reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej! Wróciłam z pracy, pierwsza dycha po 7 dniach wolnego. Jestem wykończona :eek:.

Basia nie martw się, teraz na pewno są już dobre leki na szkarlatynę i na pewno będzie wszystko ok. Kiedyś szkarlatyna była paskudztwem, moja mama podobnie jak Kaśka dostała od niej w prezencie wadę wzroku.
Ja Karolci też będę robić otoemisję, słuch ma dobry (robiłam jej ostatnio badanie prywatnie) ale czasem mam wrażenie że nie słyszy szeptu.
Co do pracy to nie ma się co martwić na zapas, dziś niestety jest tak że żadna praca nie jest pewna. U mnie też nieciekawie, zmienił się dyrektor i też nie wiadomo co będzie dalej.

Kaśka fajnie że się odezwałaś, no nareszcie robi się prawie jak dawniej ;-)
 
reklama
Kaśka - wiem, ze nie miałaś mnie zamiaru straszyć...jestem ci wdzięczna za radę. Wiem, ze teraz szkarlatyna jest troszke inaczej postrzegana n iż kiedyś. Niestety ostatnio nałożyło się wiele spraw na głowę i jestem już troszkę tym wszystkim zmęczona. Martwię się tym zabiegiem Kamilka... W pracy ostatnio się cieszyłam, ze jednak księgowość zostaje w Zabrzu a mmo to robią redukcję etatów i martwię się też mamą bo ona to strasznie czuje, że wyleci przed emeryturą a w lipcu weszłaby w wiek przedemerytalny chroniony. Także mówię ci, to co ci Niemcy robią to wszystkim odechciało się już tam pracować bo rządzą się tak, że hej..

Iza - otoemisja Iza to jest badanie, które jak mnie się wydaje stwierdza czy ma płyn w uszach...chyba, że ja się mylę bo Kamil miał to badanie pod tym kątem robione...



Życzę wam miłej niedzieli dziewczyny...
 
Cześć Dziewczyny :-) pamiętam o Was, tylko moje dziecko nie pozwala mi na nic, postanowiła, że chyba w ogóle rezygnuje ze spania w dzień, w efekcie ani obiadu zrobić, ani ogarnąć w domu, za to plecy i ręce odpadają od noszenia, w złudnej nadziei, że może w końcu choć na chwilę zaśnie... wstyd się przyznać, ale w desperacji mała dostaje herbatkę koperkową jak w brzuszku jej jeździ (choć ten brzuszek to chyba bardziej wymówka ;-)), to choć przez chwilę dziecię jest opite i nie ma siły płakać :-D
 
Hej! Widzicie co jest za oknem? WIOSNA :-):-):-) To słońce działa na mnie niesamowicie, zaraz biorę się za mycie okien :-D, mała w przedszkolu- poszła z ochotą po dłuższej przerwie.

Basia jak zdrówko Twoje i Kamilka? Mam nadzieję, że lepiej.

Pasibrzuch współczucia!

MIŁEGO DZIONKA ŻYCZĘ!!!! :)
 
Pogoda faktycznie piękna i szkoda mi troszkę, żen a spacer nie pójdziemy, ale postanowiłam, że w końcu dzisiaj pośpię trochę. Codziennie sobie to obiecuję i codziennie nic z tego nie wychodzi. Więc dzisiaj w planach obiad, prasowanie i (jak dziecko pozwoli) słodka drzemka :-)

Kaśka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i buziaki od nowej cioci ;-)

A my dzisiaj mamy miesiąc, nawet nie wiem, kiedy ten czas przeleciał.
 
Czesc...
I ja sie zglaszam w ten Przepiekny dzien. Rowniez w wiosennym nastroju, zabralam sie za zrywanie tapety w przedpokoju i zdrapywanie farby z drzwi i futryn :eek: troche mi to zajmie... szczegolnie ze narazie nie moge liczyc na pomoc meza... ma taki sajgon w pracy, ze nie mam sumienia zeby jeszce cos robil jak wraca do domu:sorry: Do kwietnia niedaleko a chcialabym jak najwiecej zrobic, zeby pozniej 9 miesiecy odpoczywac:tak::sorry: Tak wiec pozdrowienia dla wszystkich. Lece dalej pracowac. pa
 
Dziewczyny,
zapraszam do nowego salonu ciążowego na Plebiscytowej 9 w Katowicach. Mam spory wybór fajnych ciuchów na każdą okazję i bielizny. Na uwagę zasługują biustonosze z elastyczną fiszbiną, wygodne majtki, specjalne rajstopy, piżamy i koszulki do karmienia. Oprócz tego podkoszulki z żartobliwymi rysunkami, a dla Waszych Mężczyzn kącik z prasą motoryzacyjną. Na hasło BabyBoom rabat.
 
reklama
cześć Babolki,ja tylko odmeldowuję się,że żyję i posłusznie tłumaczę się,że nie mam veny na pisanie...ale podczytuję Was regularnie....
osobiście nie podoba mi się ta reklama wstawiona na naszym forum,super że jest taki sklep ale uważam że nie nasze forum jest do tego aby się reklamować... nie wiem..może się czepiam...
Pozdrowionka i do zaś...
 
Do góry