reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

malpeczka witaj napisz nam więcej o sobie i o Julci:-)
a co tu takie pustki co?
my mamy chyba już za soba wirusa
mały miał biegunke ja już panikowałam że to rota
Bartuś nie chciał jeść ani pić ale byliśmy u lekarza i to raczej nie rota bo miał tylko biegunke i nie wymiotował ale musze pilnować by sie nie odwodnił
na szczęście dziś już zaczął jeść i co najważniejsze troche pije
 
reklama
witajcie
jestem mamą małej Ani (rok i 10m-cy), dzieciątko jest przekochane, wszystko mówi i też ostatnio dziadek nauczył małą liczyć do 5, zna 2 krótki wierszyki. Uczę ją żeby mówiła jak się nazywa i gdzie mieszka i o ile to pierwsze ładnie załapała to mówi, że mieszka w domu, a na pytanie gdzie jest jej domek mówi, że na podwórku:-D

aguska2017 współczuję choroby dzidzi, na szczęście to szybko mija,
 
Witam nowe mamy

Ania ma ostatnio etap "czytania", czyli bierze jedną ze swoich książeczek i czyta, bardziej z pamięci, co tam zapamiętała:) komiczna jest wtedy, nawet chciałąm filmik nakręcić, bo padam za każdym razem:rofl2:, ale mam już pełną pamięć w komórce
 
reklama
Hej dziewczyny, wpadam się przywitać i spadam, mam taki okres, że ledwo żyję :/ powiedzcie mi czy u Was się wszystko już unormowało po ciąży?? bo ja mam wrażenie że nadal dochodzę do siebie, a to już prawie dwa lata :/ tylko pewnie karmienie też mi rozregulowało organizm :/ dobra, nie marudzę już, trzymajcie się ciepło!!
 
Do góry