reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Sylwia serdeczne gratulacje!!!!:-) widzisz... wczoraj jeszcze pisałaś że nic się nie dzieje tu malutka na świat przyszła ;) ale jak w domu????????:szok: normalnie czekam na opowieść jak to się stało :)

Somiracle Pati jest tak grzeczniutka, że aż boje się żeby jej się nie odmieniło ;-)hihihi
 
reklama
Nie no Sylwia boska jestes:-)
Ale i ja tez czekam z niecerpliwosci na opowiesc jak to sie stalo ze w domu:-)zapewne to byl porod bez bolowy dziewczyny i bez oznak.

Moja mala ma katarek ale mimo niego przesypia nocke bez problemu bylam dzisiaj u lekarza i poki co sam katarek tylko. wazy juz 5200 ale miala pampka i spodeneczki wiec mysle ze 5140 i ma 57,5 wzrosciku ale rosnie szybciutko

Somiracle ja tez jeszcze nie dawno wyczekiwalam na ten moment i przeciez jeszcze nie dawno wielkie brzuchy duzo czasu i narzekania a to to boli a mala tamto robi w brzuchu a teraz juz na zewnatrz i jedyna rzecz jaka mnie martwi ze juz wiecej nie bede miala wielkiego brzucha i nie poczuje tych slodkich ruchow:-(
 
Kacperek i fasolka, przecież mówiłam Sylwii, że będzie miała szybki, bezbólowy poród!! ;D Hehe :) ale nie sądziłam, że aż tak szybki... ;p ;D
Zdrówka dla Martynki!!

Meegii ciesz sie poki grzeczna jest ;D zaraz zacznie raczkować i będzie bieganina!! :))
 
Dziewczyny przypomnijcie mi, czy trzeba przy przyjęciu do szpitala mieć zrobiony wymaz na paciorkowca? Moja gin stwierdziła, że robią w szpitalu i nie zleciła, a teraz chodzę i myślę o tym wciąż ;-).
 
SYLWIA KOCHANA SERDECZNE GRATULACJE I DUUUZO ZDROWKA !
DZIELNA JESTES ! SZOK ! JA BYM CHYBA ZWARIOWALA ZE STRACHU RODZAC W DOMU ... :zawstydzona/y:
koniecznie musisz nam wszytskim opowiedziec jak to sie stalo,ale ogromnie gratuluje szybkiego i latwego (?) porodu !!!!!!!
:*:*:*
 
reklama
Agrafa ja miałam robione te badania przy pierwszej i drugiej ciąży przez mojego gina. Przy pierwszej miałam antybiotyk niestety, bo jakieś paskudztwo się przyplątało. Ale z tego co wiem nie jest to wymóg w szpitalu. Tylko że im szybciej przed porodem ci to wykryją tym lepiej dla dzidziusia bo zaczniesz się leczyć i nie zarazisz go przy porodzie.
 
Do góry