reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witamy się w Nowym Roku i życzymy aby ten był jeszcze lepszy od poprzedniego!!!!
My Sylwestra spędziliśmy u mojej siostry, z Oskarkiem oczywiście, chcieliśmy go przetrzymać do 00:00, al zasnął o 22:30 i nawet petardy go nie obudziły....
Wczoraj nocował u babci, bo my chcieliśmy mieć wieczór dla siebie. Dzisiaj przyjeżdża moja przyjaciółka na noc ze swoją córką także non-stop coś :-D
Oska ostatnio rzuca takie hasła, że szok:
"Jestem seksi"(mając na sobie moje korale)
"Jeszcze raz i kaukaz"(To była groźba do R. żeby nie rzucał jego podusią, a samo hasło jest z "Monster Inc.") :-D
 
mama boo no to macie ciekawie z taki tekstami :-) moj zaczyna wymuszac rozne rzeczy, np teraz chce sie dostac do kompa i klepie mnie po plecach ehhh....

snieg pada a mi sie z domu nie chce wyjsc, musze poszukac jakiejs cukierni zeby fajny tort zamowic dla malego na urodzinki.
 
witam:)
Mamo Boo super teksty ma twoj synek, wesoło musicie znim miec.

witam wieczorem:)
dziewczyny gdzie jestescie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Kobitki !!!

My żyjemy, sylwek był super,
miałam po nim lekkie kłopoty ze świadomością :-p
a Milenka była u babci :-p

Mam kłpoty z centralnym w domciu, normalnie boje się
zostawać w domu sama bo wczoraj miałam niezłą jazdę ...

Pozdrawiam Was i ściaskam
Życzę Wszyskiego Dobrego w Nowym Roku !!!
 
Monysiu cóż to się dzieje z Waszym ogrzewaniem ?
Aga my w tamtym roku mieliśmy taki jak w załaczniku, tylko problem był czy zdjęcie jest jadalne czy tak, okazało się, ze tak -Oskarek był zachwycony. Ale ładne też są w kszatłcie aut lub boisek do piłki - zalezy od upodobań.Czarnulka miała piękny - w kształcie lalki Barbie, ale nas jakby to nie dotyczy :-D W razie czego służę pomocą przy przerabianu zdjęć do tortu :-)
No dziewczyny mamy niezłą jazdę Oskarem, wczoraj przed spaniem mówi do mnie tak:
"Ja pójdę spać, ale Ty nam nie nie krzycz, dobrze?" - zdarza mi się podnieść głos jak usypianie trwa 3 godziny i Oskar wymyśla różne historie...
W pewnym momencie znów podniosłam głoś, a on do mnie :
"Dzięki wiesz ? Krzyczysz na mnie, dzięki!".:tak::-D
I jak tu się nie śmiać ?
Dziewczyny ja wczoraj zaczęłam liczyć i wyszło mi, że Oskar mi się spóźnia dzisiaj już 4 dzień..... A zawsze mam regularnie. Kazałam dzisiaj R. położyć się na moim podbrzuszu i słucvhać a on zrobił wieeelkie oczy i stwierdził, ze mi coś tam bulgocze. Zropbiliśmy tak, bo jak byłam w pierwszych tyg. ciąży z Oskarem to R. też słyszał bulgotanie....
Pięknie :-(
Nasza kocica ma ruję i jest nie do wytrzymania, ociera się o wszystko co może...
 
reklama
WITAM DZIEWCZYNY:)

Mamo Boo a chcielibyscie drugiego dzidziusia??


te torty ze zdjeciami sa fajne, te w roznych ksztaltach tez.


ja dzis bylam z kolezanka i jej coreczka na spacerku, zakupach i obiadku.
super bylo, pogadalysmy sobie a dziewczynki tez sie dobrze bawily.
 
Do góry