reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Na szczęście wczoraj miałam wizytę :-) Ponoć wszystko OK i moja ciąża już nie jest zagrożona:-) Ponad to dowiedziałam się, że jednak mały jest starszy o jakiś tydzień... ciekawe tylko w jaki sposób skoro nie miałam USG...?:zawstydzona/y:
Zastanawiam się powoli nad pierwszymi poważniejszymi zakupami dla mojego szkraba :happy2:
 
reklama
Witam. Nazywam się Karolina, jestem ze Świebodzina, termin mam na 2 lipca 2010.
Co prawda wpisałam się już w okolicach Z.G. ale jakby co to w Z.G. też mieszkałam 5 lat i troszkę się czuję zielonogórzanką :).
 
Witam Gorąco wszystkie przyszłe Mamusie :-)
Postanowiłam dołączyć do Was ;-)
Termin porodu mam na 6 sierpnia 2010 :-):-):-)
Już nie mogę sie doczekac kiedy Moj Maluch bedzie z Nami :-p
Pozdrawiam Wszytskich!!!
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Chciałabym dołączyć do waszego grona. Jestem w 23 tygodniu ciąży bliźniaczej:) Będę mamusią chłopca i dziewczynki. Jestem z Zielonej Góry i zamierzam rodzić w Zielonej Górze. Do tej pory ciążę prowadzili mi lekarze z innego miasta ale, że poród będzie w Zielonce to chciałabym się zdecydować na dalsze prowadzenie ciąży właśnie tutaj. Nie dokonałam jeszcze wyboru więc może pomożecie mi wybrać kogoś solidnego z głową na karku ;)
 
Somiracle i Apie, witamy serdecznie :-)

Somiracle, masz jeszcze dość sporo czasu do porodu mam nadzieję, że czas z nami wykorzystasz maksymalnie w celu zdobycia wiedzy dotyczącej ciąży:tak: Pisz nam o wszystkim, co by się nie działo jesteśmy z Tobą:cool2:
Droga Apie, z pewnością jak się zjawi, któraś z dziewczyn na forum to jeszcze Ci poleci zaufanego lekarza. Ja chodzę do dr Soroczyńskiego do Aldemedu na deptaku i jestem bardzo zadowolona. Trzymam kciuki za Twoje dzieciaczki! Pewnie już kopią?? Ciekawa jestem czy jak jest ich więcej to mocniej czujesz kopniaczki??:-p

Buziaki kochane!:-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszle i obecne mamusie :-)
Jako, ze pochodze z okolic ZG a sama ZG znam prawie jak wlasna kieszen ;-) to pozwolilam sobie do Was dolaczyc.Jestem mama 2 letniego Szymona i obecnie oczekuje kolejnego dziecka..jestem w 5 tyg. ciazy:tak:.Na stale od ponad 3 lat mieszkam z moim partnerem i synkiem w Wielkiej Brytanii.Czesto odwiedzam PL.Mam w planach leciec w odwiedziny w marcu jak sie troche wypogodzi, mina mrozy i sniegi...bo zasypalo Was rowno:sorry2:;-)
 
Do góry