reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Sylwia pociesze Cie że mój syn ten bunt dwulatka przechodzi już 3 lata ;-) kiedyś oglądałam program gdzie psycholog wypowiadał się że bunt dwulatka może trwać i przez 15 lat :szok: tylko w innym zachowaniu.... więc sama sobie i Tobie życzę cierpliwości. A bunt się skończy.... jak dzieci się usamodzielnią i wyprowadzą ;-)czyli... za jakieś 25 lat ;-) hahahaha
 
A jak już sie wyprowadzą, to po nocach spać nie będziemy mogły, bo będziemy się zastanawiać co te nasze 'maluchy' wyrabiają ;)

Ehh przerypane życie matki... ;p

A tak poważnie Meegii... Pocieszyłaś Sylwię, nie ma co :))

Sylwia Adaś mówi pięknie mama (jak coś chce), tata, baba, dada, daaaa (co znaczy daj) :)
Raczkuje, zasuwa jakby motorek z pupci miał :) wstaje sam trzymając się czegoś (stół, fotel, łóżeczko) a od poniedziałku nawet sobie chodzi wzdłuż łóżka czy stołu :)
Jest takim rozrabiakiem, że czasami zastanawiam się czy oby mi go w szpitalu ktoś nie podmienił ;) (żartuję oczywiście) :))
Szafki otwiera, ubrania wyrzuca, później tylko składania ja mam trochę... Najbardziej lubi szafkę, w której mamy kubełek na śmieci :) W kuchni wszystkie garnki są bebenkami...
Taki maly sajgon w domu mamy :)
Cały czas musimy chodzić za Adasiem i pilnować Go :)

Jak jest zmeczony, to przychodzi się przytulić, daje mnóstwo buziaków (tylko mamusi! Tata jak do tej pory dostał tylko1, albo może aż 1 ;)), noooo, wkłada palce do buzi, nosa, ucha, ciąga za włosy, jak mowię, że boli, to jeszcze mocniej to robi przy czym bawi się w najlepsze :))

Tak bardzo czekałam na te wszystkie momenty... :)
I póki co się nie przerażam :) Czekam na to, co będzie dalej... :)
 
hahahaha Emila a co tam będę w bawełnę owijać:-D przerąbane jest życie rodzica ;-) małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot :-D ale ile w tym pociechy :tak:dlatego dla nas, nasze dzieci to największe skarby świata ;)
 
Też to czytałam... Straszne... :( Szkoda dziecka :((
I szkoda tez tej matki... Pewnie nie mogła bobaska zatrzymać...
Tyle ludzi stara się o dzieci i w ciąże zajść nie może, a tutaj takie rzeczy się dzieją...
Koszmar :(
 
Za przeproszeniem.... kur...mać!!!!:wściekła/y: wysterylizować ją żeby już nigdy żadnego dziecka nie skrzywdziła:wściekła/y: wcale mi jej nie szkoda, najgorsze zwierze lepiej traktuje swoje młode!!! tyle się trąbi o oknie życia w elżbietankach.....brak słów... dla mnie to chorzy ludzie... jakie to nie sprawiedliwe, tyle kobiet nie może mieć dzieci a takie bestie mnożą się na potęgę.... mam nadzieję że już nigdy nie zajdzie w ciąże. A dla niego najlepiej jak impotentem zostanie. Boziu.... czy ludzie już całkiem za miast mózgu sieczkę mają...????
 
Dziewczyny, jak to właściwie jest z ciuszkami dla malucha u nas w szpitalu w zg?

Wiem, że nie trzeba mieć swoich, a jak ktoś ma, to sam przebiera, czy mogą to robić też pielęgniarki- chodzi mi o to, czy ciuszki nie pójdą w siną dal, jak ktoś inny będzie przebierał malucha ;-).
 
Dziewczyny, jak to właściwie jest z ciuszkami dla malucha u nas w szpitalu w zg?

Wiem, że nie trzeba mieć swoich, a jak ktoś ma, to sam przebiera, czy mogą to robić też pielęgniarki- chodzi mi o to, czy ciuszki nie pójdą w siną dal, jak ktoś inny będzie przebierał malucha ;-).

Pielęgniarki ubierały Olkę tylko po narodzinach, potem zawsze robiłam to sama. Nie miałam swoich ciuszków, bo nie kazali, a były same rozciągnięte, poszarzałe abo 3-6 miesięcy, więc teraz biorę swoje;)
A jak dokładnie jest teraz - pewnie niedługo będę służyć świeżymi informacjami, bo zakładam, że wyląduję tam wcześniej niż Wy:)
 
reklama
Do góry