reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
mamuska24 ja nie kapalam 8 dni, bo Oskar mial 144 krosty- wiem bo liczylam....:cool:
lekarz powiedziala ze lepiej nie kapac, tylek przemywac woda, roczki i delikatnie buzke.
ja mlodego nie kapalam 8 dni- niby woda podraznia i wtedy bardziej swedzi.
kazala tego nie przeziebic, nie wychodzic na dwor.
ja poscieli nie zmienialam co 2 dni.
moj mial krosty w uszach, na jezyku, miedzy palcami- kolezanki corka w odbycie- te krosty wychodza prze pierwsze 2-4 dni potem zasuszaja sie, smaruj ta gencjana rano i na wieczor- zacznie sie ladnie zasuszac i jak pierwsza odpadnie to potem juz jedna za druga......:-D
niektorych bardziej wywali a innych mniej.
nie stresuj sie, bedzie miec to za soba.....:tak:
 
dziękuję Ci Beatko , pierwsze krostki juz zasychają ale inne te świeższe zaczęły się napompowywać. na głowie to właściwie ma juz strupki ale przeraza mnie krostka która robi sie na oku(tzn w rzęsach). dzisiaj zaczęlo sie drapanie ale gorączki nie było i nie ma z czego bardzo sie cieszę. dzieki za wiadomośc o tych 2-4 dniach bo nigdzie nie mogłam znależc jak długo ten wysyp trwa. dzisiaj taka piękna pogoda a my możemy tylko powyglądac za okno, u nas jest dzisiaj 3 dzień ospy i mała ma maksymalnie 100 krost ale z ciekawości jutro je policzę.
buziaki dziewczyny ja juz ide spać bo padam
 
Mój synek wczoraj od taty wrócił wieczorem, to jeszcze pojechaliśmy na kawkę i się bawił do 22 z kuzynką, nie mogłam go do domu wyciągnąć, mały uparciuch:)
 
ja normalnie też tak robie, tylko starszy(3)przyjechał dopiero o 20 od taty i jeszcze pojechlismy na goscine to zdarzylo sie ze poszedl spac pozniej a młodszy ma roczek.
 
Bry
Ania do 22 to szalała jak jeszcze miała jedną drzemkę w dzień, teraz usypia koło 20 i śpi do 8, czasem do 9, a czasem do 6.30, zależy jaki ma dzień. Teraz maluje farbkami:-p, więc mama ma chwilkę czasu dla siebie
 
czesc u nas dzisiaj pobudka o 3 i tak do 6rano drapanie i wrzask że swdzi bardzo, na szczęście mała zasnęła ok 6 i wstałyśmy o 9. tak więc mimo drzemki ledwo chodze na nogach. policzyłam krostki jest ich 133,czyli nie jest żle a nowe się nie pojawiają. dobrze ze mała ma humor i apetyt bo chyba bym zwariowała.
czasem się dziwię ile dziecko mimo choroby może mieć energii- i skąd ją bierze.
u nas też malowanie farbami, puszczamy tez statki z gazety w misce z woda, mała chciała się nauczyc i całkiem szybko załapała jak to się robi.poza tym tańce i wrzaski ktore sa normą u Julki.
 
reklama
ja teraz maluszki kłade spać ok 18 obu, mały ma jedna drzemkę w dzień a starszy już w dzień nie ypia, ale wieczorkiem idą spać razem:)
 
Do góry