reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witram kobietki:)
wszytskiego naj naj w Nowym Roku:)

Ja wczoraj wróciłam od rodziców zaiedzielismy sie całe dwa tygodnie i wierzcie mi nie chciało mi ise wracac

Spadam póki co jutro maznęwiećej

MAMABOO czyzby los zadecydował za Was? sciskam mocno i daj znac co u Ciebie
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Przepraszam że tak rzadko tutaj zerkam ale jakoś tak wychodzi :zawstydzona/y:
U nas sylwek SUPER haha niestety teraz do bani młody chory zatoki dostał antybiotyk niestety w sobote dostał gorączki prawie 39 po syropie schodzila tylko na 4 godziny i znow gorączka na szczęście dzis mial o 7 rano i narazie mam nadzieję że nie zapeszę jest okey oprócz wymiotów kurcze jutro znów lekarz i dlatego teraz mam malo czasu mój mały ciagle chory i cały czas na wziewach ciagle mu oskrzelka wskakuja mam nadzieję że nie bedzie tak cała zimę wydawalo mi sie że zima dla astmetykow nie ma wplywu.....
Mamo boo a ja tam trzymam kciuki i zyczę Wam córeczki jak by się podała na ciebie będzie śliczna przedewszystkim zdrowego dzidzusia ;-):tak:
POZDRAWIAM was kochane :)
 
mama boo a gdzie taki torcik mozna zamowic wlascnie chce taki w jakims ksztalcie tylko szukam cukierni ktora mi to zrobi ... a torcik sliczny. i powiedz czy mamy wam gratulowac czy nie :-)

my juz wstalismy wiki wlasnie siedzi na nocniku, ehhh... musze isc do auchana a tak mi sie samej nie chce ze szok.
 
Witam się i Ja z samego rana, dzisiaj w Sekretariacie na Zastępstwie, więc mam dostęp do internetu.
@ nadal nie ma, napsiałam R. żeby dzisiaj kupił test i po pracy będę go robić, bo nie wytzrymam do jutra rana... A myślę, ze jeśli jestem, to już obojętnie czy robię rano czy nie.... Powiem Wam, że jestem załamana... To już szósty dzień - no chyba, ze ja źle licze - ostatnią @ miałam 4 grudnia - to był pierwszy dzień, cykl mam 28 dni, może wy policzycie ;-)
Ja póki co nie chciałam drugiego dziecka, od lutego idę do szkoły a w pracy mam umowę na zastepstwo do 30.09.09 i nie wiem czy ta dziewczyna wróci czy nie, jesli nawet nie to boję się, ze mi umowy nie przedłużą... Poza tym mamy problemy finansowe, u R. krucho z praca i choć rozmawialismy o tym, zeby wyjechał za granicę to z Oskarem i będa w ciąży będzie mi nie łatwo - praca, żłobek.... Sama nie wiem co to będzie. Płakac w sumie nie będę, bo dziecko to szczęście, ale zmartwień będe miała co nie miara....
Dziękuję za zyczenia zdrowego dzidziusia, jesli coś się tam tworzy to też mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku....
Gwioleta a moze to angina ? Oskarowi przez parwie tyfdzień przy anginie nie spadał temperatura poniżej 37,6 a dochodziła nawet do 40 stopni.... Mam nadzieję, że Staś szybciutko wyzdrowieje.
Izoldzia no to poleniuchowaliście troszkę :-) A teraz czas wracac do rzeczywistości :-)
Olka22 dobrze, ze dziewczynki się tak rozumieją, u mnie spała przyjaciółka z soboty na niedzielę i była z córka - starszą o 3 msc. od Ozika i były wiecznie kłótnie. A jak Oskar usłyszał, ze Iga przyjedzie to stwierdził "O jej! Ona bedzie się bawić moim motorkiem, schowamy go ?".
 
witam:)
Mamo Boo moze jednak dosatniesz okres.

co do dziewczyn to meidyz nimi jest miesiac roznicy i chetnie sie razem bawia, chociaz maja takie dnize nei potrafia sie dogadac.

my dzis bylysmy na sankach, fajnie bylo.
jutro moj brat ma Oliwke zanrac na sanki, zoabczymy czy pojdzie.

Aga ja juz to o wozkach kiedys w telewizji slyszalam, i wlasnei ze te lepsze maja weicej tych substancji szkodliwych.

Izoldzia to sobie odpoczeliscie, super:))
a jak dzieci??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BOO i jak?????? czekamy

OLKA dzieciaki były zadowolone miały babcie dziadka pełno ludzi w domku i nie tylko ,............a tutaj znów sami siedzimy:(
 
MamaBoo ja niedawno też się stresowałam
życzę Ci by było tak jak sama sobie życzysz ;-)

Ja mam już piec opanowany, woda mi się zagotowała
było 120 stopni, oddałam Mile sąsiadom
bo myślałam że wylecimy w powietrze
ale udało mi się uratować sytuację ...
do tej pory płaczę jak sobie o tym wspomnę ...

 
Ale Was potzrymałam w napięciu, hę?:-)
Pokićkało mi się, nie miałam w domu kalendarza, w którym psiałam datę ostatniej @ i byłam na 100% pewna, ze to 4.12 a się oakzało, ze 18.12.
Głupio mi, że tak spanikowałam, ale grutn, ze nie jestem w ciąży....
Oskar dzisiaj pierwszy raz po miesięcznej przerwie w żłobku. Nawet się ze mną nie pozegnał tylko poooleciał :-) A mnie się od razu lepiej szło do pracy, mimo, ze jest w tym piep****** sekretariacie...
Monysia ja bymz donmu wybiegła gdybym miała 120 stopni, moja mama ma jakiś taki dziwny peic tez na stopnie i jak ma 85 to jej się alarm włącza. Mi kiedyś doszło do 78 i wyszłam z domu - nie wiedziałam co zastanę po powrocie :-)
 
reklama
Do góry