reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Agrafa - ja mialam robione te badania - zlecone przez ginekologa, mysle ze powinnas je wykonac.
Mnie sie wydaje ze pytali w szpitalu o te badania ... tyle ze ja najpierw lezalam na patologii to moze tez inaczej,ale o badania mimo wszytsko pytali i chcieli zobaczyc wyniki. :)
Pozdrowka Mamuski :*
 
U nas było tak, że ja na pare godzinek też trafiłam na patologie, ale kurcze nie przypominam sobie, żeby się nawet pytali. O teraz sobie przypomniałam - jedyne co dostawałam i to tylko ja to żelazo ;)
 
hej mamusie
pamietacie mnie jeszcze???
przyszłam sie pochwalic ze 2 tyg temu zostałam ponownie szczesliwa mamą :))
drugi poród wspominac bede znacznie milej mimo iz skonczyło sie cc ...

Dziewczyny przypomnijcie mi, czy trzeba przy przyjęciu do szpitala mieć zrobiony wymaz na paciorkowca? Moja gin stwierdziła, że robią w szpitalu i nie zleciła, a teraz chodzę i myślę o tym wciąż ;-).
ja rodziłam w Sulechowie i tam wymagaja to badanie... moim zdaniem warto je zrobic nawet jesli szpital tego nie oczekuje...
 
:))) Więc gratulujemy serdecznie ;**
Jaki piękne śliczności tfu tfu ;))
Ale po buziuni nie powiedziałabym, że to świerzynka :DD:
Ile ważyła? Z 4kg pewnie ? Widać, że duuuuuża dziewczynka ;))
 
dziękuje dziękuje :))
niunia wazyła 3720 a dzien przed porodem miałam robione w szpitalu usg i lekarz powiedział ze dziecko wazy co najwyżej 3100 :))
ja jestem niziutka i drobnej kosci i mimo iz to 2 dziecko to jednak Lena była za duza jak na moje możliwosci- jak dobrze ze lekarz zgodzil sie na cc a nie meczył mnie tak jak przy pierwszej córci która rodziłam 16h .....

moze sa tu mamy które mieszkaja w okolicy szpitala wówczas jakis wspólny spacerek mogłybyśmy zrobić :)))
 
Asiek ja mieszkam koło szpitala:p mam jakieś +- nawet nie 5 minut drogi do skrzyżowania. Ja też z drobniutkich ;) W dzień porodu miałam usg i lekarka stwierdziła, że Laura waży 2800 a urodziła się 2400 ;) u nas zawyżyli wagę ;)
 
Dziewczyny, a gdzie można w zg zrobić to badanie, robią w mediko? Mi lekarka nie zleciła, bo stwierdziła, że zrobią w szpitalu...

Gratulacje ślicznej córeczki!!!
 
Hej dziewczyny!!
Jesteśmy w domku, mamy się dobrze:) Obszerniejsza relacja w naszej zamkniętej grupie się pojawi, żeby nie zaspakajać ciekawości podczytywaczy.

agrafa - ja robiłam ten wymaz w szpitalu - w budynku od Podgórnej, tym gdzie książeczki RUM wydają, tyle, że drugie wejście. Gabinet przed laboratorium - na drzwiach jest napisane chyba Pracownia Biocenozy Pochwy. To badanie w kierunku 6 lub 7 rodzajów paciorkowca, bakterii coli itp. Wynik jest po 3 dniach.
I dobrze, że zrobiłam, nie mając tego wyniku Alicja dostałaby niepotrzebnie antybiotyk, który dają profilaktycznie jeśli się nie ma tego wyniku. W szpitalu mogą nie zdążyć zrobić, bo to trzeba wyhodować, dlatego 3 dni się czeka na wynik.

asiek - fajnie, że do nas zajrzałaś:)
A jak dziewczyny się dogadują??
 
reklama
Asiek ja mieszkam koło szpitala:p mam jakieś +- nawet nie 5 minut drogi do skrzyżowania. Ja też z drobniutkich ;) W dzień porodu miałam usg i lekarka stwierdziła, że Laura waży 2800 a urodziła się 2400 ;) u nas zawyżyli wagę ;)
ja mieszkam koło Medyka :) no to trzeba bedzie umówić sie na jakis spacerek w parku 1000-lecia :))) haha moze sie znamy z widzenia ;)

Hej dziewczyny!!
Jesteśmy w domku, mamy się dobrze:) Obszerniejsza relacja w naszej zamkniętej grupie się pojawi, żeby nie zaspakajać ciekawości podczytywaczy.

agrafa - ja robiłam ten wymaz w szpitalu - w budynku od Podgórnej, tym gdzie książeczki RUM wydają, tyle, że drugie wejście. Gabinet przed laboratorium - na drzwiach jest napisane chyba Pracownia Biocenozy Pochwy. To badanie w kierunku 6 lub 7 rodzajów paciorkowca, bakterii coli itp. Wynik jest po 3 dniach.
I dobrze, że zrobiłam, nie mając tego wyniku Alicja dostałaby niepotrzebnie antybiotyk, który dają profilaktycznie jeśli się nie ma tego wyniku. W szpitalu mogą nie zdążyć zrobić, bo to trzeba wyhodować, dlatego 3 dni się czeka na wynik.

asiek - fajnie, że do nas zajrzałaś:)
A jak dziewczyny się dogadują??
:)
na początku Jula była zazdrosna ale juz jest znacznie lepiej , ladnie pomaga w opiece i pielęgnacji

szkoda tylko ze nasze malenstwo podłapało od starszej siostry jakiegos wirusa i juz od tyg walczymy z katarem, dzis juz podałam jej antybiotyk ale mała go zwymiotowała :(((
 
Do góry