reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Witam dziewczynki!~!
Znalazlam chwilke wiec skrobne cos. Widze ze dzieciaczki sie rodza gratulacje dla nowej mamuski no i przyszlych.
Sylwia czy 10.10 nie wypali???
Somiracle a mi sie wydaje ze to moga byc kolki. bo dzieci przy sztucznym mleku szybciej moga je miec niz te karmoine. Byc moze ze kolki sa spowodowane mlekiem moze warto zmienic na inne???wiem ze u nas na forum dziewczyny mialy to samo i zmiana mleka pomogla koli ustapily sa rzadziej. A jak nie to moze kropeli sam simplex albo sa jeszcze jedne na b tylko nie pamietam dokladnie nazwy.
Emilcia moja mala ma 2 miesiace a ty jeszcze nie dotarlas od mnie czekam wciaz czekam.

Uciekam bo moja kruszynka sie obudzila musze odkurzyc i za obiadek sie wziasc. A musze sie pochwalic ze moja corcia dzisiaj spala od 20 do 7 bez pobutek.:-)
 
I niestety przez najblizsze 3 tygodnie też nie dotrę, bom zagipsowana ja ;(
Nie masz wyjścia!! Musicie Wy nas odwiedzić!!:D
 
My byliśmy coś koło 3 m-ca. Terminy są straszne. Na termin czekaliśmy +- miesiąc jak nie ponad. Położna mówiła, że czeka się koło 2 miesięcy.
 
reklama
megii mi pediatra powiedzial ze najlepiej isc okolo 3 miesiecy ale jesli chodzi o dr brozyne to ja tez do niej ide i najblizysz termin dopiero mam na 10.12 a ze moja mala bedzie miec juz 5 miesiecy wiec umowilam sie prywatnie kosztuje 60zl wizyta i jestem juz umowiona na 8.10 wiec proboj moze uda sie wczesniej ale chyba czeka cie wizyta prywatnie bo w aldemedzie lekarz do konca roku ma juz grafik zarezerwowany.

Ania pokazalabys ta swoja Laurunie:)

A mam pytanie moze wiecie gdzie oprocz poliklinik przyjmuje jakis ortodonta dzieciecy???
 
Do góry