reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witam
WOW ale tu się pozmieniało..... :)
witam nowe mamusie.....

Kubusiowa...... witam..... dawno Cię nie było....

aniaolo010a..jpg
 
reklama
heja mamy :)

Troszke mnie nie bylo kurcze ale juz jestem na codzien :))

Witam nowe mamuski serdecznie :)

U nas wszystkopo staremu :)) Nadinka miala tylko temperature przez dwa dni i kupka ze sluzemrowneiz nam goscila ale juz po wszystkim na szczescie :))

Buziakiii przesylamy :))))))))))))))
 
Witaj kasia_79- widzę,że mamy dzieci w podobnym wieku i też jesteś z Katowic:)
Znasz jakiegoś dobrego pediatrę w K-cach?? My jeździmy do Mysłowic. A chciałam mieć jakiegoś dobrego lekarza bliżej. Najlepiej blisko centrum.

Niestety nie pomogę, mojej pediatrze średnio ufam
 
Cześć Dziewczynki:-)

witam nowe mamuśki

diablica
jakie ładne zdjęcie rodzeństwa:happy: A jak tam kontakty Olka z Anią:confused:
U mnie Arek wpatrzony w Patulę jak w obraz, a ona za nim szaleje i tylko by go miziała, całowała, itp. Ale super to jest:-)

trysiu, co tam:confused:

kubusiowa, a może coś napiszesz, co tam u Was, jak domek:confused::confused::confused:

iza, baśka, ale fajnie się Was czytało:-):-):-)

pozdrowionka
 
:-) witam

Juz anianku pisze:-D domek stoi:tak:teraz rusza wykończeniówka /ciekawe czy nas tez nie wykończy;-)/ Plan jest taki że w sierpniu chcemy sie przeprowadzić więc przed nami duzo pracy.
Teraz zaczynam wkraczać ja z pomysłami:-) Zaraz poczatkiem kwietnia musze dokonać wyboru materiałów na kuchnie i mebli /Kubusia pokoik , sypialnia, gabinet itp. razem ze stolarzem /już ma nas wpisany w swój terminarz/ dużżżżżżżżżżżżooooooooooooooo by pisać jak beda efekty wkleje foteczki:-)
 
reklama
Do góry