reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

mój też ostatnio coś świruje za bardzo ale u nas to raczej na brak spacerków nie ma gdzie sie wyszaleć no i drażnią go ząbki:sorry:
u nas najgorsze jest ten krzyk i jak robi sie gumowy:sorry: ma takie swoje napady
no to by do siebie pasowali z tym krzykiem
moj to nawet nie chce jesc, pluje jedzeniem wszystko bleeeee :no:
trzeba silnego charakteru zeby przy nim w psychiatryku nie wyladowac...:laugh2:
jak ja zazdroszcze mojemu S ze on w pracy......:tak:
 
reklama
no mój maluch zaczął lepiej jeść ale czasem coś mu odbija i pluje ślina:eek: tak dla żartów:eek:
No ja czekam na lepsza pogode to z nim wyjde na spacer on sie wybiega a ja odpoczne od tych wrzasków krzyków itp:-D
 
Wszystkie czekamy jak widzę na wiosnę i możliwość dłuższych spacerków:):):)

Byłyśmy u lekarza z tym Ani odparzeniem i dostałyśmy maść z antybiotykiem, a jaki był ryk przy badaniu:no:, ale tego się spodziewałam. Poza tym dzisiaj taka jest zabawna, padam, jak mi śpiewa piosenki albo coś opowiada
 
byle do 19-00 a potem fajrant.....:-D
my dzis zaliczylismy 2,5 godz spaceru ale i tak ma diabła w portkach.....:sorry:
milego wieczorku
w pon przyjedzie moja mama...:tak::tak:
 
Mój póki co nie śpi
jejciu jak ja bym chciała ze swoim na tak długo wyjść.........kurcze mogło by przestać wiać:sorry:
Beata czyli odwiedzinki sie szykuja;-):-)
 
Beata mam do ciebie pytanko , chodzi mi o gancjane maz kupil na alkoholu czy mogę ją stosować na twarzy małej czy tylko wodny roztwór w obrębie śluzówek i głowy się stosuje?
a i jeszcze jeśli pojawią się krostki w buzi to tez tam się smaruję?
 
Beata mam do ciebie pytanko , chodzi mi o gancjane maz kupil na alkoholu czy mogę ją stosować na twarzy małej czy tylko wodny roztwór w obrębie śluzówek i głowy się stosuje?
a i jeszcze jeśli pojawią się krostki w buzi to tez tam się smaruję?

do buzi i kolo oczu na wodzie, na glowe dawalam i twarz dawalam na alkoholu.
 
do Beata :a możesz mi podpowiedzieć jak to jest z ta kąpielą, lekarz powieział żebym robiła małej prysznic z letniej wody co 2 dni. a i wyczytałam co mnie zdziwiło trochę że trzeba posciel zmieniać codziennie, co Ty o tym sadzisz. piszę do ciebie bo masz to za soba a mnie te krosty przerażaja.
bardzo ci dziękuję za odpowiedzi!!
 
reklama
Do góry