reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
iwcia pytasz a wiesz ;D witam bardzo serdecznie :)
mylove26rt.gif
, czuj się jak u Siebie :) jedyny warunek to taki że musisz duuużo pisać :) pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
czesc czesc :laugh:

Iwcia26 witamy serdecznie ;D
Na pewno sie tu zadomowisz , nas mozesz blizej poznac w skrocie telegraficznym w poprzednich postach ;) , teraz Twoja kolej ;) ;D

Juz myslalam ze z moim synkiem cos nie tak ,nie chce sie niczego nauczyc, ale wczoraj mnie zaskoczyl . Pokazal ladnie oczka i nosek misia, i bil brawo ;D
To jest naprawde sama roadosc dla mnie , choc jest ciezko , juz widac ze maly uparcioszek rosnie ;D
A jak tam nasze najmniejsze dzieciaczki sie miewaja? Duzo zdrowka i caluskow dla wszystkich malenstw i ich mamusiek ;)
 
dzięki dziewczyny będę pisać dużo , przynajmniej postaram sie

jestem mama Gabriela , ma 10 miesięcy za tydzień wprawdzie skończy jedenaście , jesteśmy z Zabrza i jest nam miło że nas przyjmujecie do siebie :)
 
ja tez mam ogromna radoche jak maluszek cos zrobi teraz mamy nauke chodzenia jak na razie zaliczyliśmy cztery kroczki no i powoli sam wstaje a tak się przy tym cieszy az miło patrzeć jak robi cos sam , cos nowego
 
My juz po spacerku , Olverek mi marudzil wiec szybko sie ewakuowalam do domu.
Ale i tak mu sie oplacalo , dostal od mamusi slicznego , kolorowego zolwia na kolkach.
W sklepach juz duzo rzeczy na prezent pod choinke ::) oczoplasu chcialam dostac.
Szkoda tylko ze kasy nie ma , bo mialam pare drobiazgow na oku ;) ;D

Iwcia Gabrys jest jeszcze z 2004 czy styczniowe dzieciatko?
Moze zle robie ale porownuje postepy Oliverka do innych dzieci i czasami popadam w kompleksy, choc wiem ze to indywidualna sprawa . Mam nadzieje ze to nie chora ambicja i mi przejdzie . ;D

Karolka , Sandros co z jutrem? nadal aktualne?
Ide , glowa mnie boli , a tu tyle do zrobienia w domciu .
 
my dzisiaj nie idziemy na spacerek bo żeczywiscie jest bardzo zimno , wiecie co ja juz wole jak jest śnieg bo wtedy to juz wiadomo że trzeba sie ciepło ubrać i jakoś tak przyjemniej a ta pogoda co jest za oknem juz gra mi na nerwach , Gabryś tez nie lubi jak go wbijam w kombinezon on chyba tez nie lubi zimy choć jest z grudnia
 
Witam Mamusie te nowe i te starsze ;) !!

Nie nadążam za Wami :) pewnie w przyszłości będzie jeszcze mniej czasu niż teraz :)
Ruszam się jak słoń w składzie porcelany- położna wczoraj mi mówiła że rany wewnętrzne po cesarce goją się pół roku :( a do tego czasu tylko basen ze sportów pozostaj.

Byłam już na 2 zajęciach na uczelni, na razie wszystko fajnie się układa- nieobecności usprawiedliwione, a i na nadrabianie zaległości trochę taryfy ulgowej zastosowali :)

mam nadzieję ze Sonia wraca do zdrowia no i że reszta naszych dzieciaczków zdrowa :)

mój Grześ jak na razie nie sprawia większych problmów- w nocy budził się dzisiaj 2 razy dostał mleczka i spał dalej; rano trochę miał kłopotów z zasnięciem ale teraz to spi już z przerwa na jedzenie od 11.00... no i pępek uparcuich ostatkami sił ale jeszcze jest :(

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, udanego spotkania, na kolejne na pewno się wybiorę :) Buziaki
 
czołem Mamuśki

a mi dziś palce popuchły, jak nie wiem co. poleżałam sobie dwie godzinki i opuchlizna poszła sobie szukac kolejnego naiwnego. poza tym okropny dzień dziś - tylko się nadaje do spania.

Iwcia26: a gdzie rodziłaś jeśli możńa spytać??

Buziaki dla wszystkich Maluchów
 
reklama
jasne że można na Trałguta w Zabrzu opieke miałam super położną rewelacyjną no i sprzęt tam jest bardzo dobry:D
 
Do góry