reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Aguska ale jak Ci powie że coś chce jak wtedy już będzie wszystko na nie :-D
Kroma charaktery mają inne Nikola rozrabiaka i uparciuch a Wiki maruda :rofl2:
 
reklama
asienka cierpliwosci*moja mi ostatnio zrzucila dvd nowe bo chciala sobie bajki wlaczyc a przy okazji spadajace dvd rozcielo kabel
aguska ja tez musialam dzien kombinowac nim odkrylam jak pisac na forum w komorce
 
dziewczyny słyszałyście o tym jak rodzice w galerii handlowej dali klapsa synkowi i grozi im teraz więzienie?ja także nie jestem za nawet symbolicznym klapsem moje dziecko nawet nie wie co to słowo znaczy.ale sa pewne granice bez przesady a najgorsze że ludzie gdy na prawde rodzice sie znęcaja to milcza nikt nic nie słyszał ani nie widział.
ja mieszkałam kiedyś w bloku gdzie niżej piętro babka ma nie wiem ile tych dzieci ale koło 5 gdzieś.to takimi tekstami dawała że szok.ale nikt nigdy jej nie podkablował ja za krotko tam mieszkałam i tak sie z ta kobieta raz pokłociłam.ale tam było tak wiecznie gwarno przekleństwa na te dzieci to norma a wszyscy udawali że nie słysza.nawet do niespełna 2 latka powiedziała choć tu ty mały pierd... bachorze bo ci przypier....
o takim słownictwie mowa.
oczywiście z opieki ciągnie do tej pory ile wlezie ale wkoncu poszła do pracy wow!
takimi rodzinami to ldzie powinni sie interesować
ach musiałam komuś to powiedzieć
 
Aguśka no właśnie słyszałam o tej sprawie i masz rację, za prawdziwą patologię się nie biorą. Mnie się wydaje, że teraz to będzie działało w złą stronę, bo podobno według niej nawet dziecko może donieść na rodziców, że je biją:confused2: i komu uwierzą?? Pewnie dziecku i co wtedy???
 
Wiecie co na przesłuchaniu ostatnio 16-letni synek do ojca powiedział "piśniesz jeszcze słówko a jak wrócisz do domu to ci tak wykur..e że więcej razy o własnych siłach tu nie przyjdziesz.."
I tak będzie wyglądał świat za pare lat !! dzieci będą rządzić rodzicami jak tak dalej pójdzie!! Paranoja!!
 
reklama
Do góry