reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karollina - ja też będę rodzić na Raciborskiej, raczej są dobre opinie o tym szpitalu. Ty z tego co wiem też jesteś zadowolona, chociaż musze Ci powiedziec że jedna moja znajoma klnie bardzo na ten szpital. Źle wyczyścili ją po porodzie, strasznie się nacierpiała bo wdała się chyba jakaś infekcja, musiała wrócić do szpitala, a że synek był malutki musiała iść z nim. A póżniej był chory tak że prawie nie umarł, nie wiadomo czy w tym szpitalu, prawdopodobnie tak zaraził się salmonellą, leżała z nim później strasznie dlugo w Centrum Zdrowia Dziecka i Matki, był bardzo odwodniony, non stop mial biegunkę. Musieli zastosować leczenie pozajelitowe. Na szczęście wyszedł z tego, teraz ma już 5 i pół roku i jest zdrowym ślicznym chłopcem. Ona natomiast z powodu tego złego wyczyszczenia przez kilka lat miała problemy.
Ja nie obawiam się tam rodzić, zdecydowanie więcej jest opinii pozytywnych niz negatywnych, wiem że pacjentki przyjeżdzają do tego szpitala nawet z odległych miejscowości. A moja teściiowa przez długie lata była tam salową, dopiero od stycznia poszła na emeryturę, mój poród będzie odbierać jej koleżanka (prawdopodobnie) Mam nadzieje że nie potraktują mnie tam źle. Powiedz ponosiłaś jakieś dodatkowe koszty zwiazane z porodem?
U mnie kalendarze nosili na początku roku, dziwne że u Ciebie teraz. Pewnie zostały im jakieś zapasy i chcą sie pozbyć.
Mokkate nie martw się z dzidzią na pewno wszystko dobrze, ale Ty jesteś bardziej doświadczoną mamusią i jeśli Cie coś niepokoi to może lepiej iść do lekarza? A może chciałaby już wyjść... pewnie jej tam ciasno :)
 
reklama
Byłam chwile na dworku, słońce świeci cudnie już tak wiosenne, ale zimno jest mimo wszystko i ciągle wszędzie pełno śniegu i ślisko! Brrrr WIOSNA przychodź do nas jak najprędzej. A ta zima wkurza mnie tym bardziej że musze palić w piecu :mad: Mamy centralne ale w piecu musimy palić sami i serdecznie mamy już tego dość!!!

Dziś coś mnie wzięło na słodycze, a że nie mam nic dobrego w domu to piekę ciasto czekoladowe ;)
 
Mokkate bidulko...cos o tym wiem niesstety:(
A co do twojego strachu to mnie gdzies od tygodnia czyli 30 tc zaczela sie zmieniac...pochwa:( pamietam na poczatku ciazy  sie smialam ze to taka ciasna itd a teraz pod koniec znow sie robi inna i troszke mnie to nie pokoi czy nie nazbyt wczesnie...a moze wy tez tak mialyscie w tym okresie i to normalne? TAk samo juz od dawna odczuwam klucia w macicy pochwie itd:( Najczesciej jak leze:( dziwne:( Co o tym myslicie? Jutro ide do ginka i mam nadzieje ze bedzie wszystko oki.

Iza brzuszek super!!! ja mam bardzo podobny i ma juz 105 cm :):) ale o dziwo ciesze sie z kazdym dodatkowym centymetrem:)

No i wielkie gratulacje dla Izki I Karolka:):)
 
Na moim doświadczeniu nie moge polegać, bo byłam w ciąży 10 lat temu..
i jak to nazwała moja gin, jestem "wtórną pierworódką" ;)
Poza tym, ta ciąża wydaje mi sie inna.
Brzuch mam większy (przynajmniej tak mi sie wydaje) i zupełnie ścisnięty żołądek :(

Lilith- te kłucia to pewnie przygotowania. Ja tez tak miałam.
Ale warto zapytac gina.
A jak tam Twoje problemy żołądkowe?
 
A nadal bez zmian:(
czasem znow sa dni ze wymiotuje caly dzien a czasem ze wcale przez 3 :):) nudnosci mam ale sie przyzwyczailam! jutromam ginka to popytam:)
NO a z tym dziwnym odczuciem podczas przytulania to normalne bo tez sie tam wszystko przygotowuje? i dlatego tez pochwa sie zmienia?
 
LILITH pisze:
A nadal bez zmian:(
czasem znow sa dni ze wymiotuje caly dzien a czasem ze wcale przez 3 :):) nudnosci mam ale sie przyzwyczailam! jutromam ginka to popytam:)
NO a z tym dziwnym odczuciem podczas przytulania to normalne bo tez sie tam wszystko przygotowuje? i dlatego tez pochwa sie zmienia?

O ile się orientuję, to tam jest teraz wszystko rozpulchnione i mocniej ukrwione,
to możesz miec różne dziwne odczucia.
Ja miałam i mam takie kłucia, choć jeszcze sie nic nie otwiera.
 
Kasiu no dawno mnie nie było ale juz wszystko oki :) :) :) :) :) :)A co do tego brzusia to chyba masz racje ale ja już chce ;D ;D ;D ;D ;D
obrazekk0186em.jpg
 
Witajcie :)

Dziewczyny,moze wy wiecie gdzie jest jakiś sklep z wózkami co mają podobny do tego ?
80710110


dla dwojga dzieciaczków rok po roku :)

Karolinna Mam niespodzianke dla ciebie :) a bardziej to dla Lenki :) A więc trza umówić się na jakieś spotkanie :) ;)

Sandros Wysłałam do ciebie emaila :D Mam nadzieje że się spodobA ;)

oliwka29 Ale cudownie wygląda twoja gwazda :)
 
reklama
Witam,

Mokkate napewno polio, byla juz dwa razy na to szczepiona i za jakies dwa tygodnie znow nas to czeka :(

Czarnulka z przykroscia stwierdzam, ze nic do mnie nie dotarlo :( Moze mi cos poczta szwankuje, czekam na maila od Agi i tez ciagle nic... ale powiadomienia z bb dochodza ::)

Oliwka masz juz duza panne, tylko dlaczego tak sie za nia ukrywasz ;)

A niedawno ktos pisal i swietnej pamieci Karoliny... Na spotkaniu tak dokladnie mowilysmy o naszym wieku ::) Wiec w pazdzierniku bede miec 22

Pozdrawiam
 
Do góry