reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Iza dzieki ! wiesz co nie znam zresztą ja mało osób znam z Pszowa bo ja tu sie przeprowadziłam jakies 3,5 roku temu. A urodziła sie dokładnie 5 sierpnia ??? to chyba w Rydułtowach nie rodziła ??

GRATULACJE KAŚKA !!!!

 
reklama
iza1 to życzę córeczki :D

ale moja Lena dziś śpi,prawie non stop,to chyba ta pogoda bo jak nie to zacznę się martwić ::) a zaznaczę że Lenka nie lubi długo spać w dzień ;)

a jak wasze dzieciaczki ?

justyna a jak Liwia przeszła ząbkowanie ? też zwróciłam uwagę na śliczne perełki ;D
 
GRATULUJE KASIA 76 !!!!!!!!


jA mialam wczoraj straszne bole bioder i zeber:(:( moze to od kaszlu ktory nadal mnie meczy...a jutro jade do Katowic do ordynatora zeby pogadac co i jak i umowic sie na wizyte:):) Mam nadzieje ze mnie uspokoi i powie ze zdaze dojechac:)

Dziekuje ze pamietalyscie o mnie!:) to bardzo mile:) choc wiedze ze do listy nikt mnie nie dopisal mimo iz dane podawalam:(:( szkoda:(:(

Mala rozpycha sie jak szalona co bardzo mnie pociesza jak sie zle czuje...ostatnio mialam cisnienie 135/111 szok....z pulsem prawie 150 :(:( ale to chyba od tego kaszlu...mierzylam potem z nerwow chyba co pol godzinki ale szybko spadlo i mialam 115/55 :):)

U nas znow robis ie wstretna pogoda i doslownie lod na ziemi!!!cala ta ciapa zamarzla:(

Iza jeszcze sie nie przywitalam! wiec witaj:):):)
 
Lilith kurcze jakas smutna jesteś !! Wszystko bedzie dobrze jeszcze troszke i maluszek bedzie z Tobą !!

Karolinna no nawet nie zauważyłam po niej nic ! Ale jak lekarka mi powiedziała jedynki to pikuś z reguły przy ych dalszych problemy sie zaczynają !

Marta koniecznie poszukaj bo to super sprawa !!


wiecie co z Frezją ???
 
Gratulacje dla nowej mamusi!!!

Mój Bubuś śpi już trzecią godzinkę i nie ma zamiaru się obudzić.A ja mimo, że senna to jakoś nigdy spać nie mogę jak on śpi.Pogoda do bani.Miałam ćwiczyć ale nie chce mi się poprostu.
Apropos ćwiczeń - co to za ćwiczonka wykonujecie na wasze brzuszki? bo u ,mnie mimo że waga sprzed ciąży wróciła to ten brzuszek trzeba by nieco poprawić ;)

A Frezja też tu bywa?
 
Gatulacje dla Kasi i jej Maleństwa!!!!!

kwiaty6kr.jpg
 
reklama
Justynko jutro napewno bede pelna szczescia po rozmowie z ord:):) wkazdym razie mam nadzieje:) teraz fakt duzo na glowie i pieniazki trzeba pokabinowac:( bo jednak nie wyjdzie nam to tak jak liczylismy:( cieszymy sie ze dostaniemy te 2 tys ale przeciez wiekszosc rzeczy trzeba miec wczesniej:( ale juz nie dlugo napewno bede bardzo szczesliwa!!!
 
Do góry