reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
hej Kobitki,
Sylcia dobrze,że to tylko to, bo nie ukrywam,że trochę zamieszania tu zrobiłaś z tą świńską..cieszę się,że wracacie do zdrowia.
Kaśka a ja nadal czekam i czekam..
Mokatko i Sal, czuję się juz dobrze,potrzebowałam wypadu choćby na chwilkę w góry,zrobienia sobie z pazurkami,po prostu potrzebowałam trochę czasu dla siebie i spędzić go tak, jak ja chciałabym spędzić...Byliśmy wczoraj w Wiśle, chciałam na Równicę,choć to dla mnie totalna komercja,dawno tam nie byłam i stęskniłam się za migdałami w soli i grzanym winkiem popijanym przy pysku diabolo...ale i tak odsapnęłam...
Kubusiowa,nie wiem czy Ci pisałam ale wylądowaliśmy u Pani O. poniewaz do tej drugiej nie udało mi się dodzwonić z powodu złego numeru...nie wiem czy źle coś napisałam...a może zmieniła numer ta druga? Tydzień temu jak bylismy na kolejnej wizycie to pogadałyśmy sobie przez godzinę...:-)
U nas kaszel ciągle ale zdecydowanie w łagodniejszej formie chyba że zzipiemy sie podczas wędrówki po dużej ilości schodów..mam nadzieję,że niedługo się skończy...
Właśnie pięknie wyszło słońce...chyba wezmę się dziś za porządki w garażu...ciekawa jestem co mi z tego wyjdzie...:rofl2: bo oprócz tego to jeszcze papierki,papierki....
Pozdro i miłego dzionka życzę..
 
cześć:-)

trysia - stawiałam włsnie na Pania O:tak: to zycze zdrówka jeszcze raz i do zabaczenia kiedyś:-D

Ja od środy na L4 do dzisiaj złapałam od Kubusia wirusa ale juz dobrze wiec jutro do pracy wracam:szok::tak:
Ja juz zaczełam sprzątanie przed świętami mam juz alicząona sypilanie /mega szafę:tak::-D/ i część szafy w przedpokoju mam plan poczatkiem grudnia miec juz za sobą porzadki no jedynie okna.
Ale zobaczymy jak pójdzie z realizacją

miłego dzionka i zdrówka dla wszystkich
 
Kubusiowa, ach te porządki świąteczne...ja już się boję bo nie wiem od czego zacząć ale wg wstępnego planu od najgorszego, czyli od garażu :-p, zmykam i narazicho,papapa
 
cześć Dziewczynki


Zdrówka dla chorowitków....u nas Arek ma katar:crazy:, Młoda dzielnie się trzyma:happy: chociaż cały czas ma coś w nosie:crazy: i nic na to nie pomaga:crazy:
U nas było teraz oberwanie chmury....normalnie szok ściana deszczu:shocked2::shocked2::shocked2:

Ale Wam współczuję porządków świątecznych....ja z reguły robię takie większe porządki w wakacje, a przed świętami ogarniam i nie przejmuję się:happy:
Mlekopijca potrafi jeść co 2h (najlepiej mu to wychodzi w nocy:-)), Młoda prawie się normuje, ale ciężko jej idzie zaakceptowanie faktu, że mama nie jest już tylko dla niej.....

Miłego
 
Cześć kobitki!! Byłam u lekarza z córcią bo gorączka utrzymywała się cały weekend ,dostaje leki przeciwwirusowe to pewnie grypa ale lekarka po imieniu tego nie nazwała .Chyba nie chce straszyć.Najważniejsze że córka czuje się juz lepiej i gorączka ustępuje:-) Króciutko o sobie.W piątym tygodniu ciąży wylądowałam w szpitalu bo mocno krwawiłam.Okazało się że mam dużego krwiaka na macicy:-(Pozostaje mi czekać aż krwiak się wchłonie lub wyleje.Dziś idę na USG i bardzo się boję.Trzeba myśleć pozytywnie Uffffff Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie wirusom!
 
reklama
Do góry