reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Iza moja Ania ma właśnie iksy (a nie ma nadwagi) - to koryguje się wkładkami (w skrajnych przypadkach szynami), no i trzeba pilnować żeby dziecko siadało po turecku, a nie z nogami pod pupą. lepiej sprawdzić niż się zastanawiać.

Aguśka w przedszkolu się wyszaleje to może w domu będzie spokojniejszy
 
reklama
mama Iza witaj w klubie dziś się nasłuchałam jaki to mój Bartek jest niegrzeczny nie słucha nie wykonuje poleceń nie uczestniczy w zajęciach.Ja go dziś podglądałam fakt tylko troche ale nie wszystko to co usłyszałam mi sie zgadza.Bo mały bierze udział w zajęciach nie mówie że w całych ale coś tam robił a inne dzieci w ogóle potrafia olać sprawe i chodza sobie po sali.Mój jak to pani powiedziała chciałby sie ciągle bawić no ja mu sie nie dziwie przecież ma dopiero 3 lata :sorry: teraz siedze i sie tak zastanawiam czy mój nie jest jakiś nadpobudliwy?chociaż ja tam nie widzę niczego niepokojącego dla mnie jest normalnym żywym 3 latkiem oczywiście zbuntowanym z charakterkiem i tyle.Może nie jestem obiektywna i chyba pogadam z paniami w przedszkolu czy one widzą coś niepokojącego bo póki co powiedziały mi że mam z nim poważnie porozmawiać żeby zaczął sie słuchać.
dobrze że sa te kamery jutro dłużej posiedzę i zobaczę czy to moje dziecko aż takie nie dobre jest.Bo moim zdaniem inne dzieci sa jeszcze gorsze....
i czy sie nie skupia na zajęciach bo w domu np rysuje gramy w gry potrafi normalnie sie bawić.
 
Witam drogie mamy, jestem tu nowa.
Mam synka w wieku 2 latek i spodziewam się kolejnego maleństwa.
Ale widzę że wiele mam zmaga się z problemem nóżek, cieszę się że znalazłam was , bo my zmagamy się z tym samym.
Synek nosi kapcie ortopedyczne, jeszcze czeka nas wizyta u ortopedy.
 
wiolcia witaj

A u nas nici z dnia babci w przedszkolu dziś idziemy do lekarza bo Bartek strasznie kaszle a wczoraj miał stan podgorączkowy
musi wyzdrowieć do weekendu bo imprezke mu robie urodzinową
 
Rossa jakie to wkładki i na jakiej zasadzie Ania będzie je nosić? (cały dzień czy tylko kilka godzin)

Aguśka ja zawsze wiedziałam, że Bartuś i Rafał to takie same łobuzy, choć ostatnimi czasy mój młody wiódł prym w tej kwestii.

Wiolcia Witaj :)
 
mama Iza:-D:-D:-D oj łobuziaki tylko szkoda że nie którzy nie potrafią zrozumieć że sa różne dzieci i nie warto na siłę szufladkować......

My po lekazru mały ok jest przeziębiony mamy siedzieć w domu w cieple leki brać te co zwykle plus syrop z prawoślazu i na kaszel ten co mamy w domu i infekcję powinien pokonać.
mały był grzeczny u lekarza dał sie zbadać i nawet otworzył buzie !!!!!!!!:szok:a potem oczywiście dostał naklejki:-D
 
Właśnie niedawno wróciłam od psychologa i UWAGA!!! Moje dziecko jest normalne :D Co więcej pani psycholog nie chce go oglądać, bo z tego co jej opowiedziałam wynika, że zachowuje się jak normalny trzylatek, jedyne co zaleca to zmiane grupy na taką w której jest więcej jego rówieśników.

Aguska jaki syrop dajesz? Mój zaczyna sie rozkładać i myślę czym go podleczyć. Zdrówka dla Bartusia!
 
mama Iza wiedziałam:-) no i super więc i ja też sie nie stresuje bo nasi chłopcy są podobni w zachowaniach ;-)
ja daje mu pecto drill na kaszel jest wyciszający bo on ma mocny kaszel więc flegamina odpada a ogólnie to jeszcze syrop z prawoślazu tani a skuteczny sama doktórka zaleciła:tak:
 
reklama
Do góry