reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

:)

Pogadałyśmy sobie z Somiracle :)
Zmień lekarza w takim razie, ale uważaj na te panią doktoru której byłaś ;))

Jeszcze troszkę i będzie lepiej!!:)
Na pewno!!:))

Kupiłaś ten szampon o którym Ci mówiłam?? :)
 
reklama
:)

Emilka - dzięki, że pytasz:) szyjki brak, rozwarcie jest, więc tylko czekać:) ehhh... denerwująca taka niepewność - czy jutro czy za 3 tygodnie;) no ale nie ma wyjścia, pocieszam się, że skoro już taka gotowość, to jak się zacznie to sprawnie pójdzie;)

Ja zmieniałam niedawno lekarkę, co prawda byłyśmy tylko raz - na bilansie i szczepieniu, ale jest super zadowolona i pewnie na dłużej zostaniemy z Wigorze u p. Agnieszki Szumkowskiej - nota bene z polecenia szczesliwej z ciężarowek 2009, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Fajna schludna przychodnia, długie godziny pracy, wszystkie szczepienia na miejscu, życzliwy personel. Zobaczymy czy to samo napiszę za rok, haha:)

Somiracle - pora zmienić suwaczek:)

A wiadomo co z asiek1000?? Już sporo chyba po terminie... halooooo...
 
Kopiuję z wrześniówek...

Wiadomość od ASIEK:

"Wczoraj po 22 urodziła się Lena przez cc waga 3720 i 57 cm długa jestem wymęczona ale szczęśliwa"


Jupiiii! Asiek - radości, szybkiego gojenia i fajnych relacji między siostrami! Czekamy później na kilka słów jak było!!
 
Sylwia super wiadomość!! Dziękuję!!:)
Ojjj Kochana, chyba nie dotrzymasz do 10.10... :(
A szkoda, bo piękne daty narodzin dzieci bys miala :)
Trzymam kciuki, żeby było szybko i w miarę bezboleśnie!!
Wielkie całusy dla Oleńki!!:*:*:*


Asiek serdeczne gratulacje!! Dużo zdrówka!!:))
 
reklama
Do góry