reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Misiaaka, cześć :-)
Przy wyborze szpitala kieruj się przede wszystkim poziomem wyposażenia, kwalifikacjami personelu... Możesz trafić na różne zmiany podczas porodu, te milsze lub mniej ale aparatura w razie W będzię 24h na dobę i to najważniejsze aby Twemu Maleństwu zapewnić bezpieczeństwo- taka moja sugestia:tak:
Trzymam kciuki abyś jak najlżej i przyjemniej przeżyła ten piękny okres oczekiwania na dzieciątko:tak:


Ania_789, dla mnie oczywistym jest, że czułaś prędzej rączki niż nóżki:-D W końcu u mnie jest mały piłkarzyk a skoro u Ciebie szykuje się dziołcha to co najwyżej może być siatkareczką i stąd ta aktywność rączek:-D:-D:-p:-p

PS: ma ktoś sposób na nudny sobotni wieczór podczas nieobecności męża...?:zawstydzona/y: zrobiłam wszystkie możliwe porządki, za to teraz już ręce rozkładam...:-p
 
reklama
Mowisz imie bardzo meskie :-D nie myslalm o tym w ten sposob ;-)
Narzeczony bardzo chcial jakies włoskie imie,ale kazda jego propozycja byla straszna :szok: wiec ja wzielam sie do roboty i znalazlam Carlo,co bardzo mu sie spodobalo,wiec jest pewien kompromis:tak:
Ooo to super,zdasz Nam relacje,pewnie zajecia bardzo ciekawe!
Z checia wstawie jakis suwak,tyle ze ''komputerowiec'' ze mnie slaby :baffled: i nie wiem jak :-pmusze poszperac moze znajde jakies wzkazowki:tak:
A wlasnie co do porodu, ja jestem zdecydowana raczej na ZG - wlasnie ze wzgledu na sprzet i personel,ale zastanwiam sie czy jest mozliwosc porodu w wodzie? Ktoras z Was ma moze jakies info na ten temat i w ogole na temat porodu w wodzie???

Co do nudnych sobotnich wieczorow ja tez takie miewam :dry: i niestety nie znam zadnego lekarstwa,moj Narzeczony nawet jak jest w domku,to nie za bardzo ma ochote na jakies wyjscie,ehhh czasem namowie go na kino :-p choc nie powiem,ostatnio zabral mnie na kolacje do Gorzowa ;-)

P.S ja juz nie moge sie doczekac kiedy zacznie moja Dzidzia kopac :tak:
POZDRAWIAM:*!
 
Somiracle najlepiej kliknac na suwaczek którejś z nas;-), wtedy cie przekieruje na strone suwaczka, gdzie albo będziesz musiała się zarejestrować albo nie:-p i wtedy odpowiedznio powpisywać:)

Nie orientuje się czy w ZG jest możliwość rodzenia w wodzie ale chyba nie ma, wiem, że znajoma mi mówiła, że chciała rodzić w wodzie (fakt, że to było 5 lat temu) i to miało być chyba w sulechowie czy gdzieś tam ale zrezygnowała, bo jak się okazało miała zapłacić coś ok 1000zł a jeśli miał być to fałszywy alarm to "wyciągają Cię z wanienki i prawdziwy poród odbywa się na sali porodowej, no chyba, że zapłacisz kolejną kaskę za napełnienie wanienki" nie wiem jak jest teraz :)
 
Kochana Somiracle :-)
1. Wejdź na tę stronkę : Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
2. Po lewej stronie masz kolumnę pod tytułem: 'wybierz rodzaj', kliknij 'termin porodu i ciąża' ( to pierwsza propozycja).
3. Na stronie, która Ci się załaduje wybierz poprzez zaznaczenie kropeczki na lewo od suwaczków rodzaj tego, który Ci się najbardziej spodoba (jest ich sporo więc jest w czym wybierać).
4. Na dole strony masz 'dalej- krok drugi...'- wybierasz.
5. Analogicznie do suwaczków wybierasz wskazówkę i wybierasz 'dalej- krok trzeci..'
6. Na kolejnej stronie wyskakują dwie opcje do wyboru, albo liczenie tygodni ciąży albo odliczanie do porodu. Wybierz opcje, która bardziej Tobie odpowiada poprzez wpisanie wymaganych danych. Następnie wybierasz 'stwórz suwaczek'
7. Wyświetli Ci się strona z gotowym suwakiem. Skopiuj tekst pod BBCode i wklej go na swoją sygnaturkę w edycji profilu i finito :-):tak:

Chyba nie zbyt zawiłe?:p

Co do rodzenia w wodzie w Zielonej Górze jest to możliwe, jednak trzeba przejść szereg badań, na które trzeba się wcześniej zapisać. Jeśli przejdzie się ten etap to oczywiście ciąża musi być bez zarzutu i wtedy można się ubiegać wanienkę. Najgorsze jednak jest to, że przeważnie wszystkie wanny są zajęte i wstrzelić się w wolną z porodem jest chyba sztuką :sorry2: Mało tego, jeśli się nie mylę to wyciągają kobitkę na sam poród gdyż trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje na odbieranie porodu w wodzie. U nas kobiety są wyciągane ponoć z wanienki na 'badania' na leżąco i ponoć już mają tam zostać do końca porodu. Ale to zasłyszane, jeśli coś się nie zgadza z prawdą to za to nie odowiadam..:-p


PS: chyba się spóźniłam z suwakiem hehehe :D:D:D:D:D
 
Dziekuje Wam Kochane Kobietki za pomoc, zyczliwosc i cierpliwosc :-p

Co do porodu w wodzie to z tego co piszecie - odpada, no coz nie bede wydziwiac;-)

Słodkich Snów :*
 
Somiracle, a dlaczego nie? Jeśli to nie dla nas to kogo?:-) Spróbuj, może akurat Tobie się uda :tak::tak:

PS: dziś szukałam powodu aby wstać z łóżka, niestety nie znalazłam:-( chyba mam piżamowy poniedziałek...
 
reklama
Dzien Dobry Wszytskim :*
Ja dzis mam wspaniały humor, mianowicie narzeczony poinformowal mnie jak tylko otworzyłam oczy,ze jutro jedziemy do Łodzi na 3 dni - a konkretniej na koncert Depeche Mode :-) Ciesze sie ogromnie, bylismy juz w Berlinie w zeszlym roku i myslalm ze przez moja ciaze nie pojedziemy do Polski bo jak to moj Narzeczony mowi - tam pala papierosy , przepychaja sie itd. sama nie wiem co go przekonalo,chyba nie darowalby sobie gdybysmy nie pojechali :tak:
I jeszcze na jeden dzien zabierze mnie do Wawy - musze przyznac ze jeszcze nigdy nie byłam w naszej stolicy :sorry2:
Kuna Czarna - a to dlaczego taki poniedzialek? Czy to z powodu ogolnie '' nie lubie poniedzialkow '' ? ;-)
Chociaż powiem Ci szczerze ze ja mam tak prawie co dzien...:baffled:
ale to raczej dlatego ze jestem strasznym leniuchem:sorry2:
Ale dzisiaj pelna mobilizacja,pakowanie itd,jutro wyjazd a jeszcze dzis musimy odstawic mojego Kochane Psiaka do mojej mamy :tak: - za nia bede tesknic najbardziej! Jestem ciekawa jak moja Psinka przyjmie nowego członka rodziny,ale jest taka Kochana i Przyjaznie nastawiona ze mysle nie bedzie problemu!;-)
Buziaki Dla Wszytskich a w sczególności dla Ciebie Kuno Czarna :** Zeby Ci lepszy humorek przyszedł :*
 
Do góry