezy to standard ze nogi wcina ;)

gogoja - no z lezenia to majcia jeszcze nie wstaje, nie ma az tyle sily, chyba ze jedna reka za cos sie chwyci ;) no ale jak jest w takiej pol-lezacej pozycji no to sie sama podciaga. ale dopiero od paru dni umie sztywno wysiedziec chwilke, bo wczesniej jak sie ja puscilo to leciala na boczki

katoryba, szczesliwa - zazdroszcze sanek :) ja uwielbiam i juz sie nie moge doczekac jak bedziemy z majcia razem smigac z gorki i robic aniolki na sniegu ;)

oleczka - gratki zebola

katoryba - no w mrowisku tez trzeba swoje wyczekac, wydaje mi sie ze ta babka codziennie przyjmowala ale godzin to nie pamietam. oooo znalazlam ja...moze zadzwon i sie spytaj Dermatolog M. Zbierska-Krawczak Zielona Góra

my dzis wszyscy w domku odpoczywamy i mamy zamiar na weekend byc jak swiezynki :) szkoda tylko ze teraz basenu przez 2 tyg nie ma to majka bedzie miala mega dluga przerwe :/ a laski mam jeszcze pyt: brala ktoras z was moze cos na kaszel podczas karmienia? bo potwornie mnie meczy, szczegolnie w nocy, ja spac nie moge no i mala budze :(
 
Hej z samego rana:):):)

my dziś z chłopakami znów przejdziemy się też na sanki:)
Marzenka - spokojnie można brać homeopatyczne i na pewno TantumVerde (teraz nawet na oddziale mi to proponowano) - ja teraz piję stodal i kiedyś przy Bartuniu podczas karmienia piłam bronchosol - i nawet ten syrop mam wrażenie lepiej mi na kaszel pomagał..mnie w dzień już tak nie dusi - ale właśnie noce są najgorsze;/ - lekarz mi mówił, że nawet i 4tyg. mogę tak kaszleć;/
 
martini - dzieki sprobuje ten bronchosol, bo stodal tez mam i od ponad tyg pije i nic nie daje :( w dzien wlasnie tez prawie nic nie kaszle a nocami to bez przerwy :( to mowisz ze jeszcze 3 tyg tak bede... ;)

katoryba - jakbys byla jutro na szafingu to wezmiesz moja marynare? :) bo prawdopodobnie sie wybiore ok 11. sallis, zawalka a wy o ktorej idziecie? fajnie byloby sie spotkac przy okazji :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
po czym można poznać weekend? pustki na forum ;)

marzenka dziękuję za info że basenu nie ma bo pewnie byśmy się standardowo wybrali ;) jakoś przeoczyłam lukę dwutygodniową ;)
na szafing wybiorę się po drzemce Dominiki wiec jakoś koło 12.30-13 dopiero :)

oleczka gratki za zębolka :)

madzioszka no nie dziwię się że Becik dużo pije jak ona tyle biega ;)

zawalka -D. też padła po wizycie ;) na sankach dopiero dziś byłyśmy. wczoraj nie udało mi się już wyjść. a Jaś już umie przez słomkę pić? nam się do tej pory nie udało takie picie.

beti - gdzie jesteś?

izuniek - a Ty?
 
Do góry