reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
tygrynka ja króciiutko karmiłam ale jakoś tak długo wszystko wracało do normy np do roku czułam bulgotanie w brzuchu jakby coś mi sie tam ruszało:eek: ale ja jestem po cc.no i mam stanowczo duższy okres niż kiedyś:baffled::confused2::-(
 
a u nas wlasnie poszedl prad w calej wiosce od wiatru dobrze ze chociaz mialam wszystko na jutro zrobione tylko jak u nas nie ma pradu to nie ma nic bo my mamy wsjo na prad
 
Asienka i Aguska dzięki za odpowiedzi!
Martusia to wieczór przy świecach był? :)

ja w końcu od piątku dobrze się czuję, szkoda, że akurat w andrzejkowy weekend tak mi wypadło ;) zamiast na imprezie wylądowałam pod kocem.. :)
 
Co do okresów to ja założyłam wkładke Mirene i pozbyłam się ich :-) co mnie bardzo cieszy ;-)pierwsze 3 mies jeszcze miałam plamienia teraz już zanikło, ponoć są dobre dla kobiet które mają obfite miesiączki
Tygrynka nie myślałaś o takim sposobie anty ?? ;-)
Martusia ja nie mając prądu nie miałabym centralnego buuuuu
 
hej dziewczyny dopiero odkryłam to forum a właściwie dowiedziałam się o nim od mojej szwagierki od niedawna mieszkamy z mężem i naszą kochaną córeczką Anastazją we Wrocławiu więc jeszcze nie poznałam do końca tego miasta .Nasza córeczka skończyła już dwa latka i jest troszkę zbuntowana czasami nie wiem jak za nią nadążyć;) Pozdrawiam wszystkie mamusie z Wrocławia i okolic;)
 
Anulaa myślałam, ale na później, bo za dwa lata chcemy starać się o drugie dziecko, a to chyba na 5 lat jest?
Witaj Wiola :)

u nas takie wiatrzysko że nie chcę się nosa z domu wyściubiać.. ale po południu trzeba będzie się ruszyć, brrrr
 
Tygrynka tak na 5, ja na razie nie mam w planach więc dlatego się zdecydowałam ale gdy bym faktycznie myślała o dzieciach jeszcze nie założyła bym jej, choć moja koleżanka która właśnie mnie namówiła na nią miała po 1-szym dziecku przed planowaniem 2-ego wyciągnęła i bez problemu zaszła w ciąże
 
hej tygrynka jak to jest to forum to jest z całej Polski czy tu się wybiera miasto,np.że jak mieszkam we Wrocławiu to wybieram miasto Wrocław czy każdy pisze nieważne skąd;)
 
reklama
Do góry