reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam, jestem mamą 2.5 letniej Zuzi, do tej pory udzielałam się tylko na forum Wrzesień 2009.

Może mi coś doradzicie, bo nie wiem co mam wybrać. W moim miejscu zamieszkania w szkole podstawowej jest utworzone 2 lata temu przedszkole dofinansowane w całości z UE. Wszystko byłoby ok gdyby nie najlepsze warunki
tam panujące. Salki dla dzieci ok, kadra wykształcona z doświadczeniem ale jak weszłam do wc to myślałam żeby szybko uciekać. I teraz pytanie, czy wybrać blisko domu ok 500 metrów, czy dowozić do centrum miasta ok 6 km do dobrego poleconego przedszkola?
z góry wielkie dzięki za rady :happy:
 
reklama
ojejku ja zawsze na pierwszym miejscu stawiam na czystość szczególnier jeśli chodzi o moje dziecko. a może w tym przedszkolu wystrczy napomnieć że toalety nie sa dostosowane do maluszków i może coś się zmieni a ty nie będziesz musiała dowozić Zuzi 6km.
powodzenia życzę
 
generalnie to wc jest dostosowane, małe sedesiki, niziutkie zlewy, ale łazienka powinna dzieci zachęcać do korzystania z niej, powinna być jasna i pachnąca, a nie ponura, pachnąca chlorem i innymi odkażaczami. :crazy:
 
mirian skoro na łazienka jest odrażająca to ja bym tam dziecka nie posyłała:sorry:chociaż z tego co piszesz to jest czysta?może maja w planach malowanie ?warto zapytać;-)

hej kobietki u nas dziś słońce z małym wyjdziemy na spacer a co trzeba korzystać:-D
 
Potrzebuje pomocy.... Chciałabym małego zacząć sadzać na nocnik lecz on sam nie chętnie siada a jeśli już usiądzie to nie chce zejść. Moje pytanie brzmi jakie sygnały były od Waszych pociech
 
cześć a co tu dzisiaj tak cicho,
u nas ospa przechodzi, juz niie moge się doczekać spacerku bo pogoda sliczna ,dzisiaj w londynie +16 a my siedzimy w domu(ach jaka szkoda)
poza tym ja mam straszną migrenę od samiuskiego rana i ledwo wytrzymuję
a co tam u was??????:-)
 
Mamuśka my korzystamy z pogody, pierwsze w tym roku babki na plaży zaliczone:-p, znaczy na plaży już byłyśmy, ale babek nie robiłyśmy, bo jednak troszkę chłodno było, dzisiaj też wieje, ale cieplusio
 
reklama
Do góry