reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
iza1 Świetnie wygladasz z tym brzuszkiem :) Polknelas pileczke :p ??? :p

Ciesz sie nim poki mozesz bo za niedlugo bedzie Ci go brakowac :) ;D

Pozdrawiam i poglaskaj brzusio od nas ;)

Dobrze robisz wklejaj dalej a my bedziemy podziwiac takie cudo ;D ;D ;D
 
reklama
Dzięki dziewczynki! Martusia_78 Sandrunia jest śliczna, właśnie pooglądałam sobie jej zdjęcia, też już bym chciała mieć taką malutką córeczkę :( nie mogę się doczekać, ale jednocześnie ciesze się tym czasem który mam teraz, totalny luzik, później już tak nie będzie ale za to będzie dzidzia.
 
Karmię piersią synka, a jutro muszę wyjść niestety na parę godzin i zostawić malca pod opieką baci. Odciągnęłam pokarm i zamroziłam i mam pytanie w związku z jego rozmrażaniem: czy mam go rozmrozić wcześniej a jeśli tak to kiedy czy się odmraża bezpośrednio przed spożyciem a jeśli tak to jak?? będę wdzięczna za pomoc bo jestem całkowicie "zielona" w tych sprawach a nie chciałabym zrobić czegoś niewłaściwie, żeby nie zaszkodzić maluszkowi. Dzięki, pozdrawiam, papa
 
Witam,

Staram sie nadrabiac zaleglosci w pisaniu, bo jakos z czytaniem nie idzie mi najgorzej.

Kasia178 nie pomoge, bo nigdy nie zamrazalam.

iza1 brzuszek niczego sobie, musze przyznac, ze duzy, a fajny nasz pepek, ja mialam taki smieszny wypukly i chodzbym nie wiem jak luzna koszulke zalozyla i tak dziwnie odstawal :p

Karolina Lena ma nowa grzechotke. Mowlam, ze mam worek grzechotek, mialam nawet pomysl, ze Ci je przesle, ale jak tylko wyciagnelam z szfy, jak sie Sonia do tego dorwala.... Tak wiec, jak mi sie uda, to przy kolejnym spotkaniu, nie zapomne przyniesc malego prezentu dla Leny.

Co do przyszlych chlopakow... U nas bedzie chyba odwrotnie. Patrze z przerazeniem w przyszlosc i juz mdle sie by nie sprowadzala mi do domu jakis dresiarzy, skinow czy jakis hipisow cpajacych... Juz nastawiam sie psychicznie na jej szlochy, bo chlopak okazal sie draniem, czy ma problem, bo sie zakochala w nieznajomym.... Tak oglonie to nie ma nic do porzadnych i stalych w uczuciach.

Sonia juz praktycznie zdrowa. Troche kicha i ma zatkany nos, ale juz super, byla dzis do rany przyloz, a rozrabiala ::)

Jejku, od dwoch nocy sni mi sie, ze rodze. Okres jak juz mam skorcze, ochodza mi wody, a co do tego, wszystko zaczyna sie w domu, nagle nic nie mam przygotowane, rafal szaleje, wyciagalmy walizki gdzie sa ciuszki po Soni, pozniej wysylam go na zakupy, mnie wszystko sie przyspiesza dzwonie po pogotowie i budze sie spcona...
Bez domyslow - wiatropylna nie jestem, ale jakby ktoras z Was moze znala sie na snach...

Pozdrawiam,
 
iza1 Ja bedac w ciazy tez strasznie chcialam ja miec przy sobie tuli i calowac ;) ;D natomias jeszcze jakies 2 miesiace po porodzie brakowalo mi dzidziusia w srodku i zdazalo sie ze glaskalam sie po brzuszku :p to chyba z przyzwyczajenia hihihhi Ciesz sie kazdym dniem ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Iza super brzusio, i az mi sie mój balonik przypomniał bo miałam bardzo podobny!!

Diablica ;D

Karola Lenka śłiczna - jak zwykle zresztą :)

Kasia a nie lepiej w lodówce zostawic niz zamrażac jak to tylko na jeden dzień ??? i nie byłoby lepiej rano ściągnąć i do lodówki ???
 
to ja tez wkleje !!! mój brzunio niecałe 7 miesięcy temu ;D
as9xb.jpg


img02370za.jpg


a swoją droga mam szanse za niedługo tak wyglądac bo mezus tylko nosi mi czekoladki, ciastka, karmi, ptasie mleczko a ja pochłaniam ale jak odkurzacz ;D
 
Justynka fajny balonik :) tylko pępuszek miałaś wystający a mój taki wklęsły i dziwny ;D, no i ten słodki pieprzyk... ja też mam z drugiej strony ale troche inny -jaśniejszy i mi odstaje i przeszkadza  :p
 
Witajcie!
Iza brzusio śliczny. Aż mnie na wspominki wzięło jak go widzę. Ja miałam raczej taki malutki brzuszek i myślałam, że Mały będzie za mały :), a tu 3300g i 53 cm. :D Miałam taka kulkę, że raz jeden znajomy pyta mnie: co trzeba jeśc, żeby mieć taki brzuch, a ja mu na to, że arbuzy... Akurat było lato i tak mi sie ten mój brzuchol kojarzył, taka piłeczka.
Zaczynam za nim tęsknić ;) może postarac się o drugi :o

Mateuszek dzis słodki, rozdawał usmiechy na prawo i lewo... Uczulenie zeszło (dzieki Karolinnko za pamięć) i aż nam wszystkim lepiej. Uff.... No, ale kąpiele w krochmalu zostają, Uwierzcie żadna przyjemnośc. Bynajmniej dla nas, bo Mały to tam się zawsze cieszy z kąpieli :D.

Lecę spać, bo jutro o 5 pobudka. Słodkich snów Kochane.
 
reklama
Witajcie .Dawno tu nie zaglądałam
Justyna IZA słodziutkie te wasze brzuszki ,Justynka nie ale ty Izka ciesz sie bo po wszystkim bedzie ci brakowało tych okrągłości. ;D ;D ;D ;D Ja też chce taki ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry