reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
melduję się po ćwiczeniach, oczywiście tak długo one nie trwały, jeszcze zdążyliśmy Grzesia wykąpać :)
odezwę się później albo jutro
Buziaki ;)
 
a ja jutro jadę zrobić badania w związku z podejrzeniem cholestazy - ASPAT, ALAT, próba tymolowa, bilirubina.
 
1. martusia_78 14.09.2005 córka - Sandra Wojkowice
2. Madzia 09.11.2005 córka- Julia Chorzów
3. 16.15.2005 córka – Natalka Tychy
4. Beata 03.10.2005 syn – Mateusz
5. Mmm 24.10.2005 syn – Grześ Sosnowiec
6. Mokkate 21.05.1996 córka - Daria, w marcu II Katowice
7. karolinna 1.12.2005 córka -Lena Katowice
8. izka-mummy-to-be Tychy
9. Koreczek83 18.08.2005 córka – Daria Piekary śląskie
10.sandros 14.10.2004, córka- Sonia Tychy
11. diablica2 22.11.2006 syn Alek Wodzisław
12. oliwka29 29.03.2005 córka - Oliwka Wodzisław
13. chochlik 19.09.1990 Maciek wrzęsień (16lat) i 27.05.1992 Gosia maj (14lat)
14. Kasia178 18.01.2006 r. syn- Bartosz Gliwicach
15. czarnulka22 11.06.2005. córka - Wiktoria Sosnowiec
 
po wizycie u gina - hmmm, powiedizal tylko ze sie zaczyna - hihi tyle to i ja wiem i nie musze za to placic:) no nic w kazdym razie jak czekalam na moja kolej to mialam skurcze co 7 minut.
pod wieczor mialam skurcze co 5 minut wzielam wiec kapiel i po niej przeszlo - na chwilke - teraz znow sie zaczyna wiec kto wie:) Lekarz kazal wziasc relanium i albo sie zacznie albo jeszcze sie uspokoi na chwilke. Ide wiec po tabletke i czekamy:)
Pozdrawiam Was i zycze Wam spokojnej nocki - a sobie rozwiazania jak najszybszego!!!
 
Mmm i Karolinna, melduję, że zaczęłam cwiczyć dziś ale niestety zaczęło mocno ze mnie lecieć i przerwałam. Czy to może być jeszcze za wcześnie czy co? bo trochę się wystraszyłam (jutro mija 5 tygodni od porodu)

Chochlik, gratulacje!!!

Martusia, dzięki, cieszę się, że Bartuś się spodobał :)

Iza1- witaj w naszym gronie :)

Izka i inne "z podejrzeniem rodzenia" ;) POWODZENIA!!!!

Dobranoc, pozdrowienia dla wszystkich
 
Martusia ! u nas zębolki tyle co wyszły, dwa na raz a na basen chodzimy do Rybnika i tj 10zajeć cały kurs 260zł ! Ja jestem bardzo zadowolona i niespodziewałam sie ze to bedzie az taka radocha ! I Liwciorek tez sie zmienił od tego basenu, taka bardziej ruchliwa i otwarta :)
Karolinna Lena ma niesamowite te włoski !! A wycierają jej sie ??
Chochllik gratulacje Babcia-Ciocia -to powazna sprawa :)
Koreczek dopisz nas bo teraz widze ze mnie tam nie ma Justyna i Liwia (ur. 5.08.2005r) Pszów
 
chochliku ja również gratuluję dzielnej rodzinki :)

izka kaśka życzę szybkiego porodu :) a zanim urodzicie proszę połaskać ode mnie swoje brzucholki :D

kasia, karolinna ja jestem już prawie 4 m-ce po porodzie, a chyba po ćwiczniach zaczęłam cięcie czuć, no chyba ze przez noszenie tego mojego klocka ;)

koreczku lista się wydłuża coraz bardziej, dzielnie się spisujesz :)

iza1 witam serdecznie :)

mokkate Ty to masz kondycję, nawet nie poczujesz jak będziesz rodzić ;)

dobrej nocki
 
reklama
justyna - śliczną masz córeczkę. Też chciałabym już tulić moją dzidzie w ramionach, ale niestety musze jeszcze na to troszke poczekac...
 
Do góry