reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Witajcie!

Dawno tu nie zaglądałam, po prostu dlatego, że odkąd pracuję czasu na wszystko brak.
Chciałabym się pochwalić, że jednak młoda Mama też może dać sobie radę z prowadzeniem własnego biznesu, mam nadzieje, ze Was to zainspiruje;-)

Zapraszam więc Was do sklepu, jakiego w Zielonej Górze jeszcze nie było!

"Green Shop" ul. Krawiecka 7 ( przy Wieży Głodowej )

Dom
oraz

http://zdrowazywnosc.abc24.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny. Mam na imię Ania. Jestem w 24 tygodniu i 6 dniu, termin mam na koniec kwietnia. Noszę w brzuszku małą dziewczynkę:-) Miałam rodzić w Nowej Soli ale jeszcze nie podjełam decyzji. Nie wiem jaki szpital wybrać, nie wiem jak i co w Zielonej. Moze pomozecie podjąć decyzję. Pozdrawiam Was i brzuszki.
 
Cześć Kochana! Kłania się również kwietnioówka, polecam ZG ze względu na specjalistyczny oddział neonatologii... Dużo słyszałam o naszej porodówce, jednak dobre wyposażenie szpitala a co za tym idzie większe bezpieczeństwo malucha przeważyło. Pozdrawiam i dużo zdróweczka życzę!! pS: nasz termin różni się tylko o jeden dzień :D
 
Witam przyszłe mamuśki:-)
narazie chciałam sie z wami wszystkimi przywitać i oczywiście pogratulować maleństw dojrzewających w waszych brzuszkach!!!
Ja oczywiście też oczekuję no i jak niektóre z was też wstępnie na kwiecień:-D

 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

mam na imie Asia mieszkam w ZG, mam ponad 2 letnią córcie i teraz ponownie jestem w ciąży. Termin mam na 11 września wiec to dopiero sam początek:-) z checia przylacze sie do ciężarówek 2010:-)

Co do porodu to 1 dziecko rodziłam w Sulechowie i kolejne również mam tam zamiar rodzić. Wynika to z panicznego strachu porodu:zawstydzona/y: W Zielonej nie można wziąć znieczulenia zewnątrzoponowego a ja mam zamiar z niego skożystać i tylko dla tego wybieram Sulechów....

pozdrawiam wszystkie brzucholki
 
Cześć Asiu, serdecznie witamy w wątku zielonogórskich ciężarówek ;-P
Doskonale rozumiem wybór szpitala jakiego dokonałaś- sama się boję bólu ale staram się raczej myśleć o efekcie końcowym tj. o przytuleniu maleństwa:tak:
Życzę Tobie spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :-)

Fasolko a na kiedy dokładnie masz wyznaczony termin??:)
Miło wiedzieć że jest nas więcej:-D
 
hej:-)
ja mam wstępnie wyliczony termin na 6 kwietnia - okres świąteczny!!
no ale kiedy zachce się bobaskowi wyjść tego nie wie nikt...;-)

kurcze chciałam zapisać się do tej szkoły rodzenia w tym terminie co Ty "Kuno Czarna" no ale niestety juz brak miejsc:-( żałuję że wczesniej sie za to nie wziełam ale czasu ciągle za mało...
pozdrawiam was kobietki
 
Aj Fasolko za to to chyba paluchem Tobie pomacham, wystarczył jeden telefon do położnej:zawstydzona/y: No ale nic, teraz musisz się dokształcać we własnym zakresie, internet jeszcze nigdy nie był tak głęboki i szeroki:-) Tutaj zresztą masz również do dyspozycji kopalnię wiedzy!
Mam do Was takie pytanie, czy nie dzieje się nic złego jeśli czuję przy wstawaniu paskudny dyskomfort w podbrzuszu, tak jakby "ciągnie" w dół no i w ogóle nisko mam brzusia :-( Potrafię co 2 min biegać na siusiu, jak piesek od drzewka do drzewka:zawstydzona/y: Trochę mnie to martwi, było już wszystko całkiem ok a teraz podbrzusze zaczyna dziwnie twardnieć... Miała tak któraś z Was??:confused:
 
mi tez twardniał brzuch lekarz powiedział ze to takie "ćwiczeniowe" skurcze.... tylko ja miala je kolo 35 tyg jesli Ty jestes nizej to ja bym dla pewnosci skontaktowala sie z lekarzem....
 
reklama
mi ok 25 -26 tygodnia też dziwnie twardniał brzuch ale akurat wypadała mi wizyta kontrolna w tym czasie więc lekarz mnie uspokoił że to normalne i narazie nie ma powodów do obaw i też mówił że mam dosć nisko główkę dziecka (trochę się wystraszyłam) ale jak przyszłam za miesiąc to brzusio już był wysoko:) no i też juz mi tak nie twardnieje:-)
tak było w moim przypadku ale jak nie daje Ci to spokoju a do wizyty kontrolnej masz daleko to moze skontaktuj się wcześniej
 
Do góry