reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

ja z tym rowerkiem jeszcze pomyśle;-)
kurcze czekam na lepsza pogode bo Bartek w domu swiruje:dry: nie ma sie dziecko gdzie wyszaleć a dziś u nas paskudna pogoda

Na szczęście troszke lepiej je mimo iż górna 5 mu wychodzi już ją widać a dolne sa już całe:-)
 
reklama
hej
my wczoraj na ebay zamowilismy biegowy ;-)
niech sie mlody uczy
ten z trzema kolkami to ciezki dla dzieci, bo nozki sa blisko siebie i niezle sie trzeba napedalowac zeby ruszyc, dzieci sie szybko mecza- wiem bo kiedys w moim miescie byla wystawa widziana oczami dziecka, i byl tam wielki rower na 3 kolach usiadlam i po 10m mialam dosc- nogi bola ze szok- nie dziwie sie ze dzieci olewaja ten rodzaj rowera i wola na 4 kolkach. no ale to moje zdanie....:tak:
kazda i tak wybiera po swojemu.....:-D

a tak z innej beczki to ludzie sa swinie- wczoraj kupilam 4 papiery A4 decu a facet mi zaspiewal za list do uk 100zl.....:szok: wariat!!!!
podalam adres mojej mamy i mi podesle za 10zl
bede robic ikony
 
Ja jak będę kupować rowerek to pójde z Bartkiem do sklepu i go posadze i zobaczymy
Beata aż tyle kosztuje wysyłka?
Bartek jak zwykle szaleje:-)ale bardzo sie ciesze bo je więcej więc może troche przytyje ten mój przecinak:-D:-D:-D
 
cześc mamusie, na razie jestem przerazona ale to pewnie mi minie za dzień lub dwa- moja mała wlasnie zlapała ospe wietrzna. a wizyta lekarza (ktorą chcialam w domu0 zakonczyła sie telefoniczna konsultacją. osobiscie wolałabym aby lekarz jednak ją obejrzał no ale cóż ,mam podawać małej paracetamol wrazie goraczki a krem mam sobie kupić jak bedzie sie mała drapała. najgorsze ze nie wierze w telefoniczne konsultacje a do gp(przychodni) tez nie moge pójsc, wiec zostaje mi tylko net i pogoda ducha.
dziewczyny (te które maja starsze dzieci) czy kapałyscie malucha jak był chory?
 
Beata i jak mały rozgadał sie?czy nadal uparty?bo mój to coś niby chce powiedzieć ale ciężko mu to idzie:sorry:mówi te kilka swoich słów i tyle albo początki słów np.podchodzi przytula mnie i mówi Ko...(kocham)
 
moj to olał poki co gadanie.....:eek:
ale za to histeria wychodzi mu doskonale.
nie moge sie doczekac stycznia 2013 kiedy pojdzie na te 3 godz do przedszkola.....:sorry:
bo mam juz dosc tych fochów, ciezki ma charakter....:sorry::sorry:
 
reklama
mój też ostatnio coś świruje za bardzo ale u nas to raczej na brak spacerków nie ma gdzie sie wyszaleć no i drażnią go ząbki:sorry:
u nas najgorsze jest ten krzyk i jak robi sie gumowy:sorry: ma takie swoje napady
 
Do góry