reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Ja najpierw chodziłam do dr Prałata w aldemedie na deptaku, nie narzekam na niego, ale musiałam go zmienić i teraz chodze do dr Lacha: jak dla mnie jest "lekarzem z powołania"i badanie robi dla pacjentki a nie dla siebie.Aha przyjmuje na podgórnej na przeciwko porodówki;)
 
A co tu tak cicho się zrobiło ??!! :sorry:

Ja mogę polecić dr Sandeckiego!! Nie spotkałam się ze złą opinią na Jego temat. Początek ciąży prowadził mi dr Lach, ale od 4 miesiąca jestem pod opieką dr Sandeckiego i decyzji nie żałuję :tak:
 
Stwierdzona. Leków znów nie tknę, nie ufam tym którzy mówią że nie zaszkodzi dziecku. Psychoterapia nie pomogła pomimo silnej współpracy. Zostają domowe metody.
PS: najprędzej zapowiada się, że będę samotną matką...:zawstydzona/y:
 
Jaką samotną matką?! :no:
Przecież jest ktoś kto Cię kocha i dzidzię kocha i na pewno Was nie zostawi!!
Nic sobie nie wkręcaj!! Uśmiechaj się i myśl o pozytywnych rzeczach!! Mów do dzidziusia i na nim się skup i się wyleczysz :tak:
 
reklama
Dziewczyny, dziś chciałam się wam pochwalić wyczynem mojego narzeczonego :)
Jestem po całej sesji zdjęć 'brzuszkowych':-)
Jeśli chciałybyście zobaczyć jak jedno wyszło to tu macie link :
http://img19.imageshack.us/img19/3549/maeee.jpg
Gdybyście chciały mieć pamiątkę dot. waszej ciąży to piszcie, naszą pasją jest fotografia i nóż widelec moglibyśmy się umówić na jakąś sesyjkę.
To całkiem miłe przeżycie, zwłaszcza że przeważnie stałam po drugiej stronie obiektywu:-D
 
Do góry