reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
moja te probuje juz dlugo liczyc ale miesza cyferki

a ja umieram :-( od srody ok. 15 zjadlam pol suchej bulki, 3 lyzeczki ryzu i teraz gotowane jablko, a powiem Wam jeszcze, ze zatrulam sie pizzerka z jednego z marketow, wrrr, dobrze, ze dzieci jej nie jadly, dzisiaj wstalam z lozka ok.14.30 i nie mam sily nawet dojsc do wc :-(
 
witajcie

martusia- poprawy zdrowia a szczególnie żeby dolegliwości minęły.

co do cyferek to moja liczy, ale też myli, raz policzy poprawnie do 10 a czasem przeskakuje, ale ja jej nie uczę, sama podłapała z bajek i wierszyków, piosenek, tak samo alfabet zna ale myli i przeskakuje literki, wie, które to a,b,c,d, m i o i czyta po swojemu, udaje, że czyta.
 
Aguśka oj nie wiem czy tak lepiej z mówieniem u nas, ma zawężone słownictwo i to w dziwny sposób :-D mówi "kecziuf" na ketchup, "tlatol" na traktor, tamwaj=tramwaj, piś-pić, pa=koparka, be=betoniarka, py-spychacz, apa-dźwig, a cała reszta to typowa mama, tata, dziadzia (chociaż śmiesznie zaczął odmieniać dziadziuuuu :D), baba, am, brum, ijojo, pan ijojo (policjant :D), miś, itp, a więc słownictwo specjalistyczne z boba budowniczego :p lub jakieś trudniejsze kwiatki jak z tym ketchupem czy traktorem, ale nic poza tym :D super że już bez alergii! i że załapał nocnikowanie, powodzenia!!
Asienka też powodzenia z nocnikowaniem, niech się zacznie na całego :)
Martusia świetna praca, ale na razie zdrówka życzę, obyś szybko doszła do siebie!!

ja wczoraj pozazdrościłam tygrynce i zaczęłam uczyć małego ile ma lat:-) no i nie mówi ale pokazuje:-)

super! mądry chłopczyk, jak szybko załapał :) na mnie Seba patrzył dziwnie jak mu z palcami wyjechałam, więc na razie odpuściłam :D

dzisiaj się wzięłam za spanie, wstał po 10, przeturlałam go przez cały dzień bez drzemki, ale po 16 to już krucho było, widać strasznie że zmęczony, ale stwierdziłam że jeden dzień jakoś ogarnie, bo inaczej nigdy się nie ustawimy na właściwe tory, jedynie co to leżał sobie chwilę na podłodze i odpoczywał, na szczęście nie zasnął. Za to zasnął o 20 :) Nie pamiętam kiedy ostatnio tak było, chyba nie licząc jednego czy dwóch wieczorów kiedy był bez drzemki, to przed wakacjami! No i jutro ok 8 chcę go obudzić (ale pewnie i tak sam wcześniej wstanie) i położyć na drzemkę ok 13. Mam nadzieję, że mój plan wypali. I do tego dzisiaj ładnie dał sobie obciąć włoski maszynką :) chociaż na początku uciekał, ale po chwili zrobiliśmy z tego zabawę (ja strzepywałam włosy z maszynki a mąż je ekspresyjnie łapał w locie :p), więc się zaciekawił i dał spokojnie obciąć, potem nawet sam się nadstawiał :) Na razie żadnych kłopotów z nim nie mamy, ale aż się boję że to cisza przed burzą i dopiero się zacznie :)) zbieram siły :p
Dobrej nocki dziewczynki!
 
reklama
Do góry