reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Kurcze.... Wiem, że kiedyś moja siostra i ja chodziłyśmy do ortodonty na Bankową ale to było z 15 lat temu teraz to się tam pozmieniało chociaż nie wiem, może jest tam jakiś ortodonta. Jeśli będę dziś tamtedy przechodzić to sprawdze;)
 
reklama
Kacperek i fasolka mówisz i masz;)) Są w zdjęciach na forum grupowym;)
Są malutkie ale jak powiekszam na stronie to tutaj są olbrzymie.....
Ale jak będziecie chciały to wstawie takie olbrzymie:p
 
Ania_789 możesz podać mi tel na Wyszyńskiego do brożyny?

Kacperek i fasolka
Ciebie również proszę o tel na prywatną wizytę do Brożyny :)

z góry Wam dziękuje ;)
 
Coś długo mnie tu nie było, trudno się wbić jeszcze bez malucha, ale korzystam z waszych rad i telefonów do różnych lekarzy ;-).

Powoli odliczamy dni do lądowania bociana.

A właśnie, Sylwia, napisz, czego się dowiedziałaś o naszym szpitalu, ja się chyba na zzo nie zdecyduję, boję się, że z moim kręgosłupem, coś pójdzie nie tak...Pozostanie mi medytacja i przeklinanie ;-).
 
Agrafa jeszcze troche i bedzie po wszystkim!! My tutaj wszystkie kciuki mocno trzymac bedziemy!! :))

Somiracle ja bym poprosila o zdjecia Twego Ksiecia!! :)

Ania byłam Laurę zobaczyć :)
Śliczna Mała Laleczka!!:)
 
Dziewczyny, czy któraś z was jest chustowa?

Mamy psa i spacery z wózkiem odpadają, bo ma adhd ;-), a ja będę w domu sama do wyprowadzania, a Jagi nie zostawię w tym czasie.

Jaką chustę polecacie, może być taka:

CHUSTA TKANA mix kol. MEGA PROMOCJA WYSYŁKA 0 ZŁ (1245094437) - Aukcje internetowe Allegro

Nie mam o tym pojęcia, a przewiduję używać chusty raczej na spacer z psem (i nie chcę wydawać ileś set złotych) , no chyba, że się zakochamy i będziemy nosić ;-).
 
Hej Laski!!

Jeszcze się trzymamy, dzisiaj mała waży niecałe 3300 (podobno - hehe), do terminu jeszcze 11 dni i mimo, że gin przygotował mnie na wcześniejsze rodzenie, bo szyjki już dawno nie ma i rozwarcie jest, to konkretnej akcji brak.

agrafa - my chustowe;) Kuna też nosiła Kaspiego. Tej z linka bym nie kupiła. Najlepiej przyjdź na spotkanie chustowe, podotykasz różnych, może od kogoś pożyczysz na kilka dni i sprawdzisz czy Wam leży. Jeśli jesteś zainteresowana szczegółami - pisz na priv.
Ja Olkę nosiłam od 5 dnia życia w kółkowej w pozycji leżącej - też na krótkie wypady z psem, jakoś bałam się pionizować noworodka, ale teraz postawiłam na elastyka i zobaczymy... po 3-4 miesiącach pewnie wskoczymy w porządną tkaną, o ile w ogóle mała polubi takie noszenie.

emilka - a co się stało?? optymizm mimo wszystko Cię nie opuszcza, a prawdę mówiąc trudno mi wyobrazić teraz sobie Ciebie biegającą za małym.

Pozdrówki dla wszystkich! Postaram się włączyć w dyskusję, bo ostatnio mi nie wychodziło:(
Olka bunt ze spaniem przechodzi, wymusza i krzyczy, masakra po prostu. Dobrze chociaż, że w przedszkolu jest dobrze. No i potrafi się już kilkanaście minut sama sobą zająć, jak nie krzyczy oczywiście;)
 
Sylwia Ola przechodzi bunt dwulatka, nie martw się, niedługo o tym zapomnicie :)
Jak już się zacznie poród, to pamiętaj, żeby nas poinformować!! :) chociaż mam przeczucie, że wszystko szybko pójdzie ;) więc jak już Ala będzie z Tobą, to daj koniecznie znać :))

Agrafa ja nie pomogę z chustą, nie używałam :)

Sylwia krzywe chodniki są w tym mieście, a nawet czasami na środku takiego chodnika może wyrosnąć krawężnik :) nie tak stanęłam i zagipsowali mnie na 3 tygodnie :) Rany jak płakałam (jak sobie rade dam?!) :) ale już mi przeszło ;)
Z Adasiem daję rade, choć nie ukrywam, czasami ciężko :)
Nawet z dwójeczką byłam w poniedziałek i radę dałam ;D
Basia (ciężarówki 2009) mi Zosie podrzuciła, bałam się bardzo, ale jakoś przeżyliśmy :) i ja i dzieciaczki :)

Kacperek i Fasolko(już duża!) a Adaś do Was przyjedzie ;D jak nie w sobotę, to w niedzielę na pewno!! ;D
 
reklama
Do góry