reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Dziewczyny wy chyba nie macie żadnych problemów, że czepiacie się tego, że ktoś tu zrobił sobie reklamę, że ma sklep z ubraniami dla ciężarnych i się reklamuje. Wy jakbyście miały też taki biznes też to byście zrobiły...

Iza - Kamilek po chorobie ok a po lekarzu narazie też. Nie będą mu robić drenażu za dwa miesiące kontrol i wtedy zadecydują. Słuch ma dobry bo miał robione badanie audiogram a płyn troszkę lepszy wyszedł wykres z badania tympanemotrem niz ostatnio. Dalej bierze leki tyle, że inne zobaczymy...

W pracy nieciekawa atmosfera pare osób dostało już do ręki wypowiedzenie w formie porozumienia stron - nie z winy pracownika w tym moja mama także czuję się bardzo żle, mama tez jest w nieciekawym stanie tym bardziej, że jeszcze 4 lata zostały jej do emerytury. Podobno to dopiero pierwsza tura była więc niewiadomo czy do kompletu jeszcze ja nie dostanę.... Szkoda gadać, nic mi się nie chce...

Dziś wieziemy naszego Kamilka w góry do teściów na 5 dni na ferie spóżnione bo w tamtym tygodniu był jeszcze chory więc przesunęlismy mu i jeszcze troszkę dojdzie do siebie po corobie. Cieżko mi się z nim rozstać ale kiedyś musimy przeciąć tą pępowinę...

Miłej niedzieli....
 
Hej dziewczyny!
Basia dobrze, że z Kamilkiem już lepiej.
Co do Twojej mamy to naprawdę bardzo mi przykro.

Nam szykują się zmiany, prawdopodobnie będziemy zmieniać mieszkanie, to w którym mieszamy chcemy sprzedać. Może znacie kogoś, kto chce kupić mieszkanie w Katowicach-Brynowie:confused:
 
Witam Mamuśki ze Śląska :)
Mam na imię Kaśka, jestem mamą 9 - miesięcznego Mikołaja, mieszkam w Katowicach.
Miło mi do Was dołączyć. :)
 
Cześć Dziewczyny! Mam chwilę i piszę. Niestety zamiast regulować się, nasze życie jest jeszcze bardziej poplątane, mała je jak chce, brak pór jedzenia, więc zaplanować też nic się nie da :-(
Przeszłyśmy też na karmienie mieszane, bo mała ewidentnie się nie najadała. Staram się przystawiać ją często, żeby nie stracić pokarmu.
Jeśli macie jakieś sposoby na to, żeby dziecko się uregulowało to bardzo proszę, ja na razie wertuję książkę Tracy Hogg Język niemowlaków, może tam coś znajdę.
 
Basiu z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie masz racji, prowadzę akurat z moim mężem firmę i wiem jakie zasady obowiązują jeżeli chodzi o reklamowanie się. Jest dział Giełda gdzie mieszczą się podfora : kupię sprzedam itp i tam powinna się taka osoba reklamować. A jeżeli chodzi o kwestię problemów, to mam ich na tyle,że chętnie się podzielę z Tobą jeżeli chcesz...
Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia życzę
 
reklama
Witaj kasia_79- widzę,że mamy dzieci w podobnym wieku i też jesteś z Katowic:)
Znasz jakiegoś dobrego pediatrę w K-cach?? My jeździmy do Mysłowic. A chciałam mieć jakiegoś dobrego lekarza bliżej. Najlepiej blisko centrum.
 
Do góry