reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
To teraz nawet do łazienki będę chodzić z kom ;-).

Dziś mam gin- będę ją molestować o usg i pomiary małej, bo coś mi się tyje ostatnio szybko i liczę na to, że jednak idzie w Jagę, a nie we mnie ;-).
 
Właśnie,własnie, jak tam u Ciebie Droga Sylwio :-) ???

U Nas powoli cos sie zmienia ... tzn Mały robi sie Kochanym grzeczniuszkiem :))))))))
Dzis nawet pozwolil mamie troche posprzatac - lezal w lezaczku i obserwowal :tak: a pozniej znudzony zasnal i ..... dzis w nocy przespal juz 6h huuuuuuuuuraaa :-):-D ;)

Buzki Mamuski :*
 
Sylwia jak tam się trzymasz ;-)??? czujesz że rozpakujesz się na 10 października ;)???

Jakby nie patrzeć szansa ciągle jest:)
ale przeczuć nie mam... po prostu czekam... a same wiecie jaka wkurzająca jest ta niewiadoma kiedy się zacznie... ehhh...

Somiracle - też liczę na takie egzemplarz;)

agrafa - jak u lekarza?? podtuczyła się Jaga? Ja ostatnio awaryjnie u Sandeckiego wyladowałam i byłam bardzo zadowolona;)
 
Niestety usg nie było ;-(, ale łepek już nisko i może w ciągu 2 tyg coś się wydarzy..., jak nie mam wizytę 19.10. i wtedy zmuszę gin do usg. Zaczynamy intensywniej czekać ;-).
 
Dziewczyny,jeszcze niedawno pamietam jak sama siedzialam z wielkim brzucholem przed komputerem i czekalam na '' ten moment'' i doczekac sie nie moglam, a moj Synek ma juz dwa miesiace,czas leci tak szybko... szok!
Bynajmniej zycze Wam kochane ( szczegolnie tym najlblizszym rozwiazania, agrafa, sylwia :) )) aby Wasze porody byly tak udane jak moj - gdyz ja jestem z Naszego szpitala ZG bardzo zadowolona i mam nadzieje ze Wy tez bedziecie :tak::-)

Kochana Sylwio,moj egzeplarz to nic w porownaniu do Coreczki Meegii - to dopiero Aniolek :)) ale nie narzekam - ponoc chlopcy sa bardziej niegrzeczni od dziewczynek,a Wy dziewczyny obie czekacie na Coreczki wiec napewno bedzie suuuper ;))

Buziaki :**
 
Uroczyście obwieszczam, że mała Alicja (mama Sylwia) już jest na świecie!!!

Z info od Sylwii: urodziła się błyskawicą o 9h25 w domu! Waga 3800, 57 cm, 10pkt. Teraz odpoczywają w szpitalu.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wow!!

Sylwia serdeczne gratulacje!!
Dużo zdrówka dla Alicji!! Ucałuj Ją mocno mocno od ciotek!!:*:*:*

Ps. Jak w domu? :D
 
reklama
Do góry