reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Luczynka jestem jak najbardziej za Mikołowem!!!!!! tylko pamiętajcie o tym że mnie nie ma po 8.08.... :tak::tak::tak::-):-):-) jak tam Twoje dietkowanie???
A Taja zamykają, ja lubiłam od czasu do czasu gdzies wyjść, jeszcze tam w miarę spoko jest towarzycho...choć wczoraj była promocja na piwo i drinki więc uzbierała się niezła mieszanka :-))
 
reklama
diablica bezrobotna do 1 września:-D:-D
trysia niewiem:szok::confused: powoli mi nerwy puszczają i mam dość chyba doła załapałam ,już nie mogą ze mną wytrzymać ;-)też bym nie umiała ale co zrobić dopadło mnie i już :szok:
 
oj Oliwcia hormony buzują buzują, uważaj na siebie i trzymaj się dzielnie no i chopa w obroty bierz!!!;-);-);-)

A tak poza tym to co nas tutaj tak mało???
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc !!

ale się wyganiałam dziś na plenerze dwa jeden za drugim na jednym wlazłam po kolana w pokrzywy :shocked2: no ale czego sie nie robi, kapłam sie jak poczułam :-D


Luczynka zaraz odpisuję ten sernik i jutro testuję !!

Kaśka mniamuśny ten twój maluch !!

Trysia kozo jedna jak 8 wyjeżdzasz to dałabyś radę 5 przyjechać :confused: no chyba 4 dni sie nie pakujesz :laugh2:

Oliwka no na finiszu to ciągnie sie nieludzko !! upajaj sie ostatnimi chwilami w dwupaku :-D
 
Hej

Oliwka a co ty tutaj dalej robisz...bierz sie za meza i dawaj na porodowke.

Luczynka ja tez jestem za Mikołowem ale koniec sierrpnia czyli tak od 26,08

Kubusiowa gdzie relacje z wakacji i fotki oczywiscie wrzucaj

Justynka na ktora sa te urodzinki????04,08 w sobote Grzegorz ma urodiznki a bedzie na nich chrzestna Filipka ktora mieszka w Rzeszowie i nie wiem jak bedzie ze spaniem. Zawsze spia u tesciowej i mysle ze teraz tez tak bedzie.
:-):-):-)

A oto obiecane fotki

brudasekbo2.jpg



bujamsiegm8.jpg

nakotkupx7.jpg


zmamusiaru0.jpg


spacerwparkuds6.jpg
 
fajnie że dziś trochę popadało ....chlodniej troszke
A my jutro jak co roku na 11,00 na mszę za dziadkika potem cała rodziną do wujka na działkę na grilla. Rok temu było na cos koło 36-37 osób .
Mysle ze jutro nie bedzie cały dzien padać?????
 
Witam :-)

My dzisiaj byłyśmy na urodzinkach kolegi Wikusi :-) A rano jedziemy na chrzciny :-)

Załanczam foteczki dla forumowych cioteczek z dzisiaj ;-)
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
reklama
Luczynka i kto tu jest beztalencie :confused:
-co ja mam dalej zrobić jak wywalę to na te biszkopty :sorry2: :confused:
- jakie dajesz te biszkopty i co to za serek obojętnie jaki biały :confused::cool2:
 
Do góry