reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
justyna - tak nawiasem mówiąc chrześnica mojego męża jest dokładną rówieśniczką Twojej Liwii i też jest z Pszowa :) Może ją znasz? Mama nazywa się Dorota a malutka Martynka
 
reklama
hej iza ,super że tu zawitałaś :)

izka-mummy-to-be trzymam mocno kciuki!! daj znać czy jesteś jeszcze w domku! :)

kasia178
i mmm no właśnie po tych ćwiczeniach trochę zaczęła boleć mnie ta rana,ale też już nie wiem czy od tego ::) ale skoro mmm też tak miałaś... kasia178 Ty lepiej na razie nie ćwicz,ale to już pewnie sama wiesz ;) zastanawiam się czy nie trzeba by było zacząć całego treningu od "pierwszej doby" ;D czyli kręcenie kostkami u stóp i palcami ;D

justyna troszkę jej się wytarły z tyłu główki,ale nie jest tragicznie bo... te włosy spod tego łysego placka są takie długie że można je na tą łysinkę zaczesać ;D ;D ;) ;)

lecę zjeść śniadanie bo mała mi się obudzi i nici z jedzonka ;)
 
Noc przespalam - relanium kolejny raz zadzialalo nie w ta strone co sie spodziewalismy - ale obudizly mnie skurcze wiec pewnie Karolek dal sie wyspac i zaczyna dzialac z samego ranka:) Buziaczki Mamuski, obym niebawem dolaczyla do Waszego grona.
mmm - brzucholek poglaskany od Ciebie:)


;D
 
Dziewczyny, zaczynam miec stresy.
Boję sie porodu pośladkowego, to już wolę cc. :(
Czy któraś zna kogoś, kto miał taki poród?
 
mokkate tutaj masz wątek o takim porodzie i jedna z dziewczyn tam tak rodziła,ona chyba jest ze śląska,ale głowy nie dam sobie obciąć ;) a twoja dzidzia na pewno jeszcze się obróci! A wiesz że śniłaś mi się dziś! !
 
Witajcie dziewczyny!!!Jestem Monika.Mieszkam w Katowicach-Podlesiu.Zaglądałam do tej pory na mamy październikowe ale tu jakoś bardziej kameralnie.nie macie nic przciwko jeśli sie dołączę?
A wogóle to mmm pamietam właśnie z "mam"-pozdrawiam.
 
Witam bardzo serdecznie wszystkie mamuśki, te nowe i te co "na ostatnich nogach" (trzymam mocno kciuki).

Posladkowy miała moja mama, ale teraz to chyba raczej robią cc, jak się nie mylę to w zależności od wielkości dziecka. Tak chyba miała moja szwagierka (cc).

Karolinnko macierzyński trwa chyba 112 dni, no i pracy chyba mieli obpowiązek obliczyć wszystko i podać Ci do wiadomości kiedy masz się wstawić do pracy.

Lecę bo mam robotę. Buźki.
 
reklama
Karolinko- ty z tego co doczytałam to Brynów? Znam jednego "gościa" z Brynowa.
Macierzyński na pierwsze dziecko to 16 tygodni a na drugie 18- według mnie to paranoja! Przy karmieniu piersią to naprawdę zbyyt krótko! Mój końvczy się 23 lutego potem 6 tygodni zaległego urlopu i w kwietniu do pracy :( Chociaż dzidzia już będzie miała niemal pół roczku więc chyba jakoś to będzie.
 
Do góry